تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اخه مشکل اینجاست باری هایی که رو ایپاد دوستم اجرا میشه رو مال من نمیشه.
اگه بخوام بفهمم appsync رو ایپاد هست یا نه باید سرچ کنم؟
تو cydia برو بعد تو قسمت manage گذینه ی اول نوشته packages بعد ببین appsync هست توشون یا نه ؟!
تو ios6.1.2 کیبورد فارسی نیست! چجوری تو گوشی نصبش کنم؟!

تو settings --->general ----> keyboard ---->keyboars ---> Arabic رو ادد کن برای گچپژ هم روی حروف کجبز دستت رو نگه دار ...

mohamadamin25

کاربر سایت
Aug 9, 2012
82
نام
mohamad amin
سلام
من ایپاد تاچ ۴g دارم
ای او اس ۶.۱.۲ هم روش نصب هست و جیل هست
تو این چند روزه خیلی باتریش ضعیف شده جوری که به۱۰٪نرسیده خاموش میشه !!!!!!!!!!!!!
حالا باید چی کار کنم تا باتریش مثل روز اولش بشه؟؟؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام
من ایپاد تاچ ۴g دارم
ای او اس ۶.۱.۲ هم روش نصب هست و جیل هست
تو این چند روزه خیلی باتریش ضعیف شده جوری که به۱۰٪نرسیده خاموش میشه !!!!!!!!!!!!!
حالا باید چی کار کنم تا باتریش مثل روز اولش بشه؟؟؟

تویک زیاد نصب کردی از سیدیا ؟!

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان من نيوآيپد دارم رو تاچ بالاييش يه خط نازك افتاده.
از دوستان تو پايتخت كسى قيمت تاچ مناسب سراغ نداره كه طرف هم كارش مطمئن باشه كه بخوام عوضش كنم؟
تشكر

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

راهی هست که از روی یه دستگاه جیل شده بشه بازی یا برنامه نصب شده اش رو بکاپ بگیری و نصب کنی روی یه دستگاه جیل شده دیگه؟

من با i-fun box تونستم از برنامه یه گوشی بکاپ بگیرم به شکل فایل ipa ولی وقتی روی یه گوشی دیگه نصبش میکنم یا صفحه سیاه میشه و میپره تو springboard یا ازم apple ID میخواد. ضمنا AppSync هم دارم و نسخه iOS هم 6.1 هستش.

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
با سلام
دوستان یک سوال خیلی فوری
من یکی از اقوامم داره از کانادا میاد ، بنظرتون بگم بهش از اونجا یه آیپاد تاچ 5th G را بگم بیاره ارزونتر در میاد یا از اینجا بگیرم ؟!(با توجه به دلار کانادا) آیا آیپادی که اونطرف هست با اینی که تو ایران هست از نظر کیفیت فرقی می کنه ؟! یعنی شاید جنسی که واسه آسیا می فرستن با جنسی که واسه آمریکا و کانادا می فرستن شاید یکم فرق کنه. من این سولا را پرسیدم چون الان نه قیمت آیپاد اینجا دستمه نه دلار کانادا.
ممنون میشم جواب بدید
با تشکر

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام

راهی هست که از روی یه دستگاه جیل شده بشه بازی یا برنامه نصب شده اش رو بکاپ بگیری و نصب کنی روی یه دستگاه جیل شده دیگه؟

من با i-fun box تونستم از برنامه یه گوشی بکاپ بگیرم به شکل فایل ipa ولی وقتی روی یه گوشی دیگه نصبش میکنم یا صفحه سیاه میشه و میپره تو springboard یا ازم apple ID میخواد. ضمنا AppSync هم دارم و نسخه iOS هم 6.1 هستش.

مگه با خود آیتونز نتونستی !؟ اون که خیلی بهتره ! یه بکاپ میگیری بعد اون یکی دستگاه رو وصل میکنی میزنی restore from backup بعد اون بکاپی که از اون یکی دستگاه گرفته بودی رو میریزی روش !

با سلام
دوستان یک سوال خیلی فوری
من یکی از اقوامم داره از کانادا میاد ، بنظرتون بگم بهش از اونجا یه آیپاد تاچ 5th G را بگم بیاره ارزونتر در میاد یا از اینجا بگیرم ؟!(با توجه به دلار کانادا) آیا آیپادی که اونطرف هست با اینی که تو ایران هست از نظر کیفیت فرقی می کنه ؟! یعنی شاید جنسی که واسه آسیا می فرستن با جنسی که واسه آمریکا و کانادا می فرستن شاید یکم فرق کنه. من این سولا را پرسیدم چون الان نه قیمت آیپاد اینجا دستمه نه دلار کانادا.
ممنون میشم جواب بدید
با تشکر

به نظر من هیچ فرقی نمیکنه ! هم از لحاظ کیفیت هم قیمت فوق فوقش 50 تومن ! چون من خودمم این کار کردم زیاد برام سود نداشته !

mohamadamin25

کاربر سایت
Aug 9, 2012
82
نام
mohamad amin
عجیبه ! ولی اگه خیلی اذیت میکنه یه بار دیگه ریستورش کن !
شاید این مشکل برای این باشه که من از تبدیل ایفون (دو شاخه به usb)استفاده می کنم!!!!؟؟؟ مشکل از این میشه باشه؟؟؟
برای این از تبدیل خود ایپاد استفاده نمی کنم چون وقتی با تبدیل ایپاد استفاده می کنم تاچش خوب کار نمی کنه !!!!!!!!!
لطفا کمک کنید :(

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
شاید این مشکل برای این باشه که من از تبدیل ایفون (دو شاخه به usb)استفاده می کنم!!!!؟؟؟ مشکل از این میشه باشه؟؟؟
برای این از تبدیل خود ایپاد استفاده نمی کنم چون وقتی با تبدیل ایپاد استفاده می کنم تاچش خوب کار نمی کنه !!!!!!!!!
لطفا کمک کنید
:(
مشکل یا از باطریت یا شارژر یا مدار نگه داری شارژ و انتقالش هست دیگه
با شارژر اصل آیپادت یه بار فول شارژ کن . قبلش بزار خاموش بشه دیوایس کاملا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر