جام سوم FIFA 14 (جام حذفی)

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
دوست عزيز واقعا ممنونم كه اين همه زحمت كشيدي و وقت گذاشتي كه اين جام رو راه بندازي. من و حريفم يك شب همزمان آنلاين بوديم ولي نتونستيم باهم بازي كنيم. من از همين جا از شما و همه ي دوستان معذرت مي خوام، براي انكه جام بيشتر از اين دچار تاخير نشه از جام بيرون ميرم . بازهم عذر مي خوام ايشالا كه موفق باشيد

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
هه اقا جام تعطیل کنید(از همون شروعشم تعطیل بود) سنگینتره برید همون سیزن بزنین لااقل میدونین هدفی چیزی دارین الکی هم با زدن تایپیک وقت خودتون هدر ندین دیگه رسما جام شده شو و سیرک برای خنده

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
بازی من انجام نشد اما دوستانی که تو لیست قرند من هستن مثل آقا رضا میبینن که من همیشه هستم حریفم هم فقط یه شب ساعت 2 گفت بازی کنیم که من واقعا خسته بودم و داشتم چرت میزدم . آقا حمیدرضا 3-0 زد با وجودی اما گفتم فرصت بدید لطفا اما خوبه که دوستان احترام بزارن به بقیه و از آقا حمید رضا هم خواهش میکنم که طبق قانونی که وضع کرده عمل کنه تا جام تموم بشه و بعدش یه جام بهتر بزاره چون دیدم دوستان زیادی حاضر بودن بازی کنن اما خیلی زود ظرفیت تکمیل شد

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
آقا این حریف من 3 روز آن نشده خب من چه کار کنم?دیشب هم همینجا پست گذاشته بود که شب بازیو بزنیم من تا 1 منتظر شدم نیومد الانم که فک کنم پستش رو پاک کرده چون پستش نیست ,پس بازی نکردنمون تقصیر من نیست

اقا حمید رضا میگم حریفم 3 روزه آن نشده من چیکار کنم اون آن نمیشه برا بازی

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

Last edited by a moderator:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
خخخخخخخخخخخخخخخ عجب بازی شده بازی شما میشه 1کتاب در موردش نوشت بعد فیلمشم بسازیم با بازی پوارو:d(ولی بدبخت بازنشست شده:(()
دوستان بنده یک عذرخواهی بابت کامنت قبلیم به شما عزیزان بدهکارم;) دیروز بدجور داغ بودم کلا همه چی زیر سوال بردم:d الان 2-3روزی هست به بیماری انفولانزا مبتلا شدم کلا این درد تمام بدنتو میترکونه منم همش خونه بودم از سر جام نمی تونستم تکون بخورم لامصب درد عضلانیش نابودت میکنه و بدتر اینکه امروز صبح میان ترم تخصصی اونم 4واحدی داشتم از درد نتونستم برم:((:(( خلاصه اگر کسی ناراحت کردم دیگه ببخشید مخصوصا اقا حمیدرضا@};-
توی چندجا دیگه هم زدم کازه کوزه ملت ریختم بهم برم اونارم fix کنم تا تحت تعقیب نشدم و برای سرم جایزه نگذاشتن:d
ایشالا دشمنتون هم مریض نشه و همیشه برای سلامتی مریضا دعا کنید چون به دعای ما نیاز دارند ممنون:x

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
دوستان عزیز و همیشه همراه،
اول بگم که ایشالا برادر رضا هم خوب بشه و به امید رو به کمپ تیم های ملی بازگردونه :d.
این آخرین آپدیت نمودار حذفی ماست که گویا همچنان دوستان کم لطفی میکنن بعضا. ایشالا جام بعدی شاهد این اتفاقات نباشیم.
الان فقط بازی amiiin با mhfifa مونده که من پیشنهاد میکنم طی دو، سه روز آینده انجام بدید تا فینالیست مشخص شه و اون یکی فینالیست هم از کمند مصدومیت خارج بشه (به قول پیمان یوسفی) :d و ایشالا این جام هم به پایان برسه تا بعدها جام منظم تری برگزار کنیم.

پیروز باشید

30_nov.jpg

اقا ما شما رو قبول داریم.
من هم که چیزی نگفتم فقط میگم بازی رو انجام بدید که دیگه دوره اول تمام شود به یاری پروردگار منان .:d

Last edited by a moderator:

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
آقا این حریف من 3 روز آن نشده خب من چه کار کنم?دیشب هم همینجا پست گذاشته بود که شب بازیو بزنیم من تا 1 منتظر شدم نیومد الانم که فک کنم پستش رو پاک کرده چون پستش نیست ,پس بازی نکردنمون تقصیر من نیست

حق با شماست،2-3 روز نبودم. هستی امشب!؟

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
آقا حمید رضا من بخاطر فشار امتحانات مجبورم کمتر بازی کنم و اینکه تایم بازی کردن من و علی آقا با هم جور در نمیاد و اغلب نیستن خواستم د‌وستان دیگه معطل بازی ما نباشن و جام به روال سابق برگرده واسه همین انصراف میدم و بازی رو به نفع علی آقا بزنید٫از دوستان هم بخاطر تاخیری که افتاد اگرچه تقصیر من نبود ولی عذر میخوام

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
خب یه سلامتی این بازی هم تمام شد.
پس حالا galaxi 11 با mhfifa بازی داره و برنده هم با اقا رضا.
جدول به زودی اپدیت میشود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر