جام جهانی تابستانِ بازیسنتر

کدام بازی را برای برگذاری جام ترجیح میدهید ؟

• FIFA 14

رای‌ها: 26 57.8%
  • FIFA World Cup

رای‌ها: 19 42.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
اخی حذف شدی تو :d :lol:

داش برزیل برندار:| من برزیل برداشتم:d دیگه برزیل با برزیل که نمیشه:d آلمان بردار که نویر جون توشه :))

داش تیم پوریا رو عوض نکنیا نمیشه :d برزیل با برزیل؟ :d
من حس میکنم پوریا شوخی کردا زود باور نکن :d
عزیزم نگران نباش ...من یه پایه فینالم....
با امیر دوستانه زدم....
تو خودتو آماده کن

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
حالا که اینقد دوست مهربونی هستی، این جام رو لطفاً حد اقل بذار یه بار دیگه با انصاف حداقل ببازم :(( لطفاااااااااا :((

تیم رو بکن برزیل جون نیکان :((
برادر تو برگردی من دیگه نمیتونم روی آرش رو زمین بندازم . روی پوریا هم نمیشه ! حرفت بردتت دیگه این کارا چیه ؟:|

- - -ویرایش - - -

عزیزم نگران نباش ...من یه پایه فینالم....
با امیر دوستانه زدم....
تو خودتو آماده کن
سینا پول میدم بچه ها بزنن بکشنت شبه فینال =))

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
خدایی چی بگم...چرا این عزیز اصلا جواب نمیده....
2 روزه براش پیام دوستی فرستادم ولی هنوز اکسپت نکرده.........
دارم میگم اگه تا 12 امشب باهام بازی نکرد بازندستا!!!!!!!!!

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,484
نام
آرش
بازی با امیر مهدی خیلی خوب بود، ولی لگ هم زیاد بود. البته کسی که لایق باشه با لگ هم میبره.
وقتی مساوی بودیم، بابام میخواست بره بیرون گفت این جوراب توئه (پشت سرم بود)، سعی کردم استارت بزنم ولی توپ دستم نبود، گفتم اگه جوابش رو ندم یه چیزی بهم میگه >:) برگشتم گفتم جوراب منه، یه کم دیگه دقت کردم گفتم مال من نیست، سریع برگشتم بازی رو ادامه بدم، دیدم توپ تو 1/3 خودمه.
تا خواستم به خودم بجنبم گل آخر رو خوردم. بععدش هم دیگه کاری نتونستم بکنم.
بعد رفتم کرحله 1/8 جام جهانی رو بازی کردم که تیمم آلمان بود و بردم. بعدش هم با نیکان بازی کردم که 4 تا خوردم، 40 تا نخوردم =)) این درس عبرتیه برای من که دیگه فرانسه نگیرم.

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
بازی با امیر مهدی خیلی خوب بود، ولی لگ هم زیاد بود. البته کسی که لایق باشه با لگ هم میبره.
وقتی مساوی بودیم، بابام میخواست بره بیرون گفت این جوراب توئه (پشت سرم بود)، سعی کردم استارت بزنم ولی توپ دستم نبود، گفتم اگه جوابش رو ندم یه چیزی بهم میگه >:) برگشتم گفتم جوراب منه، یه کم دیگه دقت کردم گفتم مال من نیست، سریع برگشتم بازی رو ادامه بدم، دیدم توپ تو 1/3 خودمه.
بعد رفتم کرحله 1/8 جام جهانی رو بازی کردم که تیمم آلمان بود و بردم. بعدش هم با نیکان بازی کردم که 4 تا خوردم، 40 تا نخوردم =)) این درس عبرتیه برای من که دیگه فرانسه نگیرم.

4 تا گل قشنگ زدم :D همش دریبلت دادم >:)

این جیریایی یه یَلیه برا خودش :D ولی گوتزه دقیقه 90 نجاتم داد شدیم 2-2 :))

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
خدایی چی بگم...چرا این عزیز اصلا جواب نمیده....
2 روزه براش پیام دوستی فرستادم ولی هنوز اکسپت نکرده.........
دارم میگم اگه تا 12 امشب باهام بازی نکرد بازندستا!!!!!!!!!
سینا باهاش اوکی میکنم تو صبر کن ...

- - -ویرایش - - -

خداییش من از بازی لذت بردم خیلی خوب بود . هیچکس دفاعی بازی نمیکرد هر دوتامون 90 دقیقه بازی داشتیم میشوتیدیم :d

خب دیگه دوستان برای همتون پ.خ فرستادم . بازی هاتون رو انجام بدید . ;)

Last edited by a moderator:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
امروز عجب روزی بود ...

با داداش Tlouh بود چی بود ( :D ) بازی می کردیم لامصب همش دقیقا 2-2 میشد :| یعنی همش مساوی می کردیم :|

آخرش دیگه برزیل اوردم 4-0 زدم پوکوندمش :D

با رفیق دیگمون Rorke هم بازی کردیم در اوج خستگی ولی بازی اول که پرتغال آورده بود 4-2 بردمش بار دوم آلمان اورد اصن منم خسته داشتم میمردم دیگه نشد 2-0 باختیم !!

ولی امروز یکی از جالب ترین روز ها بود ..! :D

هر کی خواست بیاد پ.خ بده بازی می کنیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر