جامپ هفته نامه مجله انیمه و مانگا

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
243716d1339170468-4-jpg

جامپ 5 تا دو هفته دیگه پخش نمیشه
3.gif

این قسمت با اینکه کامل تر بود اما نتونستیم کار کامل خودمون به نمایش بزاریم به خصوص نقد خواصی که درمورد انیمه ناراتو بود را هم گذاشتیم برای جامپ بعدی دوستان انشالله از این قسمت خوشتون اومده باشه .

ضمن قولی که به دوستان داده بودم مجله بدون منفعت جامپ دنیای انیمه شروع به کار کرد .
این مجله به صورت هفتگی
شنبه شب ها بارگذاری میشه دوستانیکه می خوان در این مجله هفتگی سهمی داشته باشند همینجا پیام بزارند .
در ضمن قسمت اول فقط و فقط برای شروع بوده و تقریبا 90 درصد از منابع انیمه ورلد برداشته شده . صفحات در شماره دوم مجله جامپ از 60 تا به 150 تا میرسه با تشکر از دوستان و مدیران انیمه ورد محمد امین
53.gif

شماره 1

شماره 2

شماره 3

لینک کمکی شماره 3

قسمت 4
پارت 1 ، پارت 2 ، پارت 3 ، پارت 4

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کار جالبی میتونه باشه. ولی من یه سری انتقاد داریم.
یک اینکه این چه اسم هاییه؟ Farshad Evil؟! توی هیچ رسانه ای نیک نیم این مدلی استفاده نمیشه.
دلیل ترجمه مانگا چیه؟ یعنی من اینو گرفتم توقع داشتم یه سری معرفی و مطالب جالب که توی نت نیست ببینم. اینکه 20 صفحه مانگا ترجمه شده باشه، توی سایت هم هستش که!
الان کل این شماره اول رفت واسه قرار دادن مانگا که توی خودِ سایت قرار داره. به عنوان مثال، بهتر نبود از یه معرفی شخصیت، دنیای یه انیمه، یا یه نقد شروع کنید؟ شخصا میگم اگه اینطوری باشه لطفی نداره و نیاز به تغییر داره.
مانگا ناروتو هم خیلی رندام با توجه به روند انیمه گذاشته شده بود. اگه کسی ناروتو میخونه که خب میدونه چه خبره ولی اگه واسه کسی که آشنایی نداره قرار دادید، چرا از وسط های شیپودن؟
یه خورده هم املا اگه جدی تر بشه بهتره یعنی کلاس کار میره بالا.

به هر کال جالبیه. امیدوارم تو آینده پیشرفت و چیزای متفاوت تری رو شاهد باشیم :).

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
کار جالبی میتونه باشه. ولی من یه سری انتقاد داریم.
یک اینکه این چه اسم هاییه؟ Farshad Evil؟! توی هیچ رسانه ای نیک نیم این مدلی استفاده نمیشه.
دلیل ترجمه مانگا چیه؟ یعنی من اینو گرفتم توقع داشتم یه سری معرفی و مطالب جالب که توی نت نیست ببینم. اینکه 20 صفحه مانگا ترجمه شده باشه، توی سایت هم هستش که!
الان کل این شماره اول رفت واسه قرار دادن مانگا که توی خودِ سایت قرار داره. به عنوان مثال، بهتر نبود از یه معرفی شخصیت، دنیای یه انیمه، یا یه نقد شروع کنید؟ شخصا میگم اگه اینطوری باشه لطفی نداره و نیاز به تغییر داره.
مانگا ناروتو هم خیلی رندام با توجه به روند انیمه گذاشته شده بود. اگه کسی ناروتو میخونه که خب میدونه چه خبره ولی اگه واسه کسی که آشنایی نداره قرار دادید، چرا از وسط های شیپودن؟
یه خورده هم املا اگه جدی تر بشه بهتره یعنی کلاس کار میره بالا.

به هر کال جالبیه. امیدوارم تو آینده پیشرفت و چیزای متفاوت تری رو شاهد باشیم :).
خواهش میکنم ممنون :x
آره مجله مانگا هست اما کم کم اگر دوستان همیاری کنند . مجله راه میوفته :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر