تهیه کننده اجرایی سابق Japan Studio امید تازه ای به طرفداران The Last Guardian داد

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
je898jkhclwcnx9pxqtn.jpg

Japan Studio امروز در جریان مراسم Tokaigi Japan Game Party 2015 یک Live Stream برگزار کرد که در آن تعدادی از توسعه دهنده ها در مورد حرفه خود صحبت می کردند؛ در این بین تهیه کننده اجرایی سابق استدیو آقای Yasuhide Kobayashi که درگیر توسعه The Last Guardian بوده نیز حضور داشت
هنگامی که از او خواسته شد تا کلمات مورد علاقه اش را بگوید ایشان جمله Hitokui no Owashi Toriko را بر روی کاغذی نوشت و به طرف حضار و دوربین گرفت، برای کسانی که اطلاع ندارند لازم است بگویم که این جمله تایتل ژاپنی The Last Guardian می باشد !!

tavjzq7zhvlj7ee48oy8.jpg
او در مورد انتخاب کلماتش گفت:
" هر کسی این کلمات را دوست دارد؛ اینطور نیست؟ قطعا من مشتاق اینم که بدانم زمان موعود [انتشار] چه موقع است. می خواهم هرچه زودتر این اتفاق بیافتد "
نکته جالب اینجاست که آقای Yasuhiro Kitao از Sony که مجری برنامه بود و بسیار تعجب زده شده بود فورا عکس العمل نشان داد و به حاضرین گفت: " لطفا از من در رابطه با این موضوع سوالی نپرسید! "

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,055
مخوف ترین و مرموزترین و اسرار آمیزترین بازی دوران! این بازی حتی سازندگان رو هم افسون کرده! :d
یک بازی که گرچه هست، اما اگرچه نیست! :d
گذشته از اینا، به تنها چیزی که فکر می کنم اینه که، اگر این بازی بیاید آیا می تونه جواب صبر و شکیبائی ملت رو بده یا نه! :d
کی پاسخوگوئه؟ :d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

گذشته از اینا، به تنها چیزی که فکر می کنم اینه که، اگر این بازی بیاید آیا می تونه جواب صبر و شکیبائی ملت رو بده یا نه! :d
Japan Studio که عناوین قوی داشته , فکر نکنم از لحاظ کیفیت مشکلی داشته باشه , اما اینکه میتونه جواب صبر طولانی مدت رو بده یا نه ؟؟
نظر من اینه که میتونه نسبتا خوب بشه و حتی در نوع خود شاهکاری بشه اما شایدم نشد ؟
ممنون

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,055
Japan Studio که عناوین قوی داشته , فکر نکنم از لحاظ کیفیت مشکلی داشته باشه , اما اینکه میتونه جواب صبر طولانی مدت رو بده یا نه ؟؟
نظر من اینه که میتونه نسبتا خوب بشه و حتی در نوع خود شاهکاری بشه اما شایدم نشد ؟
ممنون
حتی ذره ای در کار درست بودن شرکت سازنده شک وجود نداره! فقط، خیلی ناخواسته و کاملا اتفاقی انتظارها در حال بالا رفتنه!
از نظر من مشکلات اداری و فنی باعث طولانی شدن روند ساخت بازی شده، اما همین مسئله هم نمی تونه مانع انتظار بالای من نسبت به بازی بشه! :d
پوست من رو کَندن، اگر بازی خوب نباشه، منم پوستشونو می کَنَّم! :d والا با این لِفتاشون! :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مردم گذاشتن تو خماری هر از چندگاهی میان هی یک کلمه یا جمله درباره بازی میگن که کسی فکر نکنه کنسل شده ، خدا سرانجام بازی خوش کنه !:|

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
به نظرم این بازی وقتی بیاد هرچقدر هم خوب باشه انتظاراتو براورده نمیکنه.
بازی بیش از حد هایپ شده. احتمال زیاد مثل دستینی میشه که بازیه خوبی بود ولی اینقدر هایپ کرده بودن هیچکسو راضی نکرد.
البته قطعا از دستینی خیلی بهتره ولی انتظار هم ازش خیلی بیشتره.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
میگم چرا هی میگند ما خواستار این هستیم که این اتفاق بیفتد! سوال نکنید! مگه چیه که باید موعد خاص براش تعیین کنند! من فکر کنم این ها معرفی یک بازی در یک تاریخ مشخص را با یک روز مناسبتی خاص اشتباه گرفتند! بابا بیا نشون بده بره! خب چند تا screen shot نشون بدین.

جدا من اگه طرقدار فامیوتو ادا بودم به دلیل اینکه یک نسل عمرش بیهوده رفت برای بازیساز مورد علاقم حسرت میخوردم!

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
دو بازی قبلی فامیتو ادا از معدود بازی هایی بودن که میشه بهشون حتی به عنوان یه اثر هنری نگاه کرد! اصلا آرت گیم (!) رو معنی کردن! وسط اون همه عناوین سوپر اکشن احمقانه!
مطمئنم بالاخره یه روزی میاد و بازیش می کنیم!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
آخ که چه دیوارنوشته هایی (wall of text) در این زمینه برای ثابت کردن نشون دادنش توی E3 و GC و TGS من نخوندم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر