جام فیفا 15 (پست اول خوانده شود)

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
نگا نگا نگا من خبر نداشتم!:|شانس اوردین:d.اگه کسی کنار کشید,مسدوم شد,اعزام به خدمت شد(مورد داشتیم زنده یاد احسان:d),امتحان داشت,خر گازش گرفت,تو راه ps3ش پنچر شد من جاش هستم با تیم شائولین(رئال مادرید=d>):d
به گروه 2 اضافه شدی

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
دمتون گرم دوستانه گله گلاب:xباز من با خوزه هم گروهی شدم:|:dرضا اگه شده تا فینالم میرسم حتی داداشه خوزرم شکست میدمو تورو لولت میکنم میفرستمت برگردی کارمانیا:d

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
آقایان هم گروهی به احتمال زیاد امروز هاردم رو بیارم پس...اگه بودم برای ظهر ساعت 1 یا 2 به بعد یا برای شب ساعت 10 به بعد آنلاین میشم که حداقل چندتا از بازیام رو انجام بدم...فقط خدا کنه ای سونی به خاطر همو بازی معروفه که نباید بازی کنیم بنم نکرده باشه خوبه

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
داداش آرش ول کردی رفتی؟ ( DarkWarrior ) :| خب مسلمون بیا بازی دوم رو انجام بدیم دیه :D

بعد این فقط یکی مونده که باید اددش کنم.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,485
نام
آرش
داداش آرش ول کردی رفتی؟ ( DarkWarrior ) :| خب مسلمون بیا بازی دوم رو انجام بدیم دیه :D

بعد این فقط یکی مونده که باید اددش کنم.
بازی دوم رو با نیکان انجام دادم که نیکان میزبان بود و بازی 2-2 مساوی شد.

پ.ن: بعد بازی کنجکاو شدم ببینم بایرن چقدر قویه، یه دست دوستانه با نیکان زدم که تا آخر نیمه اول 3-1 برده بودمش :bighug: ولی نیکان لفت داد )x
انگار کار داشت :d
دفعه بعدی حتما به جای منچستر، بایرن میگیرم :x

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
بازی دوم رو با نیکان انجام دادم که نیکان میزبان بود و بازی 2-2 مساوی شد.

پ.ن: بعد بازی کنجکاو شدم ببینم بایرن چقدر قویه، یه دست دوستانه با نیکان زدم که تا آخر نیمه اول 3-1 برده بودمش :bighug: ولی نیکان لفت داد )x
انگار کار داشت :d
دفعه بعدی حتما به جای منچستر، بایرن میگیرم :x

قرار داشتم خب :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر