جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
پس همگی به این نتیجه رسیدیم که اگه بخوایم کینکتو داشته باشیم حتما باید آپدیت کنیم یا اگه رو بازیای جدید آپدیت باشه هم باید آپدیت کرد؟؟!!!.....گروه هکرمون هم که ماشالله خیلی زود فیریمور میدن بیرون:d
پس به هرحال باید آپدیت کرد
بله ولی نه الان ،تا کینکت برسه ایران میشه 1 ماه دیگه:D (تا اون موقع احتمال بسیار زیاد فریم ویر میاد)
چون LT+ رو نوشتن و چیزی نیست که دوباره بخوان از اوایل شروع کنن.
پس میشه فعلا صبر کرد
---------------------------------------------------------------------
>> C4Eva talked a bit more about the new AP2.5 (Anti-Piracy v2.5) protection and answered some questions in #FW@EFnet.

[+c4eva] just a word of warning on the sed "disc swap" [note x-s: see our x360SED v1.0 news], although this passes the timing check, ap25 also returns data from its check which will be wrong with the wrong disk and will get you banned!

[+c4eva] the trigger for ap25 is still being investigated, but assume a list of titles of some sort or some check, not the xex!
[+c4eva] no ap25 traffic was ever logged with fifa 09

[**] c4eva, it is known yet whether AP2.5 can flag you in an offline state?
[+c4eva] **:yes it can
[+c4eva] console flag

[***] SSv3 just for ap2.5 games or all others?
[+c4eva] ssv3 will be required for any game that activates ap25

[****] c4eva: does that mean old games that dont have ap25, that we burned, as ssv2 are safe?
[+c4eva] ****:yes

[*****] c4eva do you think it is possible that they activate ap25 with a title update on old games?
[+c4eva] possible

[*****] c4eva is it a bad idea playing a retail ap25 game on current fw too ?
[*****] well obv. for new dash
[+c4eva] *****:should be fine

[**] c4eva, it is known yet whether AP2.5 can flag you in an offline state?
[+c4eva] **:yes it can

طبق این شر و ور هایی که C4e الان و قبلا و کلا گفته.
کلا کسایی که میخوان لایو بازی کنن با کنسول الانشون 2 حالت داره.

یا بی خیال لایو بشن و برای لایوشون بعداً یه کنسول بخرن!(یا اورجینال یا کپی خور شده)
یا اینکه وقتی اپدیت رو روی کنسولت ریختی دیگه صبر کنی LT+ بیاد. کلیه بازی های قدیمیت رو راهی سطل اشغال کنی!و هر بازی که جدید میگیری 110% safe باشه:D (چون اگه ap2.5 فعال بشه و ندونی....:D )
جدا این MS کرده تو پاچه:D من یکی که فعلا از خیر لایو گذشتم،اون اورجینال رو هم میخرم.،دیگه حوصلم داره سر میره:l

پ.ن:البته از ژانویه به بعد همه اینا از یاد MS میره(همیشه دم سال نو کرم میریزه)
پ.ن2:این SED هم چیز جالبیه:D حتما اجراش میکنم:D

حالا یک سوال،چک کردن AP ها توسط Abgx انجام میشه،ببینیم کدوما نداره:D
من که فعلا اپدیت نمیکنم،تا ببینیم اینده چی میشه،(کنسول نو خریدم کلا به لایو هم وصل نکردم-وایسادم ببینم چی میشه:D)

آخرین ویرایش:

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
[*****] c4eva do you think it is possible that they activate ap25 with a title update on old games?
[+c4eva] possible

خوب یعنی الان اون آپدیت 4 مگا بایتی ای که دیشب موقع وصل شدن فیفا 11 به لایو اومد و گفت یه آپدیت 4 مگابایتی هست که اگه اپدیت نکنید نمی تونید به لایو وصل شید....همین ap2.5 بود یا واسه ultimate team توی فیفا 11 این آپدیت اومد؟
(من فکر کردم ماله اولتیمیت تیم هست داونلود کردم)

ضمنا اگه عدد X کنسول من واقعا جزو فلگ شده ها نباشه.....تا وقتی که تغییر نکنه امکان نداره من بن بشم؟ یعنی حتما اول عدد کنسول باید عوض بشه؟

لطفا جواب بدید!

(ap2.5 رو چجوری باید چک کنیم...الان راهی واسش هست؟ با abgX360 میشه ؟)

آخرین ویرایش:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
یا اینکه وقتی اپدیت رو روی کنسولت ریختی دیگه صبر کنی LT+ بیاد. کلیه بازی های قدیمیت رو راهی سطل اشغال کنی!و هر بازی که جدید میگیری 110% safe باشه (چون اگه ap2.5 فعال بشه و ندونی.... )
البته طبق گفته خود C4EVA بازیهای ماقبل از AP25 که با SSV2 Patch وکلا شرایط مساعد قبلی رو برای لایو رو داشتند لازم نیست راهی سطل آشغال کنیم
[****] c4eva: does that mean old games that dont have ap25, that we burned, as ssv2 are safe?
[+c4eva] ****:yes
مگر در حالتی که آپدیت اولیه که برای هر بازی هنگام وصل شدن به لایو میخواد این امکان رو فراهم کنه !
[+c4eva] possible
من در کل با نتیجه گیری تو موافقم مشخص هستش که C4EVA حرفهاش در مورد بازیهای قبل از AP25 از روی قطعیت نیست ! میشه این نتیجه گیری رو هم کرد که ماکروسافت شاید از الان بیاد آپدیت اولیه برای Sign in شدن هر بازی رو دوباره با این Security System جدید انجام بده که در این صورت الان دوستانی که به لایو دسترسی دارن میتونن این قضیه رو به ما اطلاع بدن که تو این چند وقته آیا آپدیت جدیدی برای هر بازی قدیمی اومده یا نه ؟!

• Like
Reactions: vahid1400

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
اقا لینک اپدیت و اموزش رو یکی میزاره؟

من fable 3 رو ازش یکی اچیومنت گرفتم اپدیت کنم flag میشم؟ دیگه هم نمیخوام بازی کنم؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اقا لینک اپدیت و اموزش رو یکی میزاره؟

من fable 3 رو ازش یکی اچیومنت گرفتم اپدیت کنم flag میشم؟ دیگه هم نمیخوام بازی کنم؟

سلام
دوسته من شما مگه نمیخوای به لایو وصل بشی؟
خب همونجا انلاین اب دیت میکنی دیگه
نه اموزش میخواد نه لینک
اگه شما بعد از اب دیت فیبل سه رو تو دستگاه نزاری فلگ نمیشی
بهتره سیو های فیبلم پاک کنی
البته اینا همه نظر من بود

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46
بلاخره بریم live یا نه؟
به خدا گیج شدم
میخوام بعد عرضه black ops بازیش کنم. لطفا یکی بگه:-/
اگه update کنم بعدش بازی های قدیمی (فعلا) بازی کنم چی؟

آخرین ویرایش:

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
ااقا تورو خدا کمک xbox ه من دیوونه شده وصل میشم لایو خودشو اپدیت میکنه بعد ریست میشه دوباره اپدیت تا حالا 7 بار اپدیت شده ولی هی اینطوری مشه کمک دیگه اعصابم خورد شد و کنسل کردم الان بدون اواتار شدم کمکم کنید لطفاااااااااااااا

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ااقا تورو خدا کمک xbox ه من دیوونه شده وصل میشم لایو خودشو اپدیت میکنه بعد ریست میشه دوباره اپدیت تا حالا 7 بار اپدیت شده ولی هی اینطوری مشه کمک دیگه اعصابم خورد شد و کنسل کردم الان بدون اواتار شدم کمکم کنید لطفاااااااااااااا
دوستان این مورد یکمی زیادی مشکوک می زنه....اتفاقات پارسال داره می افته.آواتار سیاه شدن و....

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
دوستان این مورد یکمی زیادی مشکوک می زنه....اتفاقات پارسال داره می افته.آواتار سیاه شدن و....

اخه من بار اول با اواتار اومد بعد از خاموش کردن و بعد روشن کردن 7 بار اپدیت کردن (بازم میگه اپدیت هست اپدیت کنم؟) چی کار کنم کمک

Old Hero

کاربر سایت
Aug 16, 2009
180
نام
Meysam
تو یکی از فروم های خارجی خوندم که قراره مایکروسافت با این آپدیتش بن ویو رو شروع کنه یعنی ممکنه تو این روزا بن ویو شروع بشه. البته یه زمان تخمینی هم گفتن که به احتمال زیاد 11 نوامبر این بن ویو انجام بشه فعلا دست نگه دارید.

seyedamir

کاربر سایت
Feb 19, 2010
1
نام
amir
من آپدیت کردم از لایو
هنوز هیچ بازی جدیدی هم نذاشتم تو دستگاه
الان که مشکلی برام پیش نمیاد؟
cod:bo رو میتونم بازی کنم؟اگه بازی کنم مشکلی پیش میاد(فلگ ،بن و ...)؟

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
بچه ها دوباره xbox ه من بعد از اپدیت و ریستارت شدن میگه: some xbox 360 update are missing or corupted you can replace them by update your console بعد میگه if the problem persits because of your storage divice من حتی هارد امو عوض کردم و فلش گذاشتم هنوز هم اون اروره بالایی رو میده و الان dashbord ام عوض شده ولی بدون اواتار هستم کمک کنید.

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
من آپدیت کردم از لایو
هنوز هیچ بازی جدیدی هم نذاشتم تو دستگاه
الان که مشکلی برام پیش نمیاد؟
cod:bo رو میتونم بازی کنم؟اگه بازی کنم مشکلی پیش میاد(فلگ ،بن و ...)؟
چقدر سوالات تکراری
میتونی CoD رو بازی کنی و فلگ نمیشی تا حالا فقط Fable مشکل داشته
خودمم تونستم بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر