تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
بچه ها جدیدا وقتی با Itune برای خودم بازی میریزم . یه سری چیز میز می یاد باهاش که اصلا معلوم نیست چی هستن . ولی وقتی آیفونمو خاموش روشن می کنم ، میره .
نمی دونیین مشکل چیه ؟

دقیقا چه چیزی مثلا؟
اگه میشه یه عکس هم بزارید.

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
کل این صفحه همون چیزایی هستن که گفتم می یان :

دستگاه جیل بریک درست؟
اگه اره
100% یکی از توییک های سیدیا این مشکل رو بوجود آورده.
بهتره توییک های اضافی رو پاک کنید و یک بار گوشی رو خاموش روشن کنید.
اگه حل نشد :arrowd:
بهترین راه ریستور از طریق این آموزش:
آموزش ریستور به ورژن فعلی بدون از دست دادن جیلبریک | اپل اپس | دانلود برنامه آیفون آیپد, دانلود بازی آیفون آیپد،دانلود بازی مک با لینک مستق

اگه هم جیل بریک نیستید که یه باز از آیتونز ریستور کنید.

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
سلام؛
اینکه با استفاده از برنامه ی pp25 قابلیت Sync کردن اَپ ـها با آیتونز از بین میره فقط مختص به برنامه های نصب شده با این برنامه ـن یا شامل همه ی اَپ ـهای اورجینال که از قبل نصب بودن رو دستگاه میشه؟؟
محدودیت هاش غیر از این مورد چیان؟
چون من تو تاپیک بغلی(!) هم پرسیدم ،نزدیک به 55 گیگ اَپ اورجینال دارم یکم میترسم برم سمت این برنامه!:|

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
من ipod touch 4g دارم ، iOS 5 نصب هست
میخوام بدونم iOS 6 چه تغییراتی کرده نسبت به 5 ؟

تغییر که زیاد کرده تو سایت خود اپل زده بود 200 نوع تغییر !

Apple - iOS 6

- - -ویرایش - - -

سلام؛
اینکه با استفاده از برنامه ی pp25 قابلیت Sync کردن اَپ ـها با آیتونز از بین میره فقط مختص به برنامه های نصب شده با این برنامه ـن یا شامل همه ی اَپ ـهای اورجینال که از قبل نصب بودن رو دستگاه میشه؟؟
محدودیت هاش غیر از این مورد چیان؟
چون من تو تاپیک بغلی(!) هم پرسیدم ،نزدیک به 55 گیگ اَپ اورجینال دارم یکم میترسم برم سمت این برنامه!:|

کی همچین حرفی زده ؟! من از جفتشون دارم استفاده میکنم !

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
کی همچین حرفی زده ؟! من از جفتشون دارم استفاده میکنم !
نقل از Dragon تو تاپیک جیلبریک :
محدودیتی توی اپلیکیشن ندارید اما مسلما امکانات Cydia مثل توییک های مختلف و بلوتوث و... رو نداره در عین حال اپهاش ممکنه از نسخه های کرک شده دیرتر برای دانلود قرار بگیرند.
در ضمن توجه داشته باشید که با Sync کردن با iTunes اپلیکیشنها از کار میافتن و میبایست مراحل نصب رو از ابتدا انجام بدید.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
دستگاه جیل بریک درست؟
اگه اره
100% یکی از توییک های سیدیا این مشکل رو بوجود آورده.
بهتره توییک های اضافی رو پاک کنید و یک بار گوشی رو خاموش روشن کنید.
اگه حل نشد :arrowd:
بهترین راه ریستور از طریق این آموزش:
آموزش ریستور به ورژن فعلی بدون از دست دادن جیلبریک | اپل اپس | دانلود برنامه آیفون آیپد, دانلود بازی آیفون آیپد،دانلود بازی مک با لینک مستق�

اگه هم جیل بریک نیستید که یه باز از آیتونز ریستور کنید.

احساس کردم این آیکونا برای اون چند تا تمی هستش که از سیدیا گرفتم . زدم یه 2 تاشو پاک کردم یه چند تاش دیگه نمی یاد . فقط مس خواستم بپرسم که این توییک جزو توییکای اصلیه یا نه :

Big Boss Icon Set که این دوتا پکیجم وابسته بهشن : Cydia Installer و Cydia Translation
الان که توجه کردم رنگ بک گراندشونم تو قسمت منیج پکیجا قرمزه . یعنی چی ؟

ویرایش : جوابمو گرفتم . رفتم یه سرچ زدم . اگه پاکش کنم سیدیام می پره :|

آخرین ویرایش:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
احساس کردم این آیکونا برای اون چند تا تمی هستش که از سیدیا گرفتم . زدم یه 2 تاشو پاک کردم یه چند تاش دیگه نمی یاد . فقط مس خواستم بپرسم که این توییک جزو توییکای اصلیه یا نه :

Big Boss Icon Set که این دوتا پکیجم وابسته بهشن : Cydia Installer و Cydia Translation
الان که توجه کردم رنگ بک گراندشونم تو قسمت منیج پکیجا قرمزه . یعنی چی ؟

ویرایش : جوابمو گرفتم . رفتم یه سرچ زدم . اگه پاکش کنم سیدیام می پره :|

نه اصلا دست به اونا نزن.
با برنامه sbsetting (سیدیا) هر وقت اینطوری شد یه ری اسپرینگ بکنی هم حله مشکلی نیست.

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
سلام؛
یه سوال دارم در مورد برنامه ی pp25:
جدا از قضیه ی سینک شدن با آیتونز چرا بعضی Appـها با در نظر گرفتن نکات ایمنی (!) خرابن؟؟
مثلاً iPhoto اجرا نمیشه در حالی که یه اپی که همزمان با اون دانلود و نصب کردم اجرا میشه و هیچ کدومشون سینک نشدن با آیتونز یا واسه ریختن فایل های متفرقه هم اصلاً استفاده نکردم از آیتونز.
یعنی منظورم اینه که امکان داره بعضی اپهاش pp25 خراب باشه؟:-/(چند تا بالای 200 مگ دانلود کردم کار نکرده نا امـیـد شدم!:|)

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
اقا در حال حاضر بهترين ios چيه بنصبيم، خيلي وقته جديد نصب نكردم، 5 ايناس Ios .
لينك دانلودش هم بي زحمت بزاريد خيلي ممنون آيفون 4 .

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
سلام؛
یه سوال دارم در مورد برنامه ی pp25:
جدا از قضیه ی سینک شدن با آیتونز چرا بعضی Appـها با در نظر گرفتن نکات ایمنی (!) خرابن؟؟
مثلاً iPhoto اجرا نمیشه در حالی که یه اپی که همزمان با اون دانلود و نصب کردم اجرا میشه و هیچ کدومشون سینک نشدن با آیتونز یا واسه ریختن فایل های متفرقه هم اصلاً استفاده نکردم از آیتونز.
یعنی منظورم اینه که امکان داره بعضی اپهاش pp25 خراب باشه؟:-/(چند تا بالای 200 مگ دانلود کردم کار نکرده نا امـیـد شدم!:|)

من خودم 2 3 تا App از همین 25pp دانلود کردم هیچکدوم هم مشکلی نداشته ! ولی احتمال میدم مشکل از خودش باشه !

- - -ویرایش - - -

اقا در حال حاضر بهترين ios چيه بنصبيم، خيلي وقته جديد نصب نكردم، 5 ايناس Ios .
لينك دانلودش هم بي زحمت بزاريد خيلي ممنون آيفون 4 .

شما فقط میتونی آخرین ورژنی که اومده رو دانلود کنی الانم آخریش 6.1.3 هست که جیلبریک Untether ( نا پایدار)ـش نیمده هنوز ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر