تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
در مورد مشکل تانگبو (کرش app) برنامه رو باید از سیستم Uninstall کنید و آخرین ورژن رو از اینجا دانلود کنید و در قسمت بالای سمت راست تب Apps گزینه ی Fix Crash رو کلیک کنین.مشکل (دائمی) حل میشه
پ.ن:با هربار دانلود از آیتونز(App Store) باید مرحله ی بالا را انجام بدین (برخلاف 25pp که کاریش نمیشه کرد)

آخرین ویرایش:

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
292
نام
محمد رضا
سلام من یه 4s دارم مشکلی که داره اینه که بلند گوش خراب شده یعنی اهنگ یا هر صدایی دیگه ای از گوشی در نمیاد(البته میشه با هاش حرف زد)بیرون بردم گفتش که هزینه ی تعمیرش 500 هزار تومنه اگرم میخوای گوشیو 400 ازت ور میدارم.حالا سوالم اینه که واقعا هزینه ی تعمیرش اینقدره و قیمت خود گوشی هم میشه 400 تومن؟؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام بچه ها جدیدا هیچی نمیتونم از APP STORE دانلود کنم و هی ارور میده که نمیشه با سرور itunes وصل شد، میخوام ببینم، چیلتر شکنی چیزی باید بریزم؟ حل شدنیه اصن؟
آپدیت جدید clash of clans اومده نمیره تو بازی تا آپدیت نکنم مرسی

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
سلام بچه ها جدیدا هیچی نمیتونم از APP STORE دانلود کنم و هی ارور میده که نمیشه با سرور itunes وصل شد، میخوام ببینم، چیلتر شکنی چیزی باید بریزم؟ حل شدنیه اصن؟
تحریمیم !
تا تونگبو هست چه نیازی به استور هست ؟ بلافاصله اپ ی بره تو استور بعدش میره تو تونگبو !

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
تحریمیم !
تا تونگبو هست چه نیازی به استور هست ؟ بلافاصله اپ ی بره تو استور بعدش میره تو تونگبو !
آخه من چند وقت پیش (چند هفته پیش) دانلود میکردم ازش مشکلی نبود، با تانگبو آپدیت هارو هم میشه گرفت؟؟ یه لینکی چیزی ازش میزاری ببینم چطوریاس مرسی

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد

كلا app store بگير نگير داره ولي با چيز شكن هميشه ميشه ازش گرفت اگر خواستي بهم پ خ بده تا بهت بگم چه چيز شكني بندازي رو گوشيت

Sent from my iPhone using Tapatalk

.SESER.

کاربر سایت
Jan 23, 2014
93
نام
محمدحسین
كلا app store بگير نگير داره ولي با چيز شكن هميشه ميشه ازش گرفت اگر خواستي بهم پ خ بده تا بهت بگم چه چيز شكني بندازي رو گوشيت

Sent from my iPhone using Tapatalk

داداش همین الان مشکل ۱۰۰۹ حل شد !!
برو دانلود کن

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام
کسایی که تجربه کار با ipod4g 5g داشتن، از لحاظ کیفیت خروجی صدا از هدفون و هدست تفاوتی دارن ؟
مخصوصا تو beats ها ... میخوام یکی بخرم فقط برای موزیک میخوام بدونم اگر تفاوت ندارن الکی هزینه نکنم برای 5g

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
تحریمیم !
ممکنه app چینی باشه؛
نمیدونم چرا Frozen نسخه ی چینیشو گذاشتن تو تانگبو؟! مورد اینجوری واسه من قبلا پیش نیومده بود

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام
کسایی که تجربه کار با ipod4g 5g داشتن، از لحاظ کیفیت خروجی صدا از هدفون و هدست تفاوتی دارن ؟
مخصوصا تو beats ها ... میخوام یکی بخرم فقط برای موزیک میخوام بدونم اگر تفاوت ندارن الکی هزینه نکنم برای 5g
نبود ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر