توضیحاتی در مورد Usb 3 !!

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
Intel و چندین شرکت دیگر قصد عرضه USB 3 را در نیمه اول سال 2008 دارند.
طراحان گفته اند که سرعت انتقال فایل به میزان زیادی بالا رفته است. به گفته Pat Gelsinger شرکت اینتل در حال همکاری با شرکت های Microsoft, Hewlett-Packard, Texas Instruments, NEC and NXP Semiconductors برای انتشار در سال بعد می باشد.
وی می گوید در این یکی دو سال گذشته ما شاهد پیشرفت تکنولوژی زیادی وشاهد نمونه های مختلفی بودیم ! بنابراین ممکن است که انتشار USB 3.0 را به سال های 2009 یا 2010 منتقل کنیم . در حال حاضر ما بر روی کار در نسخه آزمایشی هستیم.
نسخه USB 2 توانسته بود بیش از 480 MB فایل را در ثانیه جابه جا کند !!!!!! ما میخواهیم سرعت انتقال را ده ها برابر افزایش دهیم به طور مثال 4.8 GB در ثانیه !!!!!!!!!!!!!! در حالی که بیشتر تجهیزات چنین قابلیتی را ندارد ! اما بسیاری از دستگاه ها مانند : Hard Drive , Flash Card Readers , تعدادی از DVD ها , Blue-Ray و HD DVD ها این قابلیت را دارند ! پر سرعت ترین Flash Card Readers با استفاده از IEEE 1394 "FireWire" قابلیت انتقال 800 MB در ثانیه را دارد.

وی اضافه کرد USB 3.0 دارای بهترین انرژی کارایی را دارد. پس در آینده ای نه چندان دور USB 3.0 خود را به جای USB 2.0 قرار خواهد داد !

موفق باشید...

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
چیزی که برای من بیشتر مهمه اینه که USB Rate موسهایی که از USB3.0 استفاده خواهند کرد، چند هرتز خواهدبود. همونطور که میدونید برای USB 2.0 این مقدار به صورت Default برابر 125 هرتز هست که البته میشه تا 500 هرتز هم بالا برد، اما به مادربرد فشار میاد.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
اشتباه نشه اینها مگابیت هست نه مگابایت
هر 8 بیت میشه 1 بایت
Usb 2 سرعتش 480 مگابیت هست که میشه 60 مگابایت
در عمل من باهاش تا 50 گرفتم

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
دوستان البته من زياد مطمئن نسيتم ولي نوت بوك جديد سوني كه اومده من ديروز مشخصاتش رو خوندم زده بود از اين تكنولو‍‍زي استفاده ميكنه قيمتش هم 3 ميليونهدرايو بلو ري هم داره ولي چيزي كه جالب بود همين USB3 بود:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر