تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
من دو تا App از store گرفتم که Free هم بودن ، هر کاری میکنم نمیریزه ، تیکشو میزنم بعد Sync که میکنم بدون این که اروری بده تموم میشه ، ولی تیک برنامه برداشته میشه ، تو گوشی هم نمیریزه ، کلی بازی ریختم ولی این دو تارو نمیدونم چیکار کنم؟؟
کسی میدونه چشه؟؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من دو تا App از store گرفتم که Free هم بودن ، هر کاری میکنم نمیریزه ، تیکشو میزنم بعد Sync که میکنم بدون این که اروری بده تموم میشه ، ولی تیک برنامه برداشته میشه ، تو گوشی هم نمیریزه ، کلی بازی ریختم ولی این دو تارو نمیدونم چیکار کنم؟؟
کسی میدونه چشه؟؟

دستگاه جیل شدس ؟!

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
آره ..... چیکار باید بکنم؟؟
با برنامه های ifunbox یا itools میتونی نصبشون کنی منتها یه چیزی رو دقت کن ببین اپی که گرفتی اول از همه برای اون دیوایسی که داری هست یا نه بعدم تازگی برنامه خاصی رو از cydia دانلود نکردی؟ چون بعضی مواقع تداخل و باگ توی این مسائل وجود داره.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
با برنامه های ifunbox یا itools میتونی نصبشون کنی منتها یه چیزی رو دقت کن ببین اپی که گرفتی اول از همه برای اون دیوایسی که داری هست یا نه بعدم تازگی برنامه خاصی رو از cydia دانلود نکردی؟ چون بعضی مواقع تداخل و باگ توی این مسائل وجود داره.

مرسی دوست من ، با ifunbox سه سوت ریخت ولی جفتشون تا اجرا میشن خود به خود میان بیرون؟؟

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
درود

من امروز یک Iphone 4s مدل 16 گیگ خریدم ولی ندادم اپلیکیشن بریزن . می خواستم جیل بریک کنم فروشنده گفت خوب نیست و گوشی بعضی وقت ها هنگ می کنه و خلاصه دردسر ساز می شه . بعد گفت یه پکیج 400 تایی اپلیکیشن ارجینال برات می ریزم که همه نرم افزار های خوب وبازی های بدرد بخور رو داره که حدودا می شه 10-12 گیگ که بابتش 80 تومن هم می گیره ! به نظرتون می ارزه و اینکه فروشنده درست گفته ؟
ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
درود

من امروز یک Iphone 4s مدل 16 گیگ خریدم ولی ندادم اپلیکیشن بریزن . می خواستم جیل بریک کنم فروشنده گفت خوب نیست و گوشی بعضی وقت ها هنگ می کنه و خلاصه دردسر ساز می شه . بعد گفت یه پکیج 400 تایی اپلیکیشن ارجینال برات می ریزم که همه نرم افزار های خوب وبازی های بدرد بخور رو داره که حدودا می شه 10-12 گیگ که بابتش 80 تومن هم می گیره ! به نظرتون می ارزه و اینکه فروشنده درست گفته ؟
جیلبریک در کل یه کم گوشی رو کند میکنه و مصرف باتری رو بالا میبره ولی محسوس نیست مثلا کندی 5% نسبت به حالت عادی.
درکل اصلا نمی ارزه,400 تا گیم و اپلیکیشن که که ندیده بخوای بریزی چه فایده داره,
میدونی مثل چیه؟
این همه نرم افزار واسه ویندوز ساخته شده مثل اینه یه نفر ناوارد بده بیرون براش ویندوز نصب کنن و بعد 400 تا گیم و نرم افزار بریزن براش و کلی پول بگیرن,
بعد شما باید یکی یکی بشینی اجرا کنی خوشت اومد نگه داری نیومد پاک کنی,خب چه کاریه؟میری دنبال چیزایی که لازم داری دانلود میکنی.

من الان 7الی8 ماهه که گوشی رو ریستور نکردم و تو این مدت جیلبریک هم هست ولی کندی احساس نمیکنم.
در ضمن جیلبریک نکنی تم هم نداری-کلی توییک Cydia داره که اونم نمیتونی بریزی.
بنظرم بدون جیلبریک آی دیوایس یعنی هیچ.
ما که ایرانیم-شما تو خارج از کشور نگاه کن این همه تو دنیا جیلبریک کردن-اکثر کرک کننده ها خارجین-این نشون میده اونا هم دارن جیلبریک میکنن ,پس اگه مشکل حادی بود برای همه بود.
امیدوارم منظورم رو گرفته باشی.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ممنون رضا جان ولی یه سوال . وقتی گوشی جیل بریک شه مشکل هنگ کردن گوشی به صورتی که بخوایم گوشی رو خاموش روشن کنیم پیش نمیاد ؟ و اینکه وقتی جیل بریک باشه نرم افزار ارجینال روش اجرا می شه ؟

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
ممنون رضا جان ولی یه سوال . وقتی گوشی جیل بریک شه مشکل هنگ کردن گوشی به صورتی که بخوایم گوشی رو خاموش روشن کنیم پیش نمیاد ؟ و اینکه وقتی جیل بریک باشه نرم افزار ارجینال روش اجرا می شه ؟
نه هنگ برای چی؟
کلا تو این 5 سالی که من آیفون دارم شاید 10 بار هنگ نکرده,پس بنظر من رو این موضوع فکر نکن.
آره جیلبریک بشه نرم افزار اورجینال هم اجرا میکنه,
شما گوشیتو جیلبریک آنتدر - یا همان untether بکن املاشو مطمئن نیستم ولی تو همین مایه هاست اگر در گوگل سرچ کنی اصلاح میکنه.
بعد که جیلبریک شد Cydia نصب کن,
اون وقت بهت میگم چه نرم افزارایی از Cydia نصب کنی تا دکمه Power و Home کمترین استفاده ازش بشه تا سالم بمونه.
الان فرصت نیست انشالله چند روز دیگه سرم خلوت میشه همه چیز رو بهت توضیح میدم.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
درود

داداش خودت جیلبریک کن و با خیالت راحت برنامه کرک شده نصب کن

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من یدونه ipod touch 4g دارم که جیلبریک 5.0.1 هست
بعضی از برنامه ها و بازیها رو وقتی میزنم اجرا بشه خیلی سریع میاد بیرون
مشکل از کجاست؟
چکار کنم؟
مرسی

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
مشکل از کجاست؟
چکار کنم؟
مرسی
دوست عزیز,بعضی از ورژن های بازیها با بعضی دیوایس ها نمیخونه در صورتی که همون فایل ممکنه برای دوستتون روی دیوایسش نصب بشه,چاره ای نیست یا باید ورژن قبلیشو نصب کنید یا صبر کنید ورژن جدیدتر اون نرم افزار بیاد,

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
مشکل از کجاست؟
چکار کنم؟
مرسی
اگه برنامه ها کرک شدس دوباره باید دانلودشون کنی مشکل دارن ! اگه هم اورجینال یه ریستارت کنی آیپادو قاعدتا باید درست بشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر