جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
نوشته شده توسط PsychoLA7;1187847 کلا اگه یه نفر بازی Fable IIIروی دستگاهش گذاشته باشه نتونسته باشه بازی رو انجام بده و ارور Disc is Unreadableرو گرفته باشید چه آفلاین چه آنلاین چه وقتی داشبورد های بتای کینکت رو داشتید این اتفاق براتون بیفته وقتی به لایو وصل شید فلگ و در آینده بن میشید[/QUOTE:
eeeeeeeeeee
یعنی من که الان با داشبور قدیمی به راحتی بازی رو اجرا میکنم بعد وقتی که تمومش کردم خواستم اپدیت کنم دیگه فلگ نیستم؟؟
یعنی این مشکلو افرادی دارن که رو داشبور قدیمی هم اجرا نمیشه؟؟؟
یا اینکه نه... منظور متن شما کلا با داشبورد جدید بود؟؟

ممنون

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بابا چرا همه چیز رو به خودتون میگیرید!
من منظورم با اونایی بود که بازی ها رو یه پروفایل آفلاین میساختن و بازی میکردن و فکر میکردن بازی رو اگه آفلاین بازی کنن هیچ اتفاقی نیمیفته!

چیزیرو قاطی نکردم لطفا دوباره بحث رو شروع نکنید
اتفاقا این قضیه بازی کردن با پروفایل آفلاین رو بازی های دیگه جواب می ده.شما متوجه نشدی طرز فلگ شدن عوض شده.یعنی قبلا فایلی به اسم AP 2.5 نبود که چک بشه؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
احتمال فلگ و بن شدن همیشه هست ولی اگه آپدیت کنید و Fable IIIرو نزارید تو دستگاه من میگم بن نمیشید (تضمین نمیکنم)
سلام
لازم نیست شما بگید C4 قبلش گفته بود اگه داش جدیدو دانلود کنی ولی بازی های قدیمیرو اجرا کنی مشکلی پیش نمیاد

اتفاقا این قضیه بازی کردن با پروفایل آفلاین رو بازی های دیگه جواب می ده.شما متوجه نشدی طرز فلگ شدن عوض شده.یعنی قبلا فایلی به اسم AP 2.5 نبود که چک بشه؟

دوسته من بوده رو بازی های مسه FIFA 09 ولی فعال نشده بوده

omidx360

کاربر سایت
Aug 11, 2010
74
نام
OMID
اگه به لایو هم وصل نشیم فقط برای دانلود تریلر بازی و دانلود بازی ارکید و ...هم بازم امکان بن شدن هست یا نه چون من لایو بازی نمی کنم

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
یعنی شما میگی قبل از آپدیت اگر بازی مشگل داری رو آفلاین بازی میکردیم شناسایی نمیشدیم؟
خوب من خودم تایید نمیکنم این رو (نظر شخصیمه که آفلاین هم اگر بازی میکردید بازم بعد آن شدم امکان فلگ بود)
سلام
لازم نیست شما بگید C4 قبلش گفته بود اگه داش جدیدو دانلود کنی ولی بازی های قدیمیرو اجرا کنی مشکلی پیش نمیاد
اگر دقت کنی میبینی از بچه ها سوال کرده نه از C4 منم با اطلاعاتی که داشتم جوابشو دادم
اگه از پست C4 اطلاع داشتن دیگه این سوال رو نمی کردند
لازم بودن یا نبودنش رو شما مشخص نمی کنید شما اصلا اینجا کاره ای نیستید

god of game 3d

کاربر سایت
Oct 6, 2010
53
نام
مهدی
سلام

من یه سوال داشتم لطفا جواب بدید

من که اصلا لایو نمیرم الان بخوام این آپدیتو بریزم مشکلی پیش میاد؟؟

من fable3 رو با آپدیت قبلی تموم کردم و دستگاهم همه ی بازی های جدید رو اجرا میکنه

الان اگه آپدیت کنم تو اجرای بازی های آینده مشکل پیش میاد؟؟؟(همیشه آفلاین بازی می کنم)

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام

من یه سوال داشتم لطفا جواب بدید

من که اصلا لایو نمیرم الان بخوام این آپدیتو بریزم مشکلی پیش میاد؟؟

من fable3 رو با آپدیت قبلی تموم کردم و دستگاهم همه ی بازی های جدید رو اجرا میکنه

الان اگه آپدیت کنم تو اجرای بازی های آینده مشکل پیش میاد؟؟؟(همیشه آفلاین بازی می کنم)
بله چون به احتمال زیاد AP2.5 روی بازیهای آینده هم هست و اگه روی بازیAP2.5باشه رو آپدیت داشبورد جدید اجرا نمیشه ولی احتمالا روی دیسک بازی های جدید آپدیت هم هست صورت هم نمیتونید اون رو بازی کنید که البته تا الان بازی نیومده که آپدیت جدید تو دیسکش باشه و در اون و این رو هم در نظر داشته باشید که اگر بخواید با کینکت بازی کنید باید دستگاه رو آپدیت کنید (به هر حال آخرش باید آپدیت کنید:D)

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
تا الان 3نفر فلگ شدیم فقط به خاطر Fable III
باز بیاید بگید اگه آفلاین بازی کنیم بعد آنلاین شیم کاری نمیشه بیاید بگید دیگه ;;)
دوست عزیز مگه غیر از این بود که این برنامه Xval فقط کنسول‌های بن شده رو تشخیص میده، نه فلگ شده در ضمن این موضوع رو هم تا جایی که من می‌دونم با پیغام Console Is Banned نشون می‌ده نه با Failed AP25 Challenge. پس از خوندن 100 صفحه تاپیک در مورد Xbox Live متوجه شدم برای تشخیص شناسایی شدن باید از این راه حل جلو رفت که البته خود راه حل هم احتمال شناسایی شدن کنسول رو به همراه داره.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
دوست عزیز مگه غیر از این بود که این برنامه Xval فقط کنسول‌های بن شده رو تشخیص میده، نه فلگ شده در ضمن این موضوع رو هم تا جایی که من می‌دونم با پیغام Console Is Banned نشون می‌ده نه با Failed AP25 Challenge. پس از خوندن 100 صفحه تاپیک در مورد Xbox Live متوجه شدم برای تشخیص شناسایی شدن باید از این راه حل جلو رفت که البته خود راه حل هم احتمال شناسایی شدن کنسول رو به همراه داره.
کنسول های فلگ شده رو هم نشون میده عزیزم من و چند نفر دیگه هم این ارور رو داشتیم دقیقا بعد از اینکه Fable IIIرو رو کنسول گزاشتیم... توی خیلی از فروم های خارجی هم این مسئله مطرح شده بودشما میتونید از این روش استفاده کنید ولی به دوستان پیشنهاد میکنم برای اینکه بفهمن بن یا فلگ شدن یا نه از XVALاستفاده کنن

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
یعنی شما میگی قبل از آپدیت اگر بازی مشگل داری رو آفلاین بازی میکردیم شناسایی نمیشدیم؟
خوب من خودم تایید نمیکنم این رو (نظر شخصیمه که آفلاین هم اگر بازی میکردید بازم بعد آن شدم امکان فلگ بود)

اگر دقت کنی میبینی از بچه ها سوال کرده نه از C4 منم با اطلاعاتی که داشتم جوابشو دادم
اگه از پست C4 اطلاع داشتن دیگه این سوال رو نمی کردند
لازم بودن یا نبودنش رو شما مشخص نمی کنید شما اصلا اینجا کاره ای نیستید

سلام
دوسته من ببین
اگر جواب سوال من نیست
خودت میگی اگر
پس اگرو ولش کن چون خیلی اگرها اومده و رفته
پس شما حتما کاره ای هستی که حرف دیگرونو به اسم خودت تموم میکنی
من میگم بن نمیشی
ینی تا حالا قبل از من کس دیگه ای نگفته

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام
دوسته من ببین
اگر جواب سوال من نیست
خودت میگی اگر
پس اگرو ولش کن چون خیلی اگرها اومده و رفته
پس شما حتما کاره ای هستی که حرف دیگرونو به اسم خودت تموم میکنی
من میگم بن نمیشی
ینی تا حالا قبل از من کس دیگه ای نگفته
ببخشید به خاطر آف:خوب من نظرم با توجه به اطلاعاتی که داشتم از C4 و... پیش بینی کردم با توجه به اطلاعات موجود بن نمیشه و فقط نظرم شخصیم رو گفتم (حالا شما یه چیز دیگه برداشت کردی به من ربطی نداره)
میخواید چیزی در ارتباط با پست من بگید بهم PMبدید و تاپیک رو بی نظم نکنید اگرم میخواید ابراز وجود کنید (قصد توهین ندارم ولی از روی پست هاتون اینجوری بردااشت کردم ) همینجا جواب میدید
ممنون

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام

دوسته من بوده رو بازی های مسه FIFA 09 ولی فعال نشده بوده
دقیقا می دونستم یکیاینو می گه:
عنی قبلا فایلی به اسم AP 2.5 نبود که چک بشه
برای همین اینو گذاشتم.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دقیقا می دونستم یکیاینو می گه:

برای همین اینو گذاشتم.

ینی چی دوسته من
فیفا 09 داشته ولی فعال نبوده
در هر صورت من جوابمو نگرفتم

ببخشید به خاطر آف:خوب من نظرم با توجه به اطلاعاتی که داشتم از C4 و... پیش بینی کردم با توجه به اطلاعات موجود بن نمیشه و فقط نظرم شخصیم رو گفتم (حالا شما یه چیز دیگه برداشت کردی به من ربطی نداره)
میخواید چیزی در ارتباط با پست من بگید بهم PMبدید و تاپیک رو بی نظم نکنید اگرم میخواید ابراز وجود کنید (قصد توهین ندارم ولی از روی پست هاتون اینجوری بردااشت کردم ) همینجا جواب میدید
ممنون

دقیقا من همین موضورو در مورد شما فکر میکردم عزیزم
کافر همه را به کیش خود پندارد

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
پس همگی به این نتیجه رسیدیم که اگه بخوایم کینکتو داشته باشیم حتما باید آپدیت کنیم یا اگه رو بازیای جدید آپدیت باشه هم باید آپدیت کرد؟؟!!!.....گروه هکرمون هم که ماشالله خیلی زود فیریمور میدن بیرون:d
پس به هرحال باید آپدیت کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر