جام فیفا 15 (پست اول خوانده شود)

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
بخاطر همین انقدر تو اتصال به psnمشکل داشتم
اگر تا فردا اوکی شد که بچه های گروه سه همه رو اد کردم بازی کنیم
یک دست هم با اقا حامد زدیم دقیقه 20 ایشون یک دفعه افلاین شدن بازی 1 بر1 بود

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
بخاطر همین انقدر تو اتصال به psnمشکل داشتم
اگر تا فردا اوکی شد که بچه های گروه سه همه رو اد کردم بازی کنیم
یک دست هم با اقا حامد زدیم دقیقه 20 ایشون یک دفعه افلاین شدن بازی 1 بر1 بود
او یک گلی هم که زدی من رفته بودم زنگ در خانه زدن رفتم در باز کردم برگشتم دیدم گل مساوی زدی کلا به هم ریختم دستگاه خاموش کردم دیگه حوصله بازی ندارم بقیه بازی هام هم 3-0 به نفع حریفام میزنم

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
او یک گلی هم که زدی من رفته بودم زنگ در خانه زدن رفتم در باز کردم برگشتم دیدم گل مساوی زدی کلا به هم ریختم دستگاه خاموش کردم دیگه حوصله بازی ندارم بقیه بازی هام هم 3-0 به نفع حریفام میزنم

اها پس اینطور
باشه اوکی

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh

حامد جان داداش خب چرا استارت نزدی
چرا میگی 3-0 میزنی کسی ناراحتت کرده ؟

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
حامد جان داداش خب چرا استارت نزدی
چرا میگی 3-0 میزنی کسی ناراحتت کرده ؟
ن داداش بحث ناراحت شدن نیست....بنده استارت زده بودم ولی تا رفتم و برگشتم دیدم اینطور شده....منم گفتم شاید دیر رسیدم به بازی ای آقا فهمیده باشه توپه گرفته باشه حداقل میبینه بازیکنام به سمتش نمیرن استارت زده باشه(هرچند ای آقا هم تقصیری نداره)...حالا بیخیال شما ادامه بازی هاتون انجام بدین اینطور نیست که از جام کنار کشیده باشم بیخیال جام بشم

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
ن داداش بحث ناراحت شدن نیست....بنده استارت زده بودم ولی تا رفتم و برگشتم دیدم اینطور شده....منم گفتم شاید دیر رسیدم به بازی ای آقا فهمیده باشه توپه گرفته باشه حداقل میبینه بازیکنام به سمتش نمیرن استارت زده باشه(هرچند ای آقا هم تقصیری نداره)...حالا بیخیال شما ادامه بازی هاتون انجام بدین اینطور نیست که از جام کنار کشیده باشم بیخیال جام بشم

حامد جان شرمنده تو پیام خصوصی هم خدمتت عرض کردم این CPU میدونی که خودش حرکت هایی میکنه به همین خاطر من فک کردم هستی بازم معذرت
اما اگر برگردی به جام خوشحال میشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر