تیزر تریلر بازی هری پاتر و شاهزاده دورگه

pcteam

کاربر سایت
Jul 21, 2007
35
سلام ! اینم برا شما Insomniac !

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

اینم معلومه که سریه هری پاتر برای رنج سنی پایین تری از ارباب حلقه ها و سیلماریلیون و هابیت نوشته شده ولی نا تا حد پیش دبستانی( قبل مدرسه کتاب میخوندی:eek:)
ببینید کتاب 4 - 5 سال پیش واقعا بچه گونه بود مثل کتاب قصه میموند ! ولی الان کدوم بچه 9 - یا 10 ساله ای میتونه کتاب رو درک کنه ؟؟؟؟؟؟؟

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
بابا اون چه لرد سیاهیه ساختن

اون اصلا دماغ نباید داشته باشه جان ببین دماغش چقده!!!
دهنشم انگار دوختن دو تا نخ رد شده از دهنش

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بابا اون چه لرد سیاهیه ساختن

اون اصلا دماغ نباید داشته باشه جان ببین دماغش چقده!!!
دهنشم انگار دوختن دو تا نخ رد شده از دهنش
کی رو میگی ؟ اگه منظورت عکس سومه ، یه کم دقت کنی میبینی که اون اصلا ولدمورت نیست
یکی از Death Eater هاست که نقاب زده به صورتش

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
دیشب pmc game n tech پخش کرد نمیدونم دیدین یا نه
فقط به نظرم دوئل یکم بهتر شده چند تام امکان جدید اضافه شده که چیز زیادی نیست
هنوزم معتقدو جام جهانی کویدیچ از همه بهتر بود

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
عجب چیزی هست امید وارم یکم حداقل سینمایی ترش کنن و از این سبک ماموریت هایی که همیشه بوده دست بکشه من که حتمی میخرم راستی :

دوست من اون عکس همون که میشناسیدش :cheesygri نیست بلکه یکی از مرده خوار هاست

T- rex

کاربر سایت
May 24, 2008
101
نام
torobche
نچ نچ نچ نچ

عجب چیزی هست امید وارم یکم حداقل سینمایی ترش کنن و از این سبک ماموریت هایی که همیشه بوده دست بکشه من که حتمی میخرم راستی :

دوست من اون عکس همون که میشناسیدش :cheesygri نیست بلکه یکی از مرده خوار هاست
اهیانن مرگ خوار نه مرده خوار(:-"ی) دادی:biggrin1:

pcteam

کاربر سایت
Jul 21, 2007
35
با این که با حرف کنجی موافقم ولی کلهم با گرافیکش اصلن حال نکردم:(
همه بازی هایی که از روی فیلم ها ساخته میشن همینجوری هستن ! چون همزمان با پروسه فیلم ساخته میشه ! مثل ironman !

pcteam

کاربر سایت
Jul 21, 2007
35
هر کاری هم برای بازی هری پاتر انجام بدن ، باز هم بازی هاش مسخره است...
تا بازی 4 آره واقعا مسخره بود ولی از بازی 5 بهتر شده ! به نظر من game play بازی واقعا عالی شده !

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
- یعنی یکی که به این مجموعه داستان علاقه داشته باشه از لحاظ عقلی دچار مشکله ؟ این داستان نه به خاطر شخصیت ها بلکه به خاطر موضوعش مهمه! به خاطر اینکه اینو یاد میده که رو پای خودت وایسی ! به خاطر اینکه شخصیت اصلی یک بار هم از کسی یا نیروی ماوراالطبیعه ای کمک نخواسته ! ! !
منم خودم طرفدار آنچنانی هری پاتر نیستم ! ولی :
کتابی که به قول شما برا بچه نوشته میشه آیا ممکنه بعضی به خاطرش خودکشی کنن ؟ ؟ ؟
یا جز پرفروش ترین کتاب های سال بشه ؟ یا یه آدمی که تحت پوشش اداره بیمه بریتانیا بوده رو از ملکه انگلیس پولدار تر کنه ؟
شاید این ها دلیل های قانع کننده ای برای شما نباشه ولی نمیتونید پرطرفدار بودن و همچنین نفوذ اون بین جامعه ایرانی رو انکار کنید ! اینجا اصلا فیلم مطرح نیست ! هر کسی فیلم تخیلی رو ممکنه دوست داشته باشه ولی روزی که کتاب 7 ( یادگاران مرگ ) منتشر شد رو اگه به خاطر داشته باشی مردم ساعت 4 صبح روربه روی کتاب فروشی ها تو صف وایساده بودن ! که کمتر بچه ای توشون دیده میشد !
شما "Lord of the Rings " رو مثال میزنی که به هیچ وجه مثل کتاب های هری پاتر طرفدار نداشته ! و همه اونایی که من میشناسم فقط از طریق فیلم Lord of the Rings رو میشناسن ! که اونم یه محصول 100% تجاریه هالیوودی هستش مثل سری فیلم های هری پاتر ! ولی خوب نظر شما هم محترمه ! بالاخره شما دوست نمیدارید دیگه ! بجاش یه جای دیگه براش سرو دست میشکونن ! ! !

من کاملا باهاتون موافقم ولی ملت ساعت 2 نصفه شب جمع دم در نمایندگی بلومزبری تو ولیعصر:love:

آخرین ویرایش:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
اول بگم من 17 سالمه و یکی از طرفدارهای سرسخت این کتابم
من کاری به نکته اخلاقی این کتاب ندارم
به اون دوستی که گفت کتاب شبیه داستان ارباب حلقه هاست باید بگم داداش کتاب ارباب حلقه ها خوندی یه چیز میپرونی.چه شباهتی داره میشه یکیش بگی..........
شما ببینید این زن(جی کی رولینگ)چه خلاقیتی داره و چه عنوان های جدید خلق کرد
کوئیدیچ مسابقه جام آتش وزارت سحروجادو یا ارتباط های مخفیانه با اعضای دولت مشنگها(آدم های عادی)روابط سیاسی دنیای جادو و دنیای مشنگ ها
مدرسه جادوگری.......
اگر بخواهید به سن شخصیت های این کتاب گیر بدید لطفا دیگه نظر ندید چون اصلا این کتاب درک نکردید
همچنین اگر بگید این کتاب در حد فیلم و بازی خیررررررررررر به هیچ عنوان من کاملا مخالف فیلم و بازی در مورد این کتاب هستم چون به اندازه کافی باعث جلوگیری از لذت بردن ساخت و پردازش شخصیت های داستان در تخیل من و شما میشه و این کتاب خیلی بیشتر از فیلم و بازی های مسخره کامپیوتریشه
یه چیز دیگه اضافه کنم به این کتاب نگید برای بچه های دبستان و پیش دبستانی چون نشون دهنده اینه که اصلا نمیدونی سری کتاب ها هری پاتر چیه و فقط داری از روی حرف دیگران کپی میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر