جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
البته تورج برای LT بیشتر از 1ماه توی تست بودن(همون ماجرای 3 تا کنسولی کمه دائما توی تست بودن:D)

این یکی فکر میکنم تا اواخر ده روز دوم دسامبر عرضه بشه. انشاا... توی بازی های اینده مشکلی پیش نیاد و عرضه بشه.(اپدیت داشبور جدیدی هم توی راه خواهد بود،که بیشتر به انلاین مربوطه_برای بهار 2011_)

اه ... ۱ ماه ؟
پس اینطور که شما میگی رضا جان قائدتا هم اطلاعاتی که داری از من بیشتره :d بیشتر من تو انجمن PS3 هستم ...

امیدوارم مشکلی پیش نیاد که طولانی نشه عرضه LT+ ... به به ... :d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اه ... ۱ ماه ؟
پس اینطور که شما میگی رضا جان قائدتا هم اطلاعاتی که داری از من بیشتره :d بیشتر من تو انجمن PS3 هستم ...

امیدوارم مشکلی پیش نیاد که طولانی نشه عرضه LT+ ... به به ... :d
البته ماجرا LT با این کلی فرق داره. اون موقع بحث نشناختن فریم ویر وسط بود ولی الان دیگه مثل اون موقع قضیه سهمگین نیست و فکر میکنم کمتر از این حرفا طول بکشه. هر چی بازی بیشتر بیاد و بیشتر تست بشن اینجوری اطمینانشون کامل میشه و عرضه میکنن.

پ.ن:توی تست بودن LT شاید از 1 ماه هم بیشتر بود:d(کسی دقیق نمیدونه به غیر از بکس C4Eva)

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
[LTR]
[2010-11-21 12:34AM UTC] #fw <******> does anythign special need done to AP 2.5 isos before burning
[2010-11-21 12:37AM UTC] #fw <c4eva> ******:yes, they will need the new ap25 ss for lt+
[2010-11-21 12:46AM UTC] #fw <******> So with the new dash just having the flash will put you at risk even if the copy of the game is the original
[2010-11-21 12:47AM UTC] #fw <c4eva> ******: orig is fine
[2010-11-21 12:47AM UTC] #fw <******> +c4eva: i know you may not know the answer, or may not even want to answer this. But, do you think we will need to do a hardware mod (cut traces etc) for slim drives, including 0225? there are a few$
[2010-11-21 12:47AM UTC] #fw <c4eva> ******:0225 is special!
[2010-11-21 12:49AM UTC] #fw <*******> c4eva: benq lt+ will be out same time as liteon one?
[2010-11-21 12:49AM UTC] #fw <c4eva> *******:yes
[2010-11-21 12:50AM UTC] #fw <c4eva> liteon will be finished today and be given to testers!
[2010-11-21 12:50AM UTC] #fw <***> c4eva: beta testing wont be as lenghty as for lt will it?
[2010-11-21 12:50AM UTC] #fw <c4eva> no
[2010-11-21 03:00AM UTC] #fw <*****> just wondering if the ap 2.5 only on thoses games with that dash or any game tryin to boot with that dash
[2010-11-21 03:01AM UTC] #fw <c4eva> *****: only those 3 games so far!
[2010-11-21 03:02AM UTC] #fw <c4eva> new abgx will verify ap25 ss!
[2010-11-21 03:04AM UTC] #fw <******> you know, you could just not care about XBL, then ap25 has no effect on you =D
[2010-11-21 03:05AM UTC] #fw <c4eva> ******:if on latest dash,ap25 will still stop backups working offline!
[2010-11-21 03:19AM UTC] #fw <*******> will new 0800 firmware support samsung-ms25/28?
[2010-11-21 03:19AM UTC] #fw <c4eva> *******:not to begin with!
[2010-11-21 03:21AM UTC] #fw <*******> c4 can i swap my liteon for a sammy and play ap 2.5 games i dont care about banning
[2010-11-21 03:22AM UTC] #fw <c4eva> *******:no, need liteon lt+!
[2010-11-21 03:23AM UTC] #fw <********> c4eva: Any complications with LT+ testing so far?
[2010-11-21 03:23AM UTC] #fw <c4eva> ********:none!
[2010-11-21 03:23AM UTC] #fw <*********> c4eva, is Jungleflasher where you want your donations to go?
[2010-11-21 03:23AM UTC] #fw <c4eva> *********:yes
[2010-11-21 03:24AM UTC] #fw <********> c4eva: Anything to expect in a near future for the lite-on found in the Slim units?
[2010-11-21 03:25AM UTC] #fw <c4eva> ********:havent worked on slim for awhile, thats next!
[2010-11-21 03:28AM UTC] #fw <c4eva> its all good,sooner rather than later!​
[/LTR]

دوستان اون خطی که پر رنگ کردم میشه بگین یعنی چی ؟ و کلمه هاش رو توضیح بدین ؟
ممنون .

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان اون خطی که پر رنگ کردم میشه بگین یعنی چی ؟ و کلمه هاش رو توضیح بدین ؟
ممنون .
به برنامه abgx ربط داره و ورژن جدید ss که توی برنامه abgx جدید بازبینی میشه(این برنامه برای چک کردن امنیت بازیها برای استفاده در محیط لایو هست!)

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تیم xecuter و jungle teamدرحال تست LT+ هستش.

Testing LT+ Firmware Video

The Xecuter and Jungle teams are now in the heavy testing stages of C4E’s upcoming LT+ firmware and things are going VERY well. Here is a quick video we made booting Need For Speed Hot Pursuit on a box with the new dash (2.0.12611) and of course LT+ flashed to the drive.
FYI so far we have tested on live : NFS Hot Pursuit, Assassins Creed Brotherhood and Fable III. All safe so far
icon_smile.gif

FU AP2.5
icon_wink.gif

بهر حال باید دید بازی ههای یک ماه اینده تغییراتی داخلشون هست یا نه.C4e میخواد یه چیز کامل بده به ملت .نه اینکه هر هفته برید فریم ویر اپدیت کنید.(فکر نمیکنم 1ماه تست بخواد.شاید 1 نهایت 2 هفته)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود، آموزش دوستمون یکم گنگ بود گفتم این رو بزارم تا حال کنین!

به نام خدا

بالاخره آپدیت مربوط به اجرای بازی های AP25 عرضه شد . البته این آپدیت با LT+ متفاوت است و صرفا برای اون دسته از دوستانی قابل اجراست که آپدیت داشبرد دستگاهشون 2.0.9199.0 باشه . دوستانی که آپدیت دشبردشون قدیمی تر باشه هم می تونند با آپدیت به این دشبرد و استفاده از این مقاله بازی ها رو اجرا کنند . دوستانی که دشبردشون قدیمی هستش می تونند از لینک زیر داشبرد 9199 رو دانلود کنند .برای انجام این روش شما باید روی کنسولتون درایو Lite-on یا Ben-Q داشته باشید . این روش بر روی کنسول هائی که درایوشون با درایو لایت ان یا بنکیو تعویض شده یعنی دستگاه هائی که درایو اصلی اونها چیزی به جز لایت ان یا بنکیو باشه قابل اجرا نیست . ( البته او درایو ها بدون نیاز به این روش هم قابلیت اجرای این بازی ها رو دارند ) این روش اجرای تمامی بازی ها رو بر روی کنسول تضمین میکنه . حتی اون دسته از بازی هائی که آپدیت AP25 داشته باشند . برای اطلاع از نحوه ی انجام اون به قسمت پائین مراجعه کنید .

دانلود داشبرد 9199 از سرور مایکروسافت

بعد از دانلود آپدیت بالا اون رو بر روی کنسولتون نصب کنید . توجه داشته باشید که این روش بر روی هیچ دشبرد دیگه ای قابل اجرا نیست . به این معنی که اگر قبلا دستگاهتون رو به دشبرد جدید آپدیت کرده باشید متاسفانه عجله کرده و قابلیت استفاده از این روش رو از دست داده اید .
حالا از لینک زیر آپدیت Kinect adventure رو دانلود کنید .

Kinect Adventures Update

بعد از دانلود اون رو بر روی یک فلش مموری با فرمت Fat32 کپی کنید و اون رو به دستگاهتون وصل کرده و بعد کنسول رو روشن کنید .با پیغام آپدیت مواجه میشوید . کنسول رو آپدیت کنید . بعد از اینکه عملیات آپدیت به پایان رسید دشبرد کنسول شما به 2.0.12413.0 آپدیت شده است . حالا پوشه ی آپدیت را از داخل فلش مموری پاک کرده و از لینک زیر آپدیت Kinect animals رو دانلود کنید و به همون روش قبل اون رو هم نصب کنید .

بعد از نصب این آپدیت ورژن دشبرد شما 2.0.12416.0 خواهد بود . حالا دیسک بازی Assassin’s creed brotherhoodمی تونید از بازی NFS : Hot pursuit هم به جای Assassin برای آپدیت دشبرد استفاده کنیدرو داخل دستگاه بگذارید و اون رو اجرا کنید . باز هم به شما پیغام آپدیت می دهد . کنسول رو برای بار سوم آپدیت نمائید . می تونید بازی رو با استفاده از دیسک Active هم اجرا کنید . توجه داشته باشید که با این روش دیگه نباید Wave بازی رو به Wave های 2 یا 3 تغییر بدید . نکته ی مهم اینکه این روش برای اجرای بازی های AP25 باعث Flag شدن کنسول شما نمیشود . بعد از اعمال این آپدیت وصل شدن به Xbox live ( با استفاده از بازی های AP25 ) توصیه نمیشه . بهتر است که برای اتصال به لایو تا اومدن LT+ صبر کنید . اگر آپدیت جدیدی بر روی لایو عرضه بشه ممکنه که باعث از بین رفتن این روش بشه پس با ریسک خودتون این کار رو انجام بدید .
تمام . حالا بازی AP25 مورد نظرتون رو اجرا کنید .

playng%20ap25%20games.jpg

با تشکر از آقای قاسم ممتاز :x

منبع : http://www.mb-empire.com/index.php?...-ap25&catid=54:1389-08-17-13-08-39&Itemid=177

تذکر: در نهایت باید بگم که کلیه ی حقوق مادی و معنوی این مطلب مربوط به وبسایت Mb-Empire بوده و استفاده از اون با ذکر منبع بلا مانع است .​

آخرین ویرایش:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
بعد از دانلود آپدیت بالا اون رو بر روی کنسولتون نصب کنید . توجه داشته باشید که این روش بر روی هیچ دشبرد دیگه ای قابل اجرا نیست . به این معنی که اگر قبلا دستگاهتون رو به دشبرد جدید آپدیت کرده باشید متاسفانه عجله کرده و قابلیت استفاده از این روش رو از دست داده اید .

دوست عزیز با تشکر از شما اما اکثر دوستان آبدیت جدید رو انجام دادن !!! و این روش زیاد کارا نیست !

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
سلام
چند روز پیش من به لایو وصل شدم. دیشب که ایمیل خودم رو چک کردم دیدم که یه ایمیل از xbox live برام اومده. وقتی روش کلید کردم ازم پسورد خواست که پسورد و ایمل رو که تو لایو ازم خواسته بود رو دادم و وارد یک صفحه دیگه شد که یه سری اطلاعات میخواست. حالا میخواستم ببینم این ایمل چی هست؟ چجوری میتونم اطلاعات اون صفحه رو پر کنم .
با تشکر

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749

تمامی آپدیت های مربوط به بازی ها و ذخیره های پنهانی کنسول را پاک کنید.

1. به تب System بروید.
2. Memory را انتخاب کنید.
3. علامت Y را روی سمبل HD بزنید.
4. به ترتیب از راست X و X و LB و RB و X و X را بزنید.
5. این پیغام ظاهر می شود : "Do You Want To Perform Maintenance On Your XBox 360 Storage Devices?"
6. Yes را بزنید.
هر کار میکنم نمیشه! :((

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
کدهای Reset کردن کنسول

====================

تمامی آپدیت های خراب سیستم را که باعث بروز خطا در کنسول شده است،پاک کنید

1. زمانی که کنسول خاموش می باشد،کلید Sync را فشار داده و آن را نگه دارید.
2. زمانی که کلید Sync را نگه داشتید،کلید برق را فشار دهید تا کنسول روشن شود.
3. نگه داشتن کلید Sync را ادامه دهید تا کنسول به طور کامل Boot شود.
4. در مدت زمان Boot شدن،کنسول باید تمامی آپدیت هایی که خراب می باشد پاک کند،اجازه می دهد که شما آنرا به طور عادی استفاده کنید.

درست نشد این رو هم انجام بدبد

تمامی آپدیت های مربوط به بازی ها و ذخیره های پنهانی کنسول را پاک کنید.

1. به تب System بروید.
2. Memory را انتخاب کنید.
3. علامت Y را روی سمبل HD بزنید.
4. به ترتیب از راست X و X و LB و RB و X و X را بزنید.
5. این پیغام ظاهر می شود : "Do You Want To Perform Maintenance On Your XBox 360 Storage Devices?"
6. Yes را بزنید.
میشه از این روش 2 برای پاک کردن آپدیت جدید استفاده کرد ؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
بچه ها يه سوال:

من محيط ايكس لايو را بيشتر براي دانلود dlcهاي جديد و دانلود بازي هاي آركيد مي خوام آيا احتمالش هست كه با دانلود كردن فلگ و بن بشم يا خير بايد آنلاين بازي كنم تا بن شوم.

اگه كسي در اين باره اطلاعاتي داره ممنون ميشم در اختيار بذاره.

اصلا هدف من در لايو آنلاين بازي كردن نيست.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ید . نکته ی مهم اینکه این روش برای اجرای بازی های AP25 باعث Flag شدن کنسول شما نمیشود . بعد از اعمال این آپدیت وصل شدن به Xbox live ( با استفاده از بازی های AP25 ) توصیه نمیشه . بهتر است که برای اتصال به لایو تا اومدن LT+ صبر کنید
يه سوالي برام پيش اومد
الان منظور اينه كه موقعي كه بازي ap2.5 دار بازي ميكنيم به لايو وصل نباشيم و افلاين باشيم
يا اينكه كلا بعد از اجراي بازي ها به اين روش انلاين نشيمو واسيم تا پلاس بياد؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر