جزئیات جدید از نسخه بتا BF3!

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
جزئیات جدیدی از نسخه بتا منتشر شده!

1-مدت نسخه بتا از 27 سپتامبر تا 10 اکتبر خواهد بود.
2-محدودیتی در levelبازیکنان وجود نداره و ضمنا در unlockکردن هم محدودیتی وجود نخواهد داشت.
3-یک مد در بتا وجود داره که rushهستش بعلاوه یک نقشه بنام Operation Metro!
4-نقشه Operation Metro تغییراتی زیادی کرده نسبت به ان چیزی که در الفا مشاهده کردید
5-در نسخه بتا روی pcحداکثر 32 نفر می تونن در یک نقشه بازی کنن و در نسخه کنسولی هم حداکثر24 نفر!
6-حجم نسخه بتا بین 2-3گیگابایت خواهد بود.
7-افرادی که mohرا اورجینال دارند احتیاجی به گذاشتن دیسک بازی برای بازی کردن نسخه بتا ندارند!
8-افرادی که در اورجین بازی را پیش خرید کردن یا mohرا اورجینال دارند می توانند 27 سپتامبر نسخه بتا را بازی کنند
9-اگر شما می خواهید 48 ساعت زودتر نسخه بتا را بازی کنید قبل از 25 سپتامبر بازی را پیش خرید کنید!
10-مردمان قاره اسیا هم هم اکنون می توانند نسخه بتا را بازی کنند!
11-برای بازی کردن نسخه بتا احتیاج به originدارین!
12-statsورنک هایی که در نسخه بتا کسب می کنید به نسخه نهایی انتقال پیدا نمی کنه
13-نسخه بتا شامل همه ویژگی های گرافیکی بازی نمیشه!و در نسخه نهایی می توانید همه ویژگی های گرافیکی بازی را مشاهده کنید!

--------------------------------------------------------------------
ویرایش:
هنوز رسما EAوDICEتایید نکردن که قاره اسیا هم شامل بتا میشه یا نه؟!!!

ویرایش دوم:
ظاهرا EAسنگاپور در صفحه FBخودش تایید کرده که نسخه PCبرای قاره اسیا قابل بازی خواهد بود.
ولی حرفی از نسخه کنسولی نزده!
http://www.gamepur.com/news/5380-bf3-beta-coming-asia-pc-no-details-regarding-console-version.html

آخرین ویرایش:

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
همین الان تشریف ببرید تو سایت origine اونجا بهتون میگه ای پی شما مجاز نیست به دیدن محتویات این سایت . و از اونجایی که محتویات بتلفیلد هش از طریق اوریجین قابل دسترسی هست چه مولتی بازی کردن و چه خرید و پیش خرید بازی و همه چی . جالبه هیتلر پی ان هم بزنی سایت رو کلا باز نمی کنه . نزنی اونطوری میگه .
دوست عزیز سعی کن اطلاعات رو بالا ببری چون واقعا نصف بیشتر حرفات غلطه!
V___Pn استفاده کنید می شه بری تو سایت ، درضمن اون سایت باسه خریده اوریجین برنامه داره و می شه از ایران ثبت نام و استفاده کرد ، برای دانلود نسخه آلفای این بازی هم مستقیم بازی رو دانلود کردم پس الکی نگو بستن بستن.(پستهای قبلیت رو می گم.)

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,144
نام
محمد امین
خب "کشورمون" رو که نمیتونیم عوض کنیم !!
اگر بخوایم کشورمون رو عوض کنیم از کدومکشور بهتر میشه پینگ گرفت
بریم همونجا !!!

ایران یا از ترکیه میگیره یا از دبی که فکر کنم دبی کلا کنسل شد البته این پینک تا حدود به زیر ساختها هم ربط داره..

دوستان رفته بودن هلند اینترنت 17 مگابایت با خط ثابت تلفن گرفته بودن 30 یورو با پینک زیر 100

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
ایران یا از ترکیه میگیره یا از دبی که فکر کنم دبی کلا کنسل شد البته این پینک تا حدود به زیر ساختها هم ربط داره..

دوستان رفته بودن هلند اینترنت 17 مگابایت با خط ثابت تلفن گرفته بودن 30 یورو با پینک زیر 100
یا خدا چه خبره
دوستان من یه مشکلی دارم این پینگی که میگید پینگه خوده سایت origin هست یا پینگه اینترنتتون؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر