جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
دوستان روش جدیدی برای دور زدن لایه جدید امنیتی Anti Piracy یا همون AP 2.5 پیدا شده.
به این صورت هست که یه modchip به نام x360SED بین mainboard و DVD player قرار می گیره و باید دیسک مثل Fable 3 رو توی هارد نصب کنید.
دیسک Fable کپی رو توی دستگاه می گذارین و عکس بازی که داخل داشبورد نمایان شد، دکمه sync رو می زنید و دیسک کپی رو خارج می کنید و بعد یک دیسک اوریجینال که مهم نیست چی باشه رو داخل درایو قرار می دین و از روی هارد بازی می کنید!
لینک سازنده مودچیپ
فعلاً فقط با این روش می شه بازی های جدید از این به بعد رو اجرا کرد.

در ضمن مجدداً به همه توصیه اکید می کنم فعلآً از ریختن داشبورد جدید جداً خودداری کنید. مگر اینکه می خواین با دردسر بازی کنید یا این که می خواین بازی های از الآن به بعد رو اوریجینال بگیرید.

• Like
Reactions: Heska

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
اگه اصلا نخوام که آنلاین بازی کنم و فقط آفلاین بازم باید آپدیت کنم یا بازی های جدید اجرا میشن؟
در حال حاظر اجرا میشن یعنی هم Fable هم COD اجرا شدن و مشکلی روی داشبورد قدیمی نبوده

سلام،
آقا من الان call of duty: black ops گرفتم می خوام لایو بازی کنم آپدیت کنم میخونه؟؟؟ مشکلی نیست؟؟؟ حجم دقیق آپدیت هم چقدره؟؟؟؟
مرسی

شما تا 9 نوامبر فکر لایو زدنو از سرت بیار بیرون چون وصل شی درجا بن میشی چون زودتر بازی کردی

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
کی همچین حرفی زده؟
شما اولین Achievements را بگیر و با پروفایلی که زودتر از زمان انتشار Achi را گرفتی وصل شو به لایو اونوقت بهت میگم بن میشی یا نه
شما زودتر وصل شو به لایو من بهت میگم بن میشی یا نه
خنگ که نیستن ثبت میشه میفهمن زودتر بازی کردی و بازی کپیه درجا بنت میکنن
قضیه هیلو یادتون رفته مثل اینکه

• Like
Reactions: bardia67m

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
پس اگه الان اپدیت کنم cod black ops نمیتونم بازی کنم؟
شما با داشبورد قدیمی راحت میتونی اجرا کنی چه اصراری داری آبدیت کنی وقتی تا 9 نوامبر نباید آنلاین بزنی

اخه خیلی تعریفش رو شنیدم حالا دوست عزیز میشه بازی کرد یا نه؟
بچه ها مثل اینکه آبدیت کردن و میشه
تعریف را میخواهیم چی کار
وقتی بعد نشه بازیهای کپی را اجرا کرد چی؟
شما اگه آبدیت کردی سعی کن تا 9 نوامبر COD را آنلاین نزنی

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
شما با داشبورد قدیمی راحت میتونی اجرا کنی چه اصراری داری آبدیت کنی وقتی تا 9 نوامبر نباید آنلاین بزنی

بچه ها مثل اینکه آبدیت کردن و میشه
تعریف را میخواهیم چی کار
وقتی بعد نشه بازیهای کپی را اجرا کرد چی؟
شما اگه آبدیت کردی سعی کن تا 9 نوامبر COD را آنلاین نزنی

دوست عزیز یعنی هیچ بازی کپی بعد از اپدیت اجرا نمیشه؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دوست عزیز یعنی هیچ بازی کپی بعد از اپدیت اجرا نمیشه؟
عزیز شما پست هاتو یکی کن که اینجا نشه اتاق چت
Fable اجرا نمیشه ولی COD را اجرا کردن
بازیهای جدید دیگه هم باید منتظر موند که بیان ببینیم اجرا میشن یا نه

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شما اولین Achievements را بگیر و با پروفایلی که زودتر از زمان انتشار Achi را گرفتی وصل شو به لایو اونوقت بهت میگم بن میشی یا نه
شما زودتر وصل شو به لایو من بهت میگم بن میشی یا نه
خنگ که نیستن ثبت میشه میفهمن زودتر بازی کردی و بازی کپیه درجا بنت میکنن
قضیه هیلو یادتون رفته مثل اینکه
من 3 ساله دارم توی لایو بازی میکنم ، خیلی بازی ها رو هم زودتر بازی کردم ولی تا حالا هم بن نشدم.
مایکروسافت اگر هم بخواد کسانی که زودتر بازی کردن رو بن کنه اینقدر احمق نیست بیاد از روی تاریخ اچیومنت کسی رو بن کنه.
قبلاً هم در این مورد بحث شده توی این انجمن و اتفاقاً یک طرف بحث هم من بودم ، اگر دوست داری میتونی بری پست ها رو پیدا کنی و بخونی و ببینی چنین چیزی وجود نداره ! اونجا کاملاً توضیح دادم.
Halo3 هم کلاً برای خودش یک قضیه ی جداست ، اونایی که بخاطر هیلو بن شدن براشـــون پیغام بسته شدن اکانـــتشون میومد ولی کنسولـــشون بن شده بود.
کار از محکم کاری هیچ وقت عیب نمیکنه ولی بهتره اطلاعات غلط هم در سطح انجمن منتشر نکنید.

• Like
Reactions: 54M113

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
بفرمایید

By capitanrayan

http://dwl.xbox-scene.com/xbox360pc/nandtools/XVal_v2.0.zip XVAL Download link

بعدش .شماره سریال کنسول رو توی یک خط،مقدار X رو هم از توی منوی کنسول ،قسمت system infoبود(درست نمیدونم)15-16 تا کارکتره.اون رو هم وارد میکنی بعد روی خط پایینی کلیک میکنی.اگه clean بزنه که شناسایی نشدی ولی اگه چیز دیگه بزن یا بن شدی یا فلگ.
اینم چنتا عکس اونی که خط قرمز دورشه قبلش x نوشته همون مقدار x هست(پایین سمت راست عکس)
xvalue.JPG

اینم اون دوتا حالتی که بوجود میاد
xvalueban.jpg
xvaluenoban.jpg

اگه شناسایی بشی اون مقداری که جلوی X نوشته عوض میشه.و همون گزینه بن رو میزنه،فکر نکنم شناسایی شده باشی.چون فعلا که کسی فلگ نشده

اقا دمت گرم ولی حالمو گرفتی. چون فکر کنم فلگ شدم.
result: Failed AP25 Challenge
درسته؟؟؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
Halo3 هم کلاً برای خودش یک قضیه ی جداست ، اونایی که بخاطر هیلو بن شدن براشـــون پیغام بسته شدن اکانـــتشون میومد ولی کنسولـــشون بن شده بود.
من منظورم Reach بود که 2 هفته زودتر اومد شما بری تاپیک بازی را ببینی نصف بچه ها بازی را روی پروفایلی اجرا کردن که به لایو وصل نمیکردن
ولی بهتره اطلاعات غلط هم در سطح انجمن منتشر نکنید.
عزیز اگر اطلاعات من غلط بوده سعی میکنم درستش کنم ولی انجمن محلی هست برای اینکه چیزهایی جدیدی یاد بگیریم نه محلی برای دعوا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر