تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
دوستان من وقتی میخوام App هایی که موقع خرید فروشنده ریخت روی گوشی رو آپدیت کنم Apple ID فروشگاه رو میاره. واسه بقیه App ها مشکی نیست. توی ستینگ هم آی دی خودم وارد شده. چیکار کنم؟

نسخه 32 بیتیش چی نیست ؟
تو همین سایت های فارسی هست.

آخرین ویرایش:

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
دوستان من وقتی میخوام App هایی که موقع خرید فروشنده ریخت روی گوشی رو آپدیت کنم Apple ID فروشگاه رو میاره. واسه بقیه App ها مشکی نیست. توی ستینگ هم آی دی خودم وارد شده. چیکار کنم؟

تو همین سایت های فارسی هست.

نمیتونید.چون برنامه ها با اپل ایدی فروشنده خریداری شدن نه شما.

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
ترجيحا سعي كنيد اپ هاي رايگان رو مجددا با اكانت خودتون بگيرين (چون بعضي مثه clash of clans بدون آپديت بلا استفاده ميشن)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان نظرتون در مورد iPod nano (7th gen چی هست؟ :d به نظرتون ارزش خرید داره؟ کیفیت صدا و دوام باتری برام خیلی مهمه،به نظرتون با توجه به اینکه با یکم هزینه بیشتر میشه ipod touch 4th gen گرفتن،این ارزش خرید داره؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
آقا این به چه معناست در موقع فروش آیفون میگن؟!
iccid داره یا نداره
گوشى هايى كه پشت جعبه ICCID دارند آنلاك اپراتور هستن، يعنى با پرداخت هزينه به صورت قانونى آنلاك شدن.
گوشى هايى كه پشت جعبه ICCID ندارند Factory Unlocked يا آنلاك كارخونه مى باشند.
گوشى هاى ICCID دار درون جعبه سوزن باز كردن درب سيمكارت ندارن، و درون گوشى سيمكارت پيش فرض اپراتور وجود داره.

در كل به جز چيزهايى كه اشاره كردم هيچگونه تفاوتى با هم ندارن و دوتا به راحتى با هرنوع سيمكارتى كار مي كنن، به هيچ وجه هنگام خريد براى گوشى هاى قاقد ICCID پول بيشتر به فروشنده هاى سودجو نديد. و گول حرفاشون رو كه اين بهتره و فلان ... نخوريد

Sent from my iPhone 5s

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,990
نام
محسن
گوشى هايى كه پشت جعبه ICCID دارند آنلاك اپراتور هستن، يعنى با پرداخت هزينه به صورت قانونى آنلاك شدن.
گوشى هايى كه پشت جعبه ICCID ندارند Factory Unlocked يا آنلاك كارخونه مى باشند.
گوشى هاى ICCID دار درون جعبه سوزن باز كردن درب سيمكارت ندارن، و درون گوشى سيمكارت پيش فرض اپراتور وجود داره.

در كل به جز چيزهايى كه اشاره كردم هيچگونه تفاوتى با هم ندارن و دوتا به راحتى با هرنوع سيمكارتى كار مي كنن، به هيچ وجه هنگام خريد براى گوشى هاى قاقد ICCID پول بيشتر به فروشنده هاى سودجو نديد. و گول حرفاشون رو كه اين بهتره و فلان ... نخوريد

Sent from my iPhone 5s
ممنون از شما دوست عزیز
الان آیفون هایی ک ICCID ندارن بهتر هستن درسته دیگه؟!
اون موردی هم ک گفتین ICCID داره و آنلاک اپراتور هست آنلاک دائم هست دیگه یعنی دیگه نیازی به پرداخت هزینه ثابت به اپراتور در هر ماه رو نداره دیگه؟!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دوست عزيز گفتم ديگه هيچ فرقى ندارن جفتشون آنلاك دائم هستن نياز به پرداخت هيچ هزينه اى نيست.
به زبان ساده بگم هيچ فرقى بين ICCID دار و فاقد ICCID در استفاده وجود نداره.

شما براي اطمينان ميتونيد وقتى گوشى رو ميخريد سيمكارت خودتون رو بندازيد اگر آنتن داد با خيال راحت خريدارى و استفاده كنيد !

Sent from my iPhone 5s

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام بچه ها.
من میخوام آیفونم رو آپدیت کنم به 6.1 همش ارور 3004 رو میده. آیفون هم 4 هست. همه مراحلی که گفت رو هم درست کردم .
چی کار کنم؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام بچه ها.من میخوام آیفونم رو آپدیت کنم به 6.1 همش ارور 3004 رو میده. آیفون هم 4 هست. همه مراحلی که گفت رو هم درست کردم .چی کار کنم؟
الان آخرین ورژن ios 7.0.4 هست نمیتونی به پایینتر آپدیت کنی ! حتما باید بری رو آخری !

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان من به یه مشکلی خوردم. من دو هفته پیش یه 5اس خریدم. بعد یه اپل آی دی هم درست کردم و راحت برنامه های فریه استور را باهاش دانلود می کردم. دیشب یکی از دوستام نمی دونم چی را خاموش کرد تو ستینگ دستگاه یا اینکه نمی دونم خودش میگه رفته تو قطب نما دستگاه و انگار اپل فهمیده دستگاه تو ایران هست و الان که می خوام برنامه دانلود کنم ارور 1009 میده . کسی می دونه باید چیکار کنم مثل قبل شه ؟

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
دوستان من به یه مشکلی خوردم. من دو هفته پیش یه 5اس خریدم. بعد یه اپل آی دی هم درست کردم و راحت برنامه های فریه استور را باهاش دانلود می کردم. دیشب یکی از دوستام نمی دونم چی را خاموش کرد تو ستینگ دستگاه یا اینکه نمی دونم خودش میگه رفته تو قطب نما دستگاه و انگار اپل فهمیده دستگاه تو ایران هست و الان که می خوام برنامه دانلود کنم ارور 1009 میده . کسی می دونه باید چیکار کنم مثل قبل شه ؟
چیز پی ان.....ایشون کاری نکردن دوباره اپل ایرانو تحریم کرد...کلا بگیر نگیر داره!
به همه tongbu رو پیشنهاد میدم!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
الان آخرین ورژن ios 7.0.4 هست نمیتونی به پایینتر آپدیت کنی ! حتما باید بری رو آخری !
والا هم اونو دارم هم 6.1 رو، به صورت آفلاین هم دارم آپدیت میکنم اما اجازه نمیده ،اولش ارور 3014 رو میداد بعد 3004 . شنیدم رو آیفون 4 هم 7 خوب جواب نمیده.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
والا هم اونو دارم هم 6.1 رو، به صورت آفلاین هم دارم آپدیت میکنم اما اجازه نمیده ،اولش ارور 3014 رو میداد بعد 3004 . شنیدم رو آیفون 4 هم 7 خوب جواب نمیده.
شیلتر شکنی چیز پی انی روشن کن شاید درسته بشه من خودم 7.0.4 دارم روی ایفون هیچ مشکلی نداره هر کسی بهت گفته الکی گفته
این جا هم یه راهنمای کامل برای ERRORها هست یه سر برو:
http://www.i-phone.ir/forums/thread19586.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر