تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
هیچ تاپیکی مربوط به iPod Nano اینجا نبود پس سوالم رو اینجا میپرسم
-----
دوستانی که iPod Nano 7G دارند میتونند یکم از این محصول توضیح بدند؟ قصد خریدش رو دارم ولی نمی دونم 500 هزار تومن ارزش داره یا نه؟ من دنبال دستگاهی ام که کیفیت پخش موسیقی با هندسفریش عالی باشه و بیس زیادی داشته باشه. آیا مناسبه؟؟؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
اقا کسی با Home 5s مشکلی نداره؟
من حس میکنم حلقه ی دور دکمه ی هوم یکم شل شده و وقتی دست میزنم بهش تق تق میکنه! فشارشم میدم صدای خورده شیشه میده! ولی همه چیز سالم و درست کار میکنه...توی فروم های خارجی گشتم خیلی ها این مشکل رو دارن میخواستم ببینم وضعیت اینجا چجوریه و راهی برای فیکس کردنش هست؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,990
نام
محسن
بچه ها یه راهنمایی خیلی بزرگ میخوام ازتون.
من رفیقم داداشم 4S اشرو حدود 1.5 سال پیش دزدین ولی هنوز پیدا نشده! با سریال روی جعبه ی گوشی نمیشه مقیعیتش رو پیدا کرد یا مثلا توی سایتی خاصی بزنم ببینم این سریال نامبر هنوز توی شبکه هست یا خیر.
ممنون.

icena_ps4

کاربر سایت
Mar 19, 2014
47
نام
Sina
در صورتی که اکانت iCloud داشته باشین و همچنین لوکیشن سرویس گوشی فعال باشه، می تونی به icloud.com مراجعه کنی و آیفونت رو کنترل کنی ! ا

- - -ویرایش - - -

سلام
من حس میکنم حلقه ی دور دکمه ی هوم یکم شل شده و وقتی دست میزنم بهش تق تق میکنه! فشارشم میدم صدای خورده شیشه میده! ولی همه چیز سالم و درست کار میکنه...توی فروم های خارجی گشتم خیلی ها این مشکل رو دارن میخواستم ببینم وضعیت اینجا چجوریه و راهی برای فیکس کردنش هست؟
دوست عزیز این یه مشکل طبیعیه که مرور زمان بوجود میاد و هیچ نقصی در عملکرد یا خرابی گوشی ندارد

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
بچه یه سوال و مشاوره فوری در مورد آیفون 5
من یه S4 سامسونگ دارم ولی میخوام دیگه گوشیمو تا 2 3 سال عوض نکنم حالا یکی از آشناهامون یه 5 تر تمیز خیلی تمیز 32 مشکی داره به نظر شما ارزششو داره؟
از همه مهم تر برام اینکه گوشی بعد از 2 3 سال هنگی منگی نداشته باشه و مصرف باطریش هم دیگه 1.5 2 روز رو داشته باشه. فعلا خیلی تماس ندارم.
دوستانی که 5 دارن باطری گوشی رو چه طور ارزیابی میکنن.؟
ممنون
doost aziz battery bastegi b khodet dare.battery iphone 5 kheyli khube manam raziam azash.vali ye seri nokato bas rayat koni.masalan sharje gushito hamishe 30% ta 80% negah dari ya masalan chan vakh ye bar calibrate esh koni. etelaate bishtar khasi khosusi bde.

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
آیفون 5s تا حالا مشکل پیکسل سوختگی داشته ؟ کسی اطلاعی داره از این جریان ؟ آخه آیفون فایو خیلی این مشکلو داشته

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام
یکی از دوستان داره به قصد خرید میره ولی بین آیپد ایر و مک بوک مونده ( میگه اگه مک بوک بخوام بخرم مدلای 3 تومنیشو میتونم بخرم ) ایپد ایر هم تا 1600 ( 16 گیگ ) میتونه بخره .
استفاده ـشم -بازی-ویدیو-اینترنت گردی-خوندن PDF - گه گاهی هم ادیت ویدیو و عکس { درسطح ساده }- هستش. کامپیوتر خودشم نابوده :D ( بخاطر همین بین این دوتا مونده ) پیشنهاد شما چیه :D
پ.ن : شنیدم ویچر 2 هم برا مک بوک اومده :D !؟ 3 ـشم میاد ؟

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,358
هیچ ربطی اینا به هم ندارن
اگه تا 3 تومن میخواد بده به نظرم یه ایپد بگیره 1.600 بقیشم یه لپ تاپ بگیره
ولی ارزونترین مک 3 تومن باید باشه

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
دوستان موقعی که میخوام برنامه سینک کنم با آیتونز ارور ـه authorize مربوط به چیه ؟
باید بری منو بالای iTunes نوشته Store بعد گزینه Authorize this Computer رو بزنی ! User pass اکانت iTunes رو میدی تمام حالا sync کن

سلام

من شنیدم سری های اول 5S این مشکل داشته ! دست کسی هم دیدم ولی مشکلی نداشته تا حالا
کلاً زیاد به دکمه Home و حلقه دورش فشار نیاری بهتره از Settings/General/Accessibility قسمت PHYSICAL & MOTOR گزینه Assistive touch رو فعال کن دکمه Home رو به صورت نرم افزاری برات میاره رو صفحه یه مدت باهاش کار کنی عادت میکنی

سلام
یکی از دوستان داره به قصد خرید میره ولی بین آیپد ایر و مک بوک مونده ( میگه اگه مک بوک بخوام بخرم مدلای 3 تومنیشو میتونم بخرم ) ایپد ایر هم تا 1600 ( 16 گیگ ) میتونه بخره .
استفاده ـشم -بازی-ویدیو-اینترنت گردی-خوندن PDF - گه گاهی هم ادیت ویدیو و عکس { درسطح ساده }- هستش. کامپیوتر خودشم نابوده
biggrin1.gif
( بخاطر همین بین این دوتا مونده ) پیشنهاد شما چیه
biggrin1.gif

پ.ن : شنیدم ویچر 2 هم برا مک بوک اومده
biggrin1.gif
!؟ 3 ـشم میاد ؟

اگه استفادش در همین حد هست یه ipad Air 32gb 4G بخره بهتره قیمتش دور و بره 2300 2400 این وراست
Macbook مدل 3 تومنی چیزی از توش در نمیاد ! همون ipad بهتره هم عمر باطری خوبی داره هم اینکه واقعا کار کردن باهاش لذت بخشه !
برای ویرایش عکس هم app خوبی مثل iphoto هست که کارشو راه میندازه

آخرین ویرایش:

Dragonheart22

کاربر سایت
Oct 11, 2013
12
سلام دوستان من يه ipad air 128 4g گرفتم يك هفته اي ميشه باطريش به نظرم خوب كار نميكنه الان حدود يك ساعت و نيم هستش كه گذاشتم روي دانلود دو تا فايل را حدود ١٧ درصد شارژ رفته موقع شارژ هم حدود هفت ساعت طول مي كشه شارژ بشه دستگاه پلم بود جلوي خودم باز كرد ولي از اين دوستان همه چيز بر مياد بعد وقتي دستگاه را داخل اسمارت كاور مي كنم پشتش داغ ميشه ولي صفحه متعادل هست مي خوام ببينم اينا طبيعي هستش؟ لطفا زودتر كمك كنيد ممنون از لطفتون

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
سلام دوستان من يه ipad air 128 4g گرفتم يك هفته اي ميشه باطريش به نظرم خوب كار نميكنه الان حدود يك ساعت و نيم هستش كه گذاشتم روي دانلود دو تا فايل را حدود ١٧ درصد شارژ رفته موقع شارژ هم حدود هفت ساعت طول مي كشه شارژ بشه دستگاه پلم بود جلوي خودم باز كرد ولي از اين دوستان همه چيز بر مياد بعد وقتي دستگاه را داخل اسمارت كاور مي كنم پشتش داغ ميشه ولي صفحه متعادل هست مي خوام ببينم اينا طبيعي هستش؟ لطفا زودتر كمك كنيد ممنون از لطفتون

مدت زمان شارژ یکم غیر عادیه شما 1 بار باطری دستگاه کالیبره کن ببین چی میشه
کالیبره کردن هم به این صورته که 1 بار باطری کامل خالی کن تا دستگاه خاموش شه بعد شارژ کن 1 ساعت هم بعد 100 درصد شدن اضافه بزار بمونه دوباره با دستگاه کار کن تا باطری خالی شه و خاموش شه دستگاه دوباره شارژ کن و بعد 100 شدن 1 ساعت اضافه بزار بمونه ببین نتیجه میده این کار یا نه
ضمناً بر حسب نیازت یکسری تنظیمات رو هم که مصرف باطری بالا میبره رو خاموش کن

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دوست عزیز 1:30 با وای فای فعال طبیعی مصرف میکنه !
7ساعت زمان شارژ از 0 تا 100 هم تقریبا طبیعی هست.
کالیبره کن باتریت رو ولی کالیبره کردن تاثییری در بازده باتری نداره فقط درصد باتری کالیبره میشه یعنی دقیق تر باتری رو مینویسه ، سعی کن در ماه بیشتر از یک بار انجام ندی که واسه باتری ممکنه ضرر داشته باشه !؟
اگه با تبلت کار کنی معمولا تا یک حدی گرم میشه ولی اگه کار معمولی می‌کنی (و نه بازی سنگین) و باز هم پشتش داغ میشه ! این طبیعی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر