جام فیفا 15 (پست اول خوانده شود)

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
حامد پس من چی=(( صندوق عقبم جا باشه سوار میشم:d این صادقه نوب خط بزن منو بزار جاش:bighug::d اصلا کلاس جام به خاطرش اومده پایین :-"
حیف من نیستم تا با دستای خودم(مسی;;))خفش کنم:d
بمیری با اون نتت:|:d
دو روزه منتظرت بودم کجای پس.... حالا شاید یکی از گروهها کردم 5 تیمه فعلا تا فردا شب هم صبر مکنم شاید باز کسی آمد...................
اسم تیمت هم بگو

آخرین ویرایش:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
حامد پس من چی=(( صندوق عقبم جا باشه سوار میشم:d این صادقه نوب خط بزن منو بزار جاش:bighug::d اصلا کلاس جام به خاطرش اومده پایین :-"
حیف من نیستم تا با دستای خودم(مسی;;))خفش کنم:d
بمیری با اون نتت:|:d

حامد این رو جونِ ممد رضا ( :D ) راه نده با مسی همرو درو می کنه :(( لذت جام میاد پایین آخه تو هر بازی کمتر از 6 تا گل با مسی نمی زنه =((

- - -ویرایش - - -

یا 12 امام تو گروه ممد رضا افتادم... :| یعنی از گروه میام بالا؟ ;;)

نه خیر :">

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
حامد این رو جونِ ممد رضا ( :D ) راه نده با مسی همرو درو می کنه :(( لذت جام میاد پایین آخه تو هر بازی کمتر از 6 تا گل با مسی نمی زنه =((

- - -ویرایش - - -

یا 12 امام تو گروه ممد رضا افتادم... :| یعنی از گروه میام بالا؟ ;;)

نه خیر :">

از جون خودت مایه بزارا :d میدونید تو فیفا 15 یا با اختلاف 5،6 تا میبری یا با اختلاف 5،6 تا میبازی :d تا الان که آنلاین زدم همه ی نتیجه هام اینجوری بوده :lol:

نیکان عزیزم انگار هنوز رونالدو به پستت نخورده؟صب کن تو جام نشونت میدم رونالدو چیه>:)

عاقا من اعتراض دارم :| چرا من همیشه اخرین نفر تو گروه 4 هستم؟؟؟؟ :| همیشه گروه 4 :|/:) دستای پشت پرده بیان اعلام حضور کنن :-w :| :d

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
به به مرسی پارتی:d
والا دیشب خوزه به من گفت کاپه منم گفتم بیام اعلام حضور به عمل برسونم:d
خو الان تو اون گروهی که من هستم همون 2تا میرن بالا درسته؟:-/ راستی از همگروهی ها و کلا هرکی اعتراض داشت بگه راحت همین اول کار کنار میکشم کنار تا نظم گرهها بهم نخوره:-":d
تیمم که خودت دیگه میدونی بارسلونا :d
NIK@
حالا اینقدر بگین مسی تا بذارمش بیرون پدرو به جاش بازی بدم:|:d

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
از جون خودت مایه بزارا :d میدونید تو فیفا 15 یا با اختلاف 5،6 تا میبری یا با اختلاف 5،6 تا میبازی :d تا الان که آنلاین زدم همه ی نتیجه هام اینجوری بوده :lol:

نیکان عزیزم انگار هنوز رونالدو به پستت نخورده؟صب کن تو جام نشونت میدم رونالدو چیه>:)

عاقا من اعتراض دارم :| چرا من همیشه اخرین نفر تو گروه 4 هستم؟؟؟؟ :| همیشه گروه 4 :|/:) دستای پشت پرده بیان اعلام حضور کنن :-w :| :d
به خدا محمدرضا جان نزدیک بود باز بیافتیم تو یه گروه ولی شانس آوردیم ای دفع نفر آخر گروه سه مانده بود که از شانس خوب من افتادم تو ای گروه:d

- - -ویرایش - - -

به به مرسی پارتی:d
والا دیشب خوزه به من گفت کاپه منم گفتم بیام اعلام حضور به عمل برسونم:d
خو الان تو اون گروهی که من هستم همون 2تا میرن بالا درسته؟:-/ راستی از همگروهی ها و کلا هرکی اعتراض داشت بگه راحت همین اول کار کنار میکشم کنار تا نظم گرهها بهم نخوره:-":d
تیمم که خودت دیگه میدونی بارسلونا :d
NIK@
حالا اینقدر بگین مسی تا بذارمش بیرون پدرو به جاش بازی بدم:|:d
آره فقط دو تیم میرن بالا.........آقایان از فردا هم جام شروع میشه......هم گروهی های خودم من الان هاردم دست خودم نیس تا یکی دو روز دیگه هارده میارم چون ps id که باهاش آنبن مکنم هست داخل هارد و فلش هم ندارم که بزنم تو فلش بیام بازی

- - -ویرایش - - -

آقا اگه جا شد اسم ما هم بنویس ، اگه نشد هم که هیچی ...

AliAguero16
Manchester City
به گروه یک اضافه شدی

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
خب بازی اول من با محمد رضا 6-1 به نفع من تموم شد که دقیقه 70 80 از EA لاست شدن :) ... ( 2 تا تیرک من، 1 اخراج اون )

ممد عزیز منم لگ داشتم خب ... :| با هم یکسان بودیم بعدشم من از تو کوچیک ترم صبوریمم کمتره تو لگ و باور کن تو بازی از اول تا آخرشو کشیدم به فحش :|

بعدشم شما که قهرمان کاپ قبلی شدی با مینیرو واسه لگ که دیگه نباید اینطوری باشی :D بعدشم، شما همش تکل می رفتی منم تو این لگ اعصاب خورد کن دریبلت می دادم پس سختیشو من کشیدم درواقع :| درسته تو هم با رونالدو چند تا موقعیت از دست دادی ولی بالاخره هردو سهیم بودیم!

تا بازی دوم که حالا یک شنبه یا شنبه شب ( اگه بود ) انجام بشه این Score رو داشته باشید.

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
خب بازی اول من با محمد رضا 6-1 به نفع من تموم شد که دقیقه 70 80 از EA لاست شدن :) ... ( 2 تا تیرک من، 1 اخراج اون )

ممد عزیز منم لگ داشتم خب ... :| با هم یکسان بودیم بعدشم من از تو کوچیک ترم صبوریمم کمتره تو لگ و باور کن تو بازی از اول تا آخرشو کشیدم به فحش :|

بعدشم شما که قهرمان کاپ قبلی شدی با مینیرو واسه لگ که دیگه نباید اینطوری باشی :D بعدشم، شما همش تکل می رفتی منم تو این لگ اعصاب خورد کن دریبلت می دادم پس سختیشو من کشیدم درواقع :| درسته تو هم با رونالدو چند تا موقعیت از دست دادی ولی بالاخره هردو سهیم بودیم!

تا بازی دوم که حالا یک شنبه یا شنبه شب ( اگه بود ) انجام بشه این Score رو داشته باشید.
احیانا تیمت بایرن نیست؟!:-/ باو دیگه با این اپدیت اورالها خیلی تخیلی شده:| نویر شده92!!! گوتسه شده88 البا شده 84 کلا خیلی وحشی شده لامصب:d اصلا نویره گل نمیخوره که! امروز تو سیزن با رئال بازی کردم طرف شاید 10تا تک به تک با رونالدو خراب کرد همه هم 100% بودن لامصب مثله چی توپ از توی دروازه درمیاره:|:d اصلا داشتم حس میکردم طرف داره به جد و اباده EA فحش میده:))
این صادق مگه میشه دیگه بهش گل زد:| حامد 1هفته بازیها بنداز عقب تا اپدیت جدید میاد اینجوری فقط باید بریم گل بخوریم از این بایرن:)):d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا

اقا من بالکل این بازی رو قبول ندارم :| از ظهر تا همین 1 ساعت پیش داشتم بازی میکردم اصن لگ نداشتم،حتی با دوست خوبمون mrh1567 هم دو دست زدیم که اصن لگ نداشت،حالا این بازی از اولش لگ بود تا دقیقه 80! من اصن تاحالا با هرکی بازی کردم لگ نداشتم یعنی از طرف من نبوده! حتی با حامدم که اون دفعه بازی کردیم قطعی از خودش بود! دیگه پینگ 120،150 که لگ نداره:| وگرنه همتون میدونید من خیلیم بد بازی کنم دیگه 6 تا نمیخورم!!دو قدم میرفتی جلو بازی وایمسیاد اصن اعصاب ادم خورد میشد،منم بازی رو ول کردم و همینجوری تکل میزدم!رو همین تکل ها 2 تا از بازیکنامم اخراج شدن!
بعد این بازی یه دو دست آنلاین زدم که لگ نداشت! :|

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
اقا من بالکل این بازی رو قبول ندارم :| از ظهر تا همین 1 ساعت پیش داشتم بازی میکردم اصن لگ نداشتم،حتی با دوست خوبمون mrh1567 هم دو دست زدیم که اصن لگ نداشت،حالا این بازی از اولش لگ بود تا دقیقه 80! من اصن تاحالا با هرکی بازی کردم لگ نداشتم یعنی از طرف من نبوده! حتی با حامدم که اون دفعه بازی کردیم قطعی از خودش بود! دیگه پینگ 120،150 که لگ نداره:| وگرنه همتون میدونید من خیلیم بد بازی کنم دیگه 6 تا نمیخورم!!دو قدم میرفتی جلو بازی وایمسیاد اصن اعصاب ادم خورد میشد،منم بازی رو ول کردم و همینجوری تکل میزدم!رو همین تکل ها 2 تا از بازیکنامم اخراج شدن!

پیش میاد همیشه ورق یه ور نیست بر می گرده ایشالا فردا صبح بیا بدون لگ 7 تا بزن تفاضل گل بره بالا :D

- - -ویرایش - - -

احیانا تیمت بایرن نیست؟!:-/ باو دیگه با این اپدیت اورالها خیلی تخیلی شده:| نویر شده92!!! گوتسه شده88 البا شده 84 کلا خیلی وحشی شده لامصب:d اصلا نویره گل نمیخوره که! امروز تو سیزن با رئال بازی کردم طرف شاید 10تا تک به تک با رونالدو خراب کرد همه هم 100% بودن لامصب مثله چی توپ از توی دروازه درمیاره:|:d اصلا داشتم حس میکردم طرف داره به جد و اباده EA فحش میده:))
این صادق مگه میشه دیگه بهش گل زد:| حامد 1هفته بازیها بنداز عقب تا اپدیت جدید میاد اینجوری فقط باید بریم گل بخوریم از این بایرن:)):d

دیگه فکر کنم اینا داشتن تو این بازی هایی که بود خودنمایی می کردن چار تا حرکت میزدن بعد EA دیده اورال برده بالا :D

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
پیش میاد همیشه ورق یه ور نیست بر می گرده ایشالا فردا صبح بیا بدون لگ 7 تا بزن تفاضل گل بره بالا :D
من میگم نره تو میگی بدوش:| من این بازی رو اصن قبول ندارم:|
یا کلا از اول بازیمونو انجام بدیم یا هر دو بازی رو 3-0 بزنید به نفع ایشون!
با این لگ اصن نمیشد راه رفت:|

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من هروقت با این نیکان بازی میکنم همینجوره !!!!
انقدر لگ دارم که نمیتونم بازی کنم ! ولی اون لگ نداره ! و راحت بازیشو میکنه و گل میزنه !
فقط یادمه دوباری باهاش بازی کردم لگ نداشت که راحت با اختلاف بردمش وگرنه 2-3 بازی دیگه ای که باهش کردم لگ داشت و اون میبرد :|
تو بازی باهاش جوری میشه که فقط باید نظاره گر باشی ! چون هیچ کاری از بس لگ زیاده نمیشه کرد !
جالبه بکیار منو 5-1 تو فیفا 14 برده بود بهش میگفتم من انقدر لگ داشتم نمیتونستم بازی کنم باورش نمیشد :))
با هیشکی اینجوری مثل این نیستم من هم !!
واسه همین زیاد باهاش بازی نمیکنم :D
مگر نتم خوب باشه که اون هم باز اطمینانی نیست و یکهو از بازی دوم باز لگی میشه ! :|
///////////////
به به گل بریزید نقل و نبات بریزید روی سر این تازه عروس رضا رو میگم :D
رضا توی حال خوشی به سر نمیبرم و مریضم و حواس ندارم وگرنه بهت میگفتم بیای کاپ تا قشنگ حذفت کنم مورد عنایتم قرار بگیری عزیز دلم :-*:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر