\!/ توجه \!/ تا اطلاع ثانوی PS3 fat را روشن نکنید!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
این تاریخ واسه PS3 خیلی مهمه.یادمه یه مدت هر کاری میکردم توی Store نمیتونستم برم.بعد اتفاقی متوجه شدم که باید ساعت و تاریخ رو از طریق اینترنت آپدیت کنم.اینجوری مشکلم حل شد.یه مورد مشابه هم بعدا دیدم.

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
یعنی سونی این سال کبیسه رو در نظر نگرفته بود؟میتونه با این کار کلی ضرر کرده باشه

dari_dante

کاربر سایت
Nov 9, 2008
40
فکر کنم فقط بازیهای که تروفی دارن انجوری میشن چون من متال گیر گذاشتم مشکلی نداشت چون تروفی نداره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
از جناب kenji سپاسگذارم.من اول فکر کردم بن شدم:biggrin1:آخه دیشب تو mw2 یه چندتا فحش آبدار دادم بهشون:biggrin1:.وقتی این مشکل پیش اومد پیش خودم گفتم حتما بخاطر فحشام:biggrin1:بنم کردن.:biggrin1:

راستی اونائی که بخاطر یه روز بازی نکردن میرن کنسول میخرن خیلی باحالن:-":eek:

دقیقا 6 صفحه تمام پستها رو خوندم.همش هی سوالها تکرار شده.خوب اون پست اول تاپیک رو بخونید دیگه.اینجوری فقط تاپیک الکی جلو میره.آدم هی باید دو ساعت بخونه ببینه راه حلی پیدا شد یا نه.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
بله سونی ضرر زیادی می‌کنه PS3 هک نشده در نتیجه تمام دستگاه ها گارانتی یا خدمات پس از فروش دارن به هر حال باید پاسخگو باشه و این خیلی‌ ضرره براش چون همین الان هم Fat 160 GB تولید می‌شه من تو سایت رفتم کد Error رو زدم چند تا کار گفت انجام بده بعد گفت اگر درست نشد دستگاهو باید بیارید کمپانی پس عملا پاسخگو چندین میلیون نفره هزینه این موضوع براش وحشتناکه

100 % با Firmware یا یه Patch مثل Firmware این مشکل رو حل میکنه

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
توصیه من به دوستان conspiracist اینه که از شربت معده استفاده نمایند.

بچه ها این روش رو تست کنید

اینترنت رو از توی ستیگ دیسیبل کنید

تاریخ رو به 1/3/2010 برگردونید

حالا برید بازی کنید

چه روش جالبی واقعاً... یعنی این همه آدم این چیزا به فکرشون نرسیده بود؟ جواب نمیده اینکار، برای اینکه تاریخ سیستم عامل که دستی میشه تنظیمش کرد با تاریخ دستگاه فرق داره که در CMOS ذخیره میشه.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
Does this affect me?

-If you have a Slim PS3, you're good to go. Continue playing it as normal.
-If you have a "fat" PS3, you may be affected. Some fat PS3s have worked ok, but it seems a good majority have been bugged.

What does this bug mean?

-If affected, your date and time has been set to a random past date. This prevents you from signing into PSN, playing any PSN games, or using any DLC. Your trophies will also not display correctly or be able to sync.

How do I fix it?

-You can't. Even if you don't sign into PSN, it won't help. This is a hardware issue.

So, what do I do?

-Wait 24 hours. Other products that have had similar bugs have corrected themselves after the "bugged" day. On Monday around 6pm central time, all PS3s will automatically correct themselves...maybe.

-If that doesn't work, we'll need a firmware update from Sony, which should be a pretty important priority for them right now.

Did I lose my data/themes/etc?

Your save data/games/dlc/themes are fine. They'll be fixed when the PS3 is fixed. Trophies are uncertain right now, but they'll be fine if you've synced them before the PS3 was bugged. Unsynced trophies are an unknown right now.

If I have a bugged PS3, can I still use it?

It's probably not a good idea, as I have no idea what will happen to the trophies you earn during the bugged time. Movies/media will work fine.

دوستان تو این faq نوشته شده که 24 ساعت صبر کنید شاید این باگ خودبخود درست بشه. اگه نه باید منتظره فیرمور آپدیت از سونی باشید. توصیه شده تا مشکل حل نشده از PS3 تون استفاده نکنید.

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام.
پس برا همین بود که امروز هیچکی تو PSN نبود الا 6-5 نفر ! منم خودم هم PS3 Slim دارم هم Fat ! امیدوارم دیگه از این مشکلات پیش نیاد :smile:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
من ميگم اون پست اول كه اومد صفحه رو قفل ميكرديم بعد راه حل اومد دوباره ميذاشتين!!!!!!!

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
امروز حال من رو هم گفت داشتم saboteur بازی میکردم اخراش بودم بازی رو تموم کردن دیدم هیچ تروفی بهم نداد رفتم دیدم که کلا saboteur تروفی پکش پریده از اونطرف هم dlc midnight show هم پریده.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر