جام جهانی تابستانِ بازیسنتر

کدام بازی را برای برگذاری جام ترجیح میدهید ؟

• FIFA 14

رای‌ها: 26 57.8%
  • FIFA World Cup

رای‌ها: 19 42.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
خب دوستان تاپیک آپدیت شد و اسامی کسانی که در این مرحله صعود کردن زده شد .
از کاربرانnimex , AMIR DRAKE , bbkas , <professional> , mrh3ds , kanway خواهش میکنم سریعتر بازی های خودشون رو انجام بدن تا به مرحله بعدی مسابقات بریم . تشکر :)
bbkas رو هم توی PSN بهش درخواست دوستی دادم و هنوز Accept نکرده و هم توی پروفایلش بهش PM دادم، ولی جواب نمیده. الآن تکلیف بازی ما چی میشه؟

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
bbkas رو هم توی PSN بهش درخواست دوستی دادم و هنوز Accept نکرده و هم توی پروفایلش بهش PM دادم، ولی جواب نمیده. الآن تکلیف بازی ما چی میشه؟
اگر تا امشب جواب نداد بهت بدون بازی صعود میکنی :) واقعا از آدمای بد قول متنفرم ! خب برادر چاقو بیخ گلوت نزاشتن بگن مجبوری شرکت کنی ! من معذرت میخوام ازت ... یکسری از دوستان فکر کردن ما مسخرشونیم ...

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,485
نام
آرش
اگر تا امشب جواب نداد بهت بدون بازی صعود میکنی :) واقعا از آدمای بد قول متنفرم ! خب برادر چاقو بیخ گلوت نزاشتن بگن مجبوری شرکت کنی ! من معذرت میخوام ازت ... یکسری از دوستان فکر کردن ما مسخرشونیم ...
اگه جواب نداد، به جاش نیکان رو بذار تو لیست :d از وقتی که باخت، مدام میخواست دوباره به جدول برگرده.

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
شما با من بازی کن :))

هنوز Who Is The Legend مونده! :p
شما اون 3-0 رو فعلاً داشته باش تا بازی بعدی :d ولی گل اولم که با Kroos زدم، خیلی جالب بود، Julio cesar به جای اینکه توپ رو دفع کنه مشت کرد توی دروازه ی خودت =))

با یه یارو هم توی FIFA 14 Ultimate Team بازی کردم و با اینکه تیمش از من خیلی قوی تر بود 6-1 بردمش، بعد یارو PM می داد که تو کثیف بازی می کنی چون بیشتر گل هاتو سانتر می کنی با هد می زنی! جالب اینجاست خودش هر ضد حمله ای می کرد سانتر می کشید تا هد بزنه! اون یدونه

گلشم با هد زد :|

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
باو خرکی بود اون :| جولیو رفت تو تور :| اصن از زیر شکمش رد شد یه وضعی بود :|

بیا آرشم میخواد من بیام باو بذار میایم اون رو هم میبریم سعود می کنیم :D

یاد آوری می کنم 4-0 زدمت بازی قبل ;)

D:

پ.ن : حالا صعود :|

آخرین ویرایش:

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
آقا من با صاب تاپیک هماهنگ کردم نگید چرا دیر بازی میکنیا :d
تلوزیونمون hdmi ش مشکل پیدا کرد!امروز اومدن بردن درستش کنن!!
رفتیم از تو انباری تلوزیون 21 اینچ ازینا که 2 متر عقب داره:lol:اوردیم
تست کردم ببینم میشه بازی کرد یا نه،اسم بازیکنا رو نمیشد خوند بازیکنا هم ریزه میزه بودن :d
حالا اگه از خدا نمترسید من حاضرم با همین بازی کنم:d ولی احتمالا تا فردا درست شه :x

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
تست کردم ببینم میشه بازی کرد یا نه،اسم بازیکنا رو نمیشد خوند بازیکنا هم ریزه میزه بودن :d
حالا اگه از خدا نمترسید من حاضرم با همین بازی کنم:d ولی احتمالا تا فردا درست شه :x

من یه سوال دارم، شما از آقا پوریا قوی تری؟ :|

اون برادر قوی بودن ولی منم بد شانسی اوردم خداییش :| منم بازیم بد نیست :D ( تعریف از خود نیست والا )

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
آقا این آلمان آورده....ازش نگزرید.....بزنید بحذفینش

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
من قبول ندارم اگه این طوره منم اگه حذف شدم باید برم گردونید..........
شوخی کردم بیار میخوام س.راخش کنم

خیلی تو کفی برادر من :D :D
سوراخ همچین میگی انگار میخوای 10-0 بزنیم! شاید شاید 1 درصد خیلی بزنی 2 الی 3 تا ... :D

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
استارتر عزیز اگر امکانش هست تیم منو به آلمان تغییر بده. اون موقعی که من برزیل رو برداشتم خیلی وقت بود FIFA World Cup بازی نکرده بودم و نمی دونستم همه ی بازیکناش قدرتشون کم شده! ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر