تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
مثلا چه محدودیتایی؟ جیلبریکش نکنم بنظرتون؟:D(هنوز نخریده فکر چه چیزاییم:D)
چه ميدونم همين محدوديت ها كه ملت ميگن:d نبود فايل منيجر. نبود ارسال فايل از طريق بولوتوث، وابسته بودن به iTunes و...
ما كه مشكلى نداريم:d

جيلبريك هم خودم نيازى نديدم واسه جيلبريك و اطلاع چندانى ندارم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
علی اینام شدن محدودیت:D؟ داداشم بلده بهم یاد میده چجوری بازی روش بریزم :D مهم اون 9.7 اینچ صفحه شه:D حله میگیرمش :D نسخه 4جی با وایرلس کار نمیکنه؟

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
علی اینام شدن محدودیت:D؟ داداشم بلده بهم یاد میده چجوری بازی روش بریزم :D مهم اون 9.7 اینچ صفحه شه:D حله میگیرمش :D نسخه 4جی با وایرلس کار نمیکنه؟
Wi-Fi+Cellular
هردو مدل بدون مشكل با Wi-Fi كار مي كنن.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
یارو چرت گفته :d
بیین مدل Wifi فقط به وای فای وصل میشه
مدل سیمکارت خور میتونی از اینترنت سیمکارت 2g, 3g, 4g به علاوه ی وای فای استفاده کنی :d
اگه مطمعنی که اینترنت سیمکارت بعدا به کارت نمیاد، مطمعنا wifi به صرفه تره.
---

قیمت آیپد ایر مدل ۳۲ وای فای دور و بره 2تومنه !

Sent from my iPhone 5s

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بعد با 4جی ، میشه یه سم کارت 2g ایرانسل انداخت باهاش تماس هم برقرار کرد:D؟ ( الان سیم کارتم تو تبلت خودمه ، باهاش زنگم میزنم:D ) میخوام بدونم اونم میشه یا نه

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
بعد با 4جی ، میشه یه سم کارت 2g ایرانسل انداخت باهاش تماس هم برقرار کرد:D؟ ( الان سیم کارتم تو تبلت خودمه ، باهاش زنگم میزنم:D ) میخوام بدونم اونم میشه یا نه
به هبچ وجه نمیشه با آیپد تماس برقرار کرد، فقط سیم‌کارت برای استفاده اینترنت هست.

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
نکته اینجاس که نسخه 4g سخت افزار GPS هم داره ! ینی افلاین هم میشه استفاده کرد ! ولی نسخه Wifi قطعه سخت افزاری نداره و فقط با سیگنال های نت جی پی اس و ردیابی میکنه که تا حد خیلی زیادی همون کار رو رفع میکنه ! :D

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
نکته اینجاس که نسخه 4g سخت افزار GPS هم داره ! ینی افلاین هم میشه استفاده کرد ! ولی نسخه Wifi قطعه سخت افزاری نداره و فقط با سیگنال های نت جی پی اس و ردیابی میکنه که تا حد خیلی زیادی همون کار رو رفع میکنه ! :D

اه چه جالب من اينو نميدونستم
الان رفتم نگاه كردم ديدم همينجوره كه شما ميگين

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamed-mc

کاربر سایت
Sep 12, 2010
92
نام
hamed

من خوشبختانه تو خونه هم به ایپد ایر و هم ایپد مینی دسترسی دارم
من بهت پیشنهاد میکنم ایپد مینی بگیری چون هم حمل و نقلش راحتره و هم اینکه تو یه دست جا میشه
البته اینا نکته های ریزیه که اگه قبلا با یه ۱۰اینچی کار کرده باشیو مشکلی نداشته باشی ایر بهتره

Sent from my iPad using Tapatalk

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
من خوشبختانه تو خونه هم به ایپد ایر و هم ایپد مینی دسترسی دارم
من بهت پیشنهاد میکنم ایپد مینی بگیری چون هم حمل و نقلش راحتره و هم اینکه تو یه دست جا میشه
البته اینا نکته های ریزیه که اگه قبلا با یه ۱۰اینچی کار کرده باشیو مشکلی نداشته باشی ایر بهتره

اقا اين ايپد اير واقعا سبكيش محسوسه يا همه فيلماي تبليغاتيه اخه تو اين تبليغات خيلي خوش دسته يارو يه جور ميگيره دستش انگاه يه برگه كاغذ گرفته

hamed-mc

کاربر سایت
Sep 12, 2010
92
نام
hamed
اقا اين ايپد اير واقعا سبكيش محسوسه يا همه فيلماي تبليغاتيه اخه تو اين تبليغات خيلي خوش دسته يارو يه جور ميگيره دستش انگاه يه برگه كاغذ گرفته

تو وزن که اصلا حرف نداره حدود ۲۰۰ گرم از ایپد۴ سبکتر و فقط ۱۰۰ گرم از ایپد مینی سنگینتره
خب سلیقه ای من خودم با این احوال مینیو ترجیح میدم

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
با سلام خدمت دوستان چه جوری میتونم گزینه delevery رو در ایفون 5 داشته باشم بعضی ها میگن با imessage میشه فعال کرد خواهشا یه توضییح بدی چه جوری فعالش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر