جرا نباید با زنتون Xbox بازی کنید :d

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
همون طور که می دونید ایشون و دوستشون دارند یک بازی می کنند با ایکس باکس شاید کو آپ باشه شاید مولتی من خبر ندارم :d
ولی ببینید و عبرت بگیرید :d

نمی دونستم کجا تایپیک رو ایجاد کنم شرمنده :d

http://uploadfa.com/qud9ehfk84is/Dont_play_xbox_with_a_girl-bazicenter.flv

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
آخه یه کمی به فیلم دقت کنید، دختره ایکس باکس رو برمیداره اصلا سیمی بهش نیست ولی هنوز هم داره تصویر بازی رو نشون میده. معلومه که واقعی نیست و درست شده.

• Like
Reactions: asmail

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
آخه یه کمی به فیلم دقت کنید، دختره ایکس باکس رو برمیداره اصلا سیمی بهش نیست ولی هنوز هم داره تصویر بازی رو نشون میده. معلومه که واقعی نیست و درست شده.
درسته این کلیپ مال خیلی وقت پیشه و جنبه ی تبلیقاتی داره حالا منفی یا مثبته شا نمیدونم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
وای وای خدا رحم کنه به این پسره!!!!!!
این که واقعی بود که دختره از اعماق وجودش داشت داد میزد.من که امشب خوابم نمیبره .
داشتن Modern 2 بازی میکردن رو در رو!!!!

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
:|:|:|:|:|:|:|:|:|
این کی بود !!؟؟:| چه جو گیری بود !!:| بدبخت پسرم ترسید !!:|

نه باو !! ورش می داره قطع میشه !!:|

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
این که ایکس باکسش بود خدا رحم کنه به کینکتش .رسوایی هاش هنوز همه گیر نشده .که با کینکت چه کارا که نمی کنن. کلا این ایکس باکس با کینکت یکی از بزرگترین جنبه های امپریالیزم تو زندگی بعضیا بدل شده . از خارجی ها انتظاری نمیشه داشت فرهنگشون کلا با ما فرق داره .اما رقص خانوادگی با کینکت احتمالا به زودی زیاد بشه. مخصوصا تو تولدا

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
این که ایکس باکسش بود خدا رحم کنه به کینکتش .رسوایی هاش هنوز همه گیر نشده .که با کینکت چه کارا که نمی کنن. کلا این ایکس باکس با کینکت یکی از بزرگترین جنبه های امپریالیزم تو زندگی بعضیا بدل شده . از خارجی ها انتظاری نمیشه داشت فرهنگشون کلا با ما فرق داره .اما رقص خانوادگی با کینکت احتمالا به زودی زیاد بشه. مخصوصا تو تولدا
كينكت مگه همزمان چند تا ابجكت رو ديتكت ميكنه ؟
يني مولتي ميشه رفت جلوش؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
كينكت مگه همزمان چند تا ابجكت رو ديتكت ميكنه ؟
يني مولتي ميشه رفت جلوش؟

تا 4 نفر رو دیتکت میکنه .... البته فضای خیلی زیادی میخواد .... من تو خونمون تا 3 نفر رو به زور جا دادیم!
عجب وحشی بود این دختره! بنده خدا از فرط ...ی بودن چه کرد! یکی نیست بهش بگه چرا حرصتو سر این دستگاه بد بخت خالی میکنی!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر