جام تابستانه fifa14

دوست دارید جام چطوربرگزارشه؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
خوب به سلامتی دوم شدم.

ولی میگم چرا اینقدر بازی ها نا هماهنگه. مثلا گروه ما کل بازی هاش تموم شد. ولی تو گروه های دیگه حتی هنوز بعضی ها یه بازی هم نکردن. الان مثلا ما باید برای بازی حذفیمون خیلی معطل بشیم.

راستی مگه جام 16 تیمی نیست؟ چون تو صفحه اول فقط 3 گروه هستش و یکی از گروه ها نیست. الان مثلا من نمیدونم الان که دوم شدم با تیم اول گروهی بازی دارم که بالای گروهمون هستش یا نفر اول اون گروهی که تو صفحه اول نیست.

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
خوب به سلامتی دوم شدم.

ولی میگم چرا اینقدر بازی ها نا هماهنگه. مثلا گروه ما کل بازی هاش تموم شد. ولی تو گروه های دیگه حتی هنوز بعضی ها یه بازی هم نکردن. الان مثلا ما باید برای بازی حذفیمون خیلی معطل بشیم.

راستی مگه جام 16 تیمی نیست؟ چون تو صفحه اول فقط 3 گروه هستش و یکی از گروه ها نیست. الان مثلا من نمیدونم الان که دوم شدم با تیم اول گروهی بازی دارم که بالای گروهمون هستش یا نفر اول اون گروهی که تو صفحه اول نیست.

یکم بیشتر دقت کنی میبینی 4 تا گروه هست:d

خب من و amirarsenal همین الان بازیامون تموم شد تو گروه یک

بازی رفت 3-1 باختم=((
بازی برگشت 2-0 بردم:>

- - -ویرایش - - -

salar_dariush برات پ.خ فرستادم که هروقت میتونی بازی کنی اس بدی ولی جواب ندادی!!
زودتر بیا بازیمونو انجام بدیم تموم شه بره:d

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
آقایان تا امشب مهلت دارین بازیهای انجام بدین کسی که تو انجام دادن بازیش کوتاهی کنه سه صفر به نفع حریفش اعلام میشه

babri

کاربر سایت
Jul 19, 2013
15
سلام. من بازي اولمو با دوستمون Mb corporation انجام دادم كه تا دقيقه 83 اگه اشتباه نكنم 1 - 1 بوديم ولي از بازي اومد بيرون و نتيجه 3 بر صفر به نفع من شد. الان بايد چيكار كنيم؟ بايد دوباره 20 دقيقه در حالي كه بازي 1-1 هستش بازي كنيم؟

اما بازي دوم هم با دوستمون babri بود كه تا دقيقه هشتاد، 3 بر صفر به نفع من بود ولي اين بازي هم اومد بيرون ولي فرقش اين بود كه برد را به نفع هيچ كدوم از ما دو تا نزد و مساوي شد. الان اين بازي را هم بايد تا دقيقه 20 در حالي كه 3 بر صفر هستش ادامه بديم؟

آقا شرمنده من یه کاری برام پیش اومد که ps3 رو همونطوری گذاشتم رفتم ! دیگه نتونستم بهتون جواب بدم , شرمنده !
من که باخت رو قبول دارم

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
یکم بیشتر دقت کنی میبینی 4 تا گروه هست:d

خب من و amirarsenal همین الان بازیامون تموم شد تو گروه یک

بازی رفت 3-1 باختم=((
بازی برگشت 2-0 بردم:>

- - -ویرایش - - -

salar_dariush برات پ.خ فرستادم که هروقت میتونی بازی کنی اس بدی ولی جواب ندادی!!
زودتر بیا بازیمونو انجام بدیم تموم شه بره:d

نه موقعی که من اون پیام را فرستادم دقیقا سه تا گروه بود و یک گروه نبود. ولی اضافه شده.

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
این یاشارترسو کجاس؟:dتا دقیقه20 بود 3تازدم بهش ازبازی میاد بیرون=)) بعد میگم بیا 70دقیقه ادامه ش بازی کنیم میگه3-0بزن بعدآفلاین میشه..
یاشرکت نکن یا تاآخرش بازی کن.چون ازبازی بامن انصراف داده جفت بازی3-0اعلام میشه.بقیه بچه های گروه3 بازیشان بایاشارانجام بدن زودتر یادتون نره تاشب وقت دارید فقط.)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر