جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام
مي خوام راهنمايتون كنم
نكته : هرچي ميگم خودم رو 2 تا كنسول انجام دادم پس الكي نگيد اين طوره يا اون طوره .... ممنون

من 2 تا دستگاهو كه هيچ كدوم فريم ورشون LT نبودو آپديت كردم كه هردو شون داراي درايو لايتون بودند و تا الان هيچ مشكلي در اجراي بازي ها ندارن حقيقت فيبلو تست نكردم چون ندارمش ولي call of Duty BLACK OPS رو راحت روي همين كنسول با آپديت تمام كردم
وتا الان مشكلي نديدم
حتي قبل از نصب داشبورد جديد از اون صفحه كه X كنسولو توش نوشته عكس گرفتم و بعداز نصب هم عكس گرفتم و ديدم اصلا عوض نشده و فرقي نداره
راستي يادم رفت بگم هيچ كدوم از اين كنسولها به لايو وصل نشدن و از اول فقط و فقط آفلاين ازشون استفاده ميشه
پس نكته اخلاقي:
1- اگه آفلاينيد و لايو نميريد كه كنسولو آپديت كنيد و حالشو ببريد
2- اين مطلب اصلي ربطي به كنسولهاي كه به لايو وصل شدن نداره چون اونهارو تست نكردم پس اشتباه نكنيد
3- از دوستان هم خواهش ميكنم اينقدر پست الكي ندن و صفحات قبلو بخونند و بعد اگه سوال جديدي داشتن بپرسن
شما که Fable III را تست نکردین که
الان همه مشکل همین بازیه و گرنه بقیه بازیها که تا حالا مشکلی نداشته

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دوستان من فقط داشبرد خودم رو آپدیت کردم ولی باهاش بازی لایو انجام ندادم؟ یعنی الان تو لیست سیاه هستم؟ چطوری میشه فهمید که تو لیست سیاه هستیم؟

سلام
دوسته من اونش معلوم نیست که با ابدیت میری تو لیست سیاه یا نه ولی چیزی مشخصه اینه که اگه اب دیت کنی و فیبل سه رو بزاری و کنسولت ارور خونده نشدن دیسکو بده فلگ میشی
نرم افزارش تو همینجا با اموزشش هست که چه طور بفهمی فلگ شدی یا نه
میشه یه شصت هفتاد درصد به گفته ی دوستان روش حساب وا کرد

mr.bears

کاربر سایت
Mar 5, 2009
204
سلام
دوسته من اونش معلوم نیست که با ابدیت میری تو لیست سیاه یا نه ولی چیزی مشخصه اینه که اگه اب دیت کنی و فیبل سه رو بزاری و کنسولت ارور خونده نشدن دیسکو بده فلگ میشی
نرم افزارش تو همینجا با اموزشش هست که چه طور بفهمی فلگ شدی یا نه
میشه یه شصت هفتاد درصد به گفته ی دوستان روش حساب وا کرد

دوست عزیز من زمانی که بازی fable 3 رو گذاشتم تو دستگاه، دستگاه به لایو وصل نبود! یعنی دیگه هم به لایو وصل نمی کنم تا lt+ بیاد. باز هم flag شدم؟ من اصلا اکانت لایو ندارم که بخوام بازی انلاین بکنم! ولی بازی رو بعد از نصب داشبرد تو دستگاه برای اولین بار گذاشتم.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دوست عزیز من زمانی که بازی fable 3 رو گذاشتم تو دستگاه، دستگاه به لایو وصل نبود! یعنی دیگه هم به لایو وصل نمی کنم تا lt+ بیاد. باز هم flag شدم؟ من اصلا اکانت لایو ندارم که بخوام بازی انلاین بکنم! ولی بازی رو بعد از نصب داشبرد تو دستگاه برای اولین بار گذاشتم.

سلام
دقیقا نفهمیدم چکار کردی و میخوای چکار کنی
ولی اگه دیسکو افلاینم بزاری و ارورو بده بعده اولین وصل شدن فلگ میشی
قضیه lt+ رو نمیدونم چه طوریا میشه

summer jangi

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
نام
af6in
خوب اگه اکانت لایو نداریو آنلاین نشدی چه جوری میخای فلگ بشی:-/

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
کسی نیست به ما جواب بده؟؟؟؟؟؟)x=((
اين پست رو بخونيد: http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1191318&postcount=30

من آپديت کردم و با اون شرايطي که گفتم هيچ مشکلي براي من ايجاد نشده و فکر نميکنم براي شما هم ايجاد بشه با در نظر گرفتن شرايطي که گفتم.

در ضمن اگه شما قصد خريد Kinect رو داريد (که فکر کنم البته همه بي صبرانه منتظر هستند، از جمله خودم) خواه ناخواه بايد به داشبورد جديد آپديت کنيد تا کنسول شما بتونه کينکت رو شناسايي کنه.

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
اقا اگر به لایو وصل نمی شید update نکنید
اگرم منتظر kinect هستید که کار بیهوده ای هستش .چون تا Lt+ بیاد باید صبر داشته باشید و لایو نرید که بن میشید.تا موقعی که بازیها روی دستگاهتون اجرا میشه چه کاریه که update کنید!!!!

• Like
Reactions: Soap McTavish

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46
اين پست رو بخونيد: http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1191318&postcount=30

من آپديت کردم و با اون شرايطي که گفتم هيچ مشکلي براي من ايجاد نشده و فکر نميکنم براي شما هم ايجاد بشه با در نظر گرفتن شرايطي که گفتم.

در ضمن اگه شما قصد خريد Kinect رو داريد (که فکر کنم البته همه بي صبرانه منتظر هستند، از جمله خودم) خواه ناخواه بايد به داشبورد جديد آپديت کنيد تا کنسول شما بتونه کينکت رو شناسايي کنه.
اخه من که بازی ارجینال نمی خرم فقط lt دارم حالا اگه فقط black ops بازی کنم مشکلی نیست؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من خودم به شخصه تا 20 25 روزی دیگه شاید(شاید!)کینکت برسه دستم.البته گفتم به شرایط بستگی داره شاید واستم برسه ایران.ولی به هر حال,اگر AC:BH رو آپ تو دیت بدون مشکل اجرا شد,کینکت را هم وصل می کنم آپ تو دیت را هم انجام می دم.چون کینکت که یه بازی ا.رجینال داره<می تونم زور بزنم یه دنس سنترال هم اورجینال بگیرم,بعد صبر کنم تا LT+ بیاد.

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
اخه من که بازی ارجینال نمی خرم فقط lt دارم حالا اگه فقط black ops بازی کنم مشکلی نیست؟
اينطور که دوستان اشاره کردند ظاهرا اين بازي بعد از آپديت داشبورد بدون مشکل اجرا ميشه، البته من خودم هنوز بازي رو نگرفتم، شايد نسخه اورجينال بازي رو بگيرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر