جام اول FIFA14 | PSN

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
بازی بنده هم با آقا بهزاد گل انجام شد و با شانس و گل زده در خانه حریف و هزار و یک اتفاقات متاسفانه بنده پیروز شدم
imorteza

شکسته نفسی میکنند بازیشون خوبه :d

از هر ۲نفر بابت مرام و احترام متقابل تشکر ویژه میکنم و همچنین از بقیه دوستان که جوانمردانه بازی ها رو انجام میدن و بدون بی احترامی و این حرف ها
لطفا نتایج هر دوتا بازی رو بزارید تا وارد نمودار کنم

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز به جای دوست خوبمون SiLeNt DreλM دوست خوب دیگمون hosseinyz توی جام شرکت داده شدن

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
دوستان عزیز توجه داشته باشید به تیم هایی که اعلام کردید و من تو لیست وارد کردم. تعویض تیم فقط تا قبل از بازی اول امکان پذیر هست و بعد از بازی اول به هیج وجه امکانپذیر نیست. و هیچ کس هم نمیتونه بدون اعلام قبلی تیمشو سر بازی عوض کنه و اگر بدون هماهنگی قبلی با من تیم رو عوض کنه تخلف محسوب میشه. پس اگر خواستید تیم تغییر بدید حتما قبل از بازی اول باید به من بگید تا تو لیست تغییر بدم تا تخلف نشه

- - -ویرایش - - -

حريف من كي هستن؟؟ نتيجه بازي اول مشخص شده؟؟؟

نمودار تو پست اول گذاشتم و سعی هم میکنم همیشه با سرعت آپدیتش کنم که جواب اینجور سوال ها باشه

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,626
نام
محمدرضا
بازی من و شاهین جان هم انجام شد و با خوش شانسی که توپ دقیقه ۹۰ شاهین جان گل نشد من اومدم بالا :bighug:
بازی اول رو من ۴-۲ بردم (میزبان بودم)
بازی دوم رو ۲-۱ باختم.

تیم بعدییییییییی :D (دچار غرور شدم :d)

واقعا شاهین بازیش عالی بود.به معنای واقعی کلمه قشنگ بازی می کرد.

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
بازی من و شاهین جان هم انجام شد و با خوش شانسی که توپ دقیقه ۹۰ شاهین جان گل نشد من اومدم بالا :bighug:
بازی اول رو من ۴-۲ بردم (میزبان بودم)
بازی دوم رو ۲-۱ باختم.

تیم بعدییییییییی :D (دچار غرور شدم :d) واقعا شاهین بازیش عالی بود.به معنای واقعی کلمه بازیش قشنگ بود.
حريفت منم
بترس :دي

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
جایگزینی هست منم هستم هااااا :)

مگر اینکه کسی انصراف بده. البته به جز شما یه نفر دیگه هم هست که اگر کسی انصراف داد اول ایشون بعدش شما تو اولویت هستید واسه جایگزینی. شاید هم یه موقع خودم مجبور بشم انصراف بدم بنا به دلایلی

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,626
نام
محمدرضا
بیا قبل بازی خودم برات میشکونمش:d

پ.ن :
مهرداد جون شرمندتم من از فردا بعد از ظهر در بست هستم توی پی اس ان هر وقت خواستی بگو روی جفت چشمام 10 تا بازی میکنیم با هم.

ابوذر جان شرمنده اینجا پست دادم.اخه دوستان توی پروفایل جواب ادم رو نمی دن گفتم اینجا بگم بهتره:) بازم عذر خواهی می کنم ازت.
به وقتش به خدمت شما هم می رسیم :D

Close_up

کاربر سایت
Jan 26, 2014
17
محمد رضا جان لطف دارن بازی بسیار زیبا و پر هیجان بود
بازی محمد رضا هم فوق العادس
بازم از همه بچها که تو جام شرکت کردن و همچنین بر گزار کننده محترم جام که واقعاً زحمت کشیدن تشکر میکنم ایشالا جام های بعدی هر چی زودتر برگزار بشه چون فوق العاده جذاب هستش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر