تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اقا من میخوام Restore کنم ولی ارور 1601 میده
کمک

---------- نوشته در 10:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 PM ارسال شده بود ----------

من میخوام آیپادم رو ریستور کنم ولی ارور 1601 میده
کمک

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام دوستان. شدیدا کمک می خوام
من گوشیم ایفون 4 هستش. نمی دونم چرا اما یک دفعه گوشیم انگار که خاموش شده باشه..... اما زمانی که به گوشی زنگ می زنم بوق می خوره اما تلفن هیچ عکس العملی نشون نمیده و همین طور خاموش مونده. (گوشیم 50 درصد شارژ داشتش پس به خاطره باتری نیست)
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
سلام دوستان
آیا میشه آیفون از خارج از کشور خرید و در ایران استفاده کرد ؟ مثلا آمریکا یا کانادا.

اکثر کشورها ایفون رو با اپراتور مال اون کشور لاک میکنن.میتونی لاک بخری بعد انلاک کنی یا میتونی انلاک بگیری که اکثرا لاک هستند اگر از خارج تهیه کنید مثل من
من حین نصب ورژن 5.1 رو ایپد 2 3g ارور 14 میگیرم ورژن اییونز هم اخرین نسخه است لطفا راهنمایی کنید
باید به اینترنت وصل باشی
دوستم یه 4s گرفته میگه جیلبرک کردم
برای این که بتونه به بقیه گوشی ها بلوتوث کنه باید چی کار کنه؟
اگه میشه زیر دیپلم بگید من اندروید بازم با ios آشنایی ندارم :d

یه دو سه تا برنامس هم کرک شدش هست هم خریداریش که کرک شده ها یه سری مشکل دارن
از طریق برنامه سیدیا

سلام ميشه چند تا source براي iPad iOS 5 توي Cydia معرفي كنيد

بی نهایت :d

---------- نوشته در 03:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:16 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان. شدیدا کمک می خوام
من گوشیم ایفون 4 هستش. نمی دونم چرا اما یک دفعه گوشیم انگار که خاموش شده باشه..... اما زمانی که به گوشی زنگ می زنم بوق می خوره اما تلفن هیچ عکس العملی نشون نمیده و همین طور خاموش مونده. (گوشیم 50 درصد شارژ داشتش پس به خاطره باتری نیست)
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سال ساخت ایفون میشه بگید ؟ اخه ایفون 4 های که تازه اومده بود همین مشکل داشتن.
یه کار دیگه دستگاتو ریستور کن بین درست میشه
یه سیم کارتو عوض کن شاید مشکل از سیم باشه

---------- نوشته در 03:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:19 AM ارسال شده بود ----------

دوستان فرق 4s و ایپاد تاچ تو اجرای APP ها چقدره!؟!؟! از نظر گرافیکی بازی هست که رو ایپاد تاچ نصب نشه و مخصوص 4س باشه!؟
زیاد تفاوتی نداره مثلما 4s بیش تره

بچه ها میخوام یه ipod4 32g دست دوم بخرم.
میشه بگید موقع خرید چیارو باید چک کنم؟
سفارش امریکا با امارات فرق میکنه؟
سفارش هر جا باشه فقط سالم باشه :d همین
مطلقاتش باش باشه یه نکنه به طرف بگو فایل SHASH دستگاه رو اگه گرفتی بده .این فایل میتونی دستگاه رو دانگرید کنی

سلام.
دوستان ارزان ترین و کم ظرفیت ترین مدل iphod toch چه مدل و با چه قیمتی هست؟
ایپاد تاچ نسل دو
بین 120 تا 140
ایپاد تاچ نسل 2 4گیگ

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ما نیز داریم خر میشیم که یه آیپد بگیریم :D این رزولوشن آپد سه بدجور با قلب آدم بازی میکنه. حالا چند تا سوال داشتم
یکی اینکه آیپد 3 جیلبریک شده ؟ میشه؟ اصلا این چه سوالیه؟ کاملا به مباحث ناآشنام :D
این به هیچ عنوان نمی شه روش مموری کارت استفاده کرد؟ اگه نشه باید 64 گیگ بگیرم که قیمت تخیلی 1700 اونم نسخه وای فای خیلی مضحکه :D بعد اگه 4g بگیرم میتونم سیمکارت همراه اول توش بزارم یا نه؟

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سال ساخت ایفون میشه بگید ؟ اخه ایفون 4 های که تازه اومده بود همین مشکل داشتن.
یه کار دیگه دستگاتو ریستور کن بین درست میشه
یه سیم کارتو عوض کن شاید مشکل از سیم باشه
از اونجایی که 6-7 ماه پیش خریدم فکر کنم ساله ساختش 2011 باشه.
هیچ جوره نمی تونم اطلاعات گوشیمو نگه دارم؟

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
سلام
یه سوال داشتم اخرین مدل IPODی که اومد چیه؟مدل بعد کی قرار بیاد؟تو ایران میتونم یکی بخرم که هم طراحی و هم مونتاژ مال کالیفرنیا باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر