جام تابستانه fifa14

دوست دارید جام چطوربرگزارشه؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
برادران و دوستان بالاخره چي شد؟ چي بايد بازي كنيم؟ فيفا 14 يا ورلد كاپ؟ تيم ملي يا باشگاهي؟ والا من همه جوره هستم . منتها اصلا معلوم نيست چي به چيه.

در مورد تيم ها هم اين كه همه مثلا خودم رئال برميدارن فكر نكنم هيچ ايرادي داشته باشه و همه آزادن تيم هايي كه دوست دارن را بردارن. ولي حالا جدا از علاقه اي كه من تو واقعيت هم به رئال دارم، واقعا تو فيفا 14 هم بدجور همين تيم باگ هستش. اصلا نميشه جلوشو گرفت. مگه اين كه اون طرفي كه اين تيمو برداشته زياد بازي بلد نباشه تا بشه بردش.

ولي اگه قرار نيست برداشته بشه پس هيچ كس ديگه اي هم حق برداشتن تيم هاي رئال، بارسا و خصوصا بايرن كه از هر جا سانتر كني ميره تو گل را نبايد داشته باشه.
برای بردن رئال مادرید اصلا احتیاجی نیست که شخصی که این تیمو ورمیداره ناشی و مبتدی باشه. خیلی هم راحت میشه این تیم رو برد.

ANOxFALCON
Real Madrid / FIFA 14
Germany / FIFA World Cup Brazil 2014
(اگه خواستید بازی برزیل رو برگزار کنید)

- - -ویرایش - - -

اگه بلد بودی چجور جلوی رئال بازی کنی خودت رئال نمیاوردی

آقا تو استاد بزرگ . تو قهرمان قهرمانان . تو فوتبالیست حرفه ای...
اگه نمی خوای شرکت نکن کسی مجبورت نکرده.

-----------------------------------------------------------------------------

باید به پست اول یه قانون دیگه رو حتما اضافه کنی.
چون بستر اینترنتی هر نفر با نفر دیگه متفاوت هست، هر بازی بین 2 نفر باید 2 بار برگزار شه. هر کدوم باید یکبار Host شن (برای مرحله ی گروهی).

آخرین ویرایش:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
خب خدارو شکر به راه راست هدایت شدی حسین:d
حالا هرکی هر تیمی میخواد برداره,برداره مهم جنبه ی برد و باخت دیگه, که اگر نباشه....
من هم با دورتموند میام...فقط دوستان رعایت حال من بکنید ضعیف کشی نکنید:d تعداد گلای زدتون تقیسم بر2 کنید بعد اعلام کنید thx:d

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
خب خدارو شکر به راه راست هدایت شدی حسین:d
حالا هرکی هر تیمی میخواد برداره,برداره مهم جنبه ی برد و باخت دیگه, که اگر نباشه....
من هم با دورتموند میام...فقط دوستان رعایت حال من بکنید ضعیف کشی نکنید:d تعداد گلای زدتون تقیسم بر2 کنید بعد اعلام کنید thx:d

پست اولت که گذاشتی گفتی خشتکا پاره س.ببینم چکارمکنی:p

پست اول آپدیت شد

Last edited by a moderator:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
راستي چند تا بازيكن قراره شركت كنن؟

چون الان كه شمردم شده 12 تا بازيكن كه اگه بخوايم تو هر گروه چهار تيمي بزاريم ميشه 3 گروه كه هنوز كافي نيست چون تو حذفي يك تيم در مرحله نيمه نهايي بازي كم مياره و به نظرم يا بايد با 16 تا بازيكن باشه يا 24 تا.

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
پست اولت که گذاشتی گفتی خشتکا پاره س.ببینم چکارمکنی:p

پست اول آپدیت شد
نه باو حسین اون گفتم که امیده خودمو ببرم بالا :d
محسن و علی که خودم میترکونم:p فقط میمونه رضا:|:d که با اونم 1مساوی هم بگیرم دیگه هیچی نمیخوام:bighug:
رئال سوسیداد:|,لااقل اتلتیکو بردار روله:dولی با این تیما جفتمون همون گروهی لوله میشیم:-s

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
نه باو حسین اون گفتم که امیده خودمو ببرم بالا :d
محسن و علی که خودم میترکونم:p فقط میمونه رضا:|:d که با اونم 1مساوی هم بگیرم دیگه هیچی نمیخوام:bighug:
رئال سوسیداد:|,لااقل اتلتیکو بردار روله:dولی با این تیما جفتمون همون گروهی لوله میشیم:-s
رضا جان سوسیه داد دست کم نگیر حسین میدانه چه تیمه خوبیه

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
تافردا وایمیسیم اگه 4نفراضافه شد که هیچی اگه 4نفراضافه نشد جام رو3گروهه شروع میکنیم

فكر كنم به 16 تيمي برسه و بشه تو چهار گروه برگزارش كرد

. چون در سه گروه تحت هر شرايطي به هيچ وجه نميشه جام را برگزار كرد. چون اگه حساب كنيم از هر گروه دو تيم بياد بالا، ميشن 6 تيم كه هر كدوم هم همديگه را حذف كنن ميمونه سه تيم و اون وقت يه تيم تو نيمه نهايي بازي ندازه كه انجام بده.

مگه اين كه دو تيم سومي كه بهترين عملكرد را در اين سه گروه داشته باشن هم بيان بالا كه اون وقت ميشه هشت تيم تو مرحله حذفي و اون وقت حل ميشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر