تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
سلام عزیزان. یه سوال من ipod touch 4G دارم. می خواستم ببینم کسی هست که بدونه میشه روش IOS 7 نصب کرد که بعدش به مشکل نخورد؟:-/

نمیشه دوست عزیز،به صورت رسمی iOS 6 آخرین ورژنی بود که iPod Touch 4th gen ساپورت میکرد.

Sent from my iPhone 5s

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان میشه از طریق راههای اطلاعات رو بین کامپیوتر و دیوایس های اپل جا به جا کرد از طریق حافظه ها :
یکیشون از طریق این دستگاه هست
Amazon.com: i-FlashDrive HD 16GB with dual storage between iOS and Mac/PC - Apple licensed for iPod/iPhone/iPad: Computers & Accessories

یکی دیگه هم از طریق camera kit هست که یه سری فلش ها رو ساپورت میکنه با ولتاژ مورد نیاز پایین

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
روی 3GS هم نمیشه IOS 7 ریخت؟؟

تازه روي 4 هم خوب اجرا نميشه
بيشتر افراد دانگريد كردن
ولي iOS 6 به اين خوبي!!
به جون خودم مي تونستم روي 5s همون iOS 6 رو ميريختم!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

آخرین ویرایش:

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
آقای یه سوال من با گوشی app دانلود کردم حالا میخوام بدونم نمیشه ریختشون تو itunes کامپیوتر تا پاکش کردم نره؟

وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل کردی.برو تو قسمت summary بعد وسط صفه قسمت backups یه گزینه هست به نام this cumputer
تیک این گزینه رو که بزنی,هر وقت گوشی رو به کامپیوتر وصل کنی,از گوشیت backup می گیره,همچنین همه برنامه هایی هم که رو گوشیت هست تو کامپیوتر سیو می شه تا اگه برنامه ای رو پاک کردی دوباری از رو pc بتونی نصب کنی.
-------------------------------------------------------------------------------

من یه 4s دارم که روش یه ای دی هستش.
حالا می خوام کلا resetش کنم طوری که کلا هر چی روش هست بره و از اول یه ای دی جدید بزنم و کلا انگار مثل روز اول بشه (این یعنی reset factory؟)
حالا یه چند تا سوال:
1.امکانش هست که فقط ای دی عوض شه ولی تمام app ها و موزیک و هر چیز دیگه که روش هست پاک نشه؟
2.اول که گرفتمش ios 6 بود ولی الان IOS 7 هست.اگه reset factory کنم این7 ios هم می پره به 6؟

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان
میخواستم ایپاد تاچ ۵ بگیرم امروز یه سری سوال داشتم ممنوم میشم جواب بدین.
۱. موقع خرید نکته هست که باید چک بشه؟
۲. جیرلبریک کنم چه مزایایی نسبت به اریج داره و برعکسش ؟
۳.هک رو باتری هم اثر داره !!
۴. اگه بخوام دستگاهم اوریج باشه چیکار باید بکنم .
؟
۵.من تا الان محصولات اپل رو نداشتم ولی شنیدم که مثل پلیر های دیگه نمیشه توش اهنگ ریخت جریان چیه ؟
۶.بعضی از فروشنده ها میگن بابت خرید نرم افزار و بازی گیف کارت خریدیم و غیره ایا این ها یک بار نرم افزار رو میخرن
و برای دستگاه های اریج میریزن یا فقط برای جیلبریک شده ها؟
اگر هم نکته میدونید لطفا بگید
باتشکر

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان
میخواستم ایپاد تاچ ۵ بگیرم امروز یه سری سوال داشتم ممنوم میشم جواب بدین.
۱. موقع خرید نکته هست که باید چک بشه؟
۲. جیرلبریک کنم چه مزایایی نسبت به اریج داره و برعکسش ؟
۳.هک رو باتری هم اثر داره !!
۴. اگه بخوام دستگاهم اوریج باشه چیکار باید بکنم .
؟
۵.من تا الان محصولات اپل رو نداشتم ولی شنیدم که مثل پلیر های دیگه نمیشه توش اهنگ ریخت جریان چیه ؟
۶.بعضی از فروشنده ها میگن بابت خرید نرم افزار و بازی گیف کارت خریدیم و غیره ایا این ها یک بار نرم افزار رو میخرن
و برای دستگاه های اریج میریزن یا فقط برای جیلبریک شده ها؟
اگر هم نکته میدونید لطفا بگید
باتشکر

1- سالم بودن بدنه
2- جیلبریک کنی میتونی app و بازیهای کرک شده رو براحتی نصب کنی و کلی امکانات و قابلیتهای اضافه هم از cydia نصب کنی (مثلا اضافه کردن دکمه ی home مجازی که از خراب شدن دکمه home فیزیکی در طول زمان جلوگیری میکنه)
3- جیلبریک میزان باتری رو کم میکنه (ولی مقدارشو نمیدونم)
4. ؟
5- برای ریختن آهنگ باید نرم افزارهای مخصوصی توی کامپیوتر ویندوزی نصب باشه که بتونه آیپاد رو شناسایی کنه. مثل itunes. itools ...وگرنه نمیتونی انتقال بدی
6- گول حرفشونو نخور. اگه میخوای که جیلبریک کنی که اصلا کاری با گیفت کارت نداری. اگر هم میخوای نرم افزار اصل بخری, از سایتهای معتبر جداگونه گیفت کارت بخر, خرید کن از appstore

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
1- سالم بودن بدنه
2- جیلبریک کنی میتونی app و بازیهای کرک شده رو براحتی نصب کنی و کلی امکانات و قابلیتهای اضافه هم از cydia نصب کنی (مثلا اضافه کردن دکمه ی home مجازی که از خراب شدن دکمه home فیزیکی در طول زمان جلوگیری میکنه)
4. ؟
5- برای ریختن آهنگ باید نرم افزارهای مخصوصی توی کامپیوتر ویندوزی نصب باشه که بتونه آیپاد رو شناسایی کنه. مثل itunes. itools ...وگرنه نمیتونی انتقال بدی
6- گول حرفشونو نخور. اگه میخوای که جیلبریک کنی که اصلا کاری با گیفت کارت نداری. اگر هم میخوای نرم افزار اصل بخری, از سایتهای معتبر جداگونه گیفت کارت بخر, خرید کن از appstore
مرسی
رو مک اتومات میشناسه ؟
راستی قیمت دو مدل ۳۲ و ۶۴ چند هست ؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
1- سالم بودن بدنه
4. ؟
دکمه Home مجازی از IOS 5 به بعد اضافه شده ، ربطی به جیل بریک نداره..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر