تی شرت گیمی

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
سلام گیمرای عزیز
من میخام ازتون یه نظر سنجی بکنم در مورد تی شرت با طرح گیم
دوست دارن چه طرحی روی تی شرت گیمی باشه؟
دوست دارین رنگ تی شرت چی باشه؟
چقدر پول حاظرین بابت این تی شرت بدین؟

و بقیه ی نظرات که به ذهنتون میرسه

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
دوست باحال و نکته سنج از ریز بینت ممنونم
ولی من خودم از همکارای محمد و حمید مطهرم و باهاشونم همکاری میکنم اگه یه سر به سایت بزنی اسم سهند دک رو خواهی دید

اینکه من ازتون نظر سنجی میکنم واسه اینه که میخام تی شرتای تولید کنم که دوست داشته باشین هیچ ادعاییم ندارم

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
کاری نداره که
یک نگاه به آواتارها و امضاهای بچه های سایت بندازی میبینی 90 درصدشون چند تا کاراکتر "معلوم الحال" بازیها هستند .. دانته و Altair و Hitman و از این جور چیزها. از همین ها چاپ کن بره:D

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
God Of War
414XM4V4KWL._SL160_AA115_.jpg
41ZFSERAJML._SL160_AA115_.jpg

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
نه بنده خدا بد نظریم نداد

در مورد کنسولا توی ذهنم یه چیزایی هست چه قدیمی چه جدید
در مورد gow هم طرحی که انداختی خیلی معروفه و کسی تو دنیا نیست که این مدل تی شرتو منظورم i قلب هرچیزی رو ندیده باشه

از این طرحم احتمالا چند تا بزنم به هر حال بزودی تی شرتا آماده میشه و اطلاع رسانی میشه

تو فروشگاه بازی سنترم فروخته میشه

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.
از اکشن فیگورهای زیادی کلاسیک استفاده نکنید. God of War، Gears of War، Metal Gear Solid و... حالا که قصد رفتن توی کار فشن رو دارید، پیشنهاد میکنم هری پاتر هم بزنید.
در هر صورت فکر نکنم نواوریتون زیاد با استقبال روبرو شه. من که تیشرت هیچوقت نمیپوشم و نخواهم پوشید اما اگه احیانا خواستم بپوشم، ترجیح میدم روش عکس یک اسکلت باشه تا کلاسم بره بالا:biggrin1:(Lvl 70)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من خودم خیلی وقت هست که میخوام همچین کاری رو برای خودم بکنم، یعنی روی یکی از تی شرت هام میخواستم بدم عکس اسنیک رو چاپ کنند ولی متاسفانه نمیشد ! میگفتن که سیاه و سفید میتونیم فقط بزنیم یا دیگه فوقش 3 رنگ ! و میگفتن این عکسهایی که روی T Shirt های خارجی هست رو با دستگاههای مخصوص میزنن.... حالا میخوام ببینم شما از این لحاظ مشکلی ندارید ؟

اگر T Shirt هایی از MGS بزنید که من 100% مشتریتون میشم. :D ( البته سایز من بالاست :D )

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
آقا اینها طرح های منه.ببینید خوبه یا نه که فکر کنم یا نه باشه:biggrin1:
ارزش یه بار دیدنو دارن:arrowd:
بابا اینا خیلی جلبک بستن دیگه
الان یه تی شرت خوشکل گیرز چجوریه؟ اینجوریه که اسم گیرز رو با فونت خودش می نویسی ، عکس اسکلتش رو هم میندازی پشتش نه مثل طرحهای قرون وسطی (!) قیافه مارکوس رو بندازید که!
یا مثلا متال گیر رو ، عدد چهارش رو گنده با رنگ قرمز با فونت خودش و روی اون عدد اسم بازی با فونت خودش ، کلاسش خیلی بیشتره!

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
من که فکر نکنم کسی اینو اگرم بخره برای پوشیدن بخره:sick::biggrin1:
ولی برای دیوار اتاق و........ خوبه;) احتمالا منم یکی دو تا اگر قشنگ در بیاد میخرم
(الالخصوص اون geow سیاه سفیده:biggrin1:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر