تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
با سلام خدمت دوستان چه جوری میتونم گزینه delevery رو در ایفون 5 داشته باشم بعضی ها میگن با imessage میشه فعال کرد خواهشا یه توضییح بدی چه جوری فعالش کنم

دوست عزيز imessage فقط با اينترنت كار ميكنه و شما ميتوني از طريق ايفونتون به يك ايفون ديگه از طريق imessage پيام بفرستين كه دليوري داره
ولي براي پيامك عادي كه از طريق سيم كارت هست براي ايفون ٥ دليوري نيومده

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamed-mc

کاربر سایت
Sep 12, 2010
92
نام
hamed
با سلام خدمت دوستان چه جوری میتونم گزینه delevery رو در ایفون 5 داشته باشم بعضی ها میگن با imessage میشه فعال کرد خواهشا یه توضییح بدی چه جوری فعالش کنم

نسخه ios شما چیه؟اگه 6 باشه راه حل داره ولی برای برنامه ی سازگار با ios7 باید صبر کنید

Sent from my iPad using Tapatalk

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد

نسخه ios شما چیه؟اگه 6 باشه راه حل داره ولی برای برنامه ی سازگار با ios7 باید صبر کنید

شما مطمعنين راه حل داره ؟
اخه من تا جايي يادمه دليوري فقط رو چيپست a4 كار ميكرد
يعني از 4اس به بعد اصلا راه حل نداشت
http://portal.mobile4persian.net/برنامه-محبوب-iphone-delivery-برای-ios-6-منتشر-شد.html
البته اين خبرش قديميه اگر ديگه جديدا ريليز شده باشه
اگر ريليز شده ممنون ميشم لينك منبع يا اموزشش ... بزاريد

آخرین ویرایش:

hamed-mc

کاربر سایت
Sep 12, 2010
92
نام
hamed
شما مطمعنين راه حل داره ؟
اخه من تا جايي يادمه دليوري فقط رو چيپست a4 كار ميكرد
يعني از 4اس به بعد اصلا راه حل نداشت
http://portal.mobile4persian.net/برنامه-محبوب-iphone-delivery-برای-ios-6-منتشر-شد.html
البته اين خبرش قديميه اگر ديگه جديدا ريليز شده باشه
اگر ريليز شده ممنون ميشم لينك منبع يا اموزشش ... بزاريد

حق با تو دوست من
چون من اخرین بار دقیقا با ایفون۴ اینکارو کردم
و از ۴به بعد مسیج سیکوریتی از ۸ رقم ۱۶ رقم شده

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد

دوستان این کیس های ناب گوشیو کجا میشه پیدا کرد؟؟؟ هرجا میریم یا سادس یا بالای 85 :d

يه سايت معتبر برات پ خ كردم به نظر من تنوع خوبي داره

من خودم با مارك speck خيلي حال ميكنم واقعا كارش درسته كل كيس هاي گوشيم همين ماركه

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان جیلبریک iOS 7 تا 7.0.4 اومده. قبل از اینکه یهو اپل ورژن بعدی iOS رو رلیز کنه و جلوی حفره امنیتی رو بگیره، اگه دوست دارید هر چه سریع تر جیل کنید.

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
دوستان جیلبریک iOS 7 تا 7.0.4 اومده. قبل از اینکه یهو اپل ورژن بعدی iOS رو رلیز کنه و جلوی حفره امنیتی رو بگیره، اگه دوست دارید هر چه سریع تر جیل کنید.

البته خيليا اعتقاد دارن چون هنوز سايديا با ios7 مچ نشده جيلبرك نشه بهتره
ميتونين الان اپديت كنين بعدا كه نسخه نهايي جيلبرك اومد جيلبرك كنين

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811

جیلو فعلآ بیخیال شید تو خیلی از انجمن ها گزارش شده گوشی خیلی ها بعد جیل دیگه بالا نیومده ..

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
من هم ایپد هم ایفونمو جیل کردم.....تنها مشکلمم اینه که سافاری باز نمیشه که از کروم استفاده میکنم البته فقط رو ایفون......
الان air drop دارم رو iphone 4s ولی به نظرم عجله کنید.....چون حالا evasi0n تا ورژن جدیدو بده معلوم نیست این مشکلو رفع کنه یا نه بعد اپل اپدیت میده و......
اگه ota اپدیت کردید 99% رو لوگو لوپ میفته پس back up بگیرید و اگه از تانگبو استفاده میکنید قبل از ریستور از برنامه هاتون بک اپ بگیرید که بتونید دوباره بریزیدشون.....
راستی اونایی که ota update کردن اول ریستور کنن.....بازم تصمیم با خودتونه!

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
من هم ایپد هم ایفونمو جیل کردم.....تنها مشکلمم اینه که سافاری باز نمیشه که از کروم استفاده میکنم البته فقط رو ایفون......
الان air drop دارم رو iphone 4s ولی به نظرم عجله کنید.....چون حالا evasi0n تا ورژن جدیدو بده معلوم نیست این مشکلو رفع کنه یا نه بعد اپل اپدیت میده و......
اگه ota اپدیت کردید 99% رو لوگو لوپ میفته پس back up بگیرید و اگه از تانگبو استفاده میکنید قبل از ریستور از برنامه هاتون بک اپ بگیرید که بتونید دوباره بریزیدشون.....
راستی اونایی که ota update کردن اول ریستور کنن.....بازم تصمیم با خودتونه!

دوست عزيز نياز به عجله نيست بعد از عرضه نسخه بعديي ios هم امكان جيلبرك هست فقط امكان اپديت نيست يعني شما اگر الان ورژن گوشيتونو به ios7.0.4 اپديت كنين ديگه هر موقع بخواين حتي بعد از عرضه نسخه هاي بعدي ios هم ميتونين اين ورژنو جيلبرك كنين
پس دوستان الان اپديت كنن ولي فعلا به نظر من جيلبرك نكنين تا نسخه نهايي جيلبرك بياد

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
دوست عزيز نياز به عجله نيست بعد از عرضه نسخه بعديي ios هم امكان جيلبرك هست فقط امكان اپديت نيست يعني شما اگر الان ورژن گوشيتونو به ios7.0.4 اپديت كنين ديگه هر موقع بخواين حتي بعد از عرضه نسخه هاي بعدي ios هم ميتونين اين ورژنو جيلبرك كنين
پس دوستان الان اپديت كنن ولي فعلا به نظر من جيلبرك نكنين تا نسخه نهايي جيلبرك بياد

بره من كه فرقي نداره ولي اگه ورژن جديد هم مشكل لوگو لوپ رو به وجود اورد ديگه نميتونين به ٧.٠.٤ restore كنين كه ريسكش بالاس ولي باز هم خودتون مي دونيد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر