تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,903
نام
کیارش
آقا این آیفون 4S ما هر چی میگردم Icloud توش نیست . ولی مثلا تو ستینگ تنظیمات مربوطه بهش هست . قضیه چیه ؟ اصلا این آیکلود کجا هست ؟ :D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
میشه اگه:
برنامه مورد نظر کلا free نصب شده باشه
رسمی و اورجینال خریداری شده باشه
نمیشه اگه:
برنامه ها کرک شده باشه

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ای بابا من منظورم همون "نمیشه" ها بود که:D یعنی الان مثلا یه آپدیت یا لول پک جدیدی واسه یه بازی میاد، من باید دوباره وصلش کنم به آیتونز؟ راه دیگه ای نداره؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ای بابا من منظورم همون "نمیشه" ها بود که:D یعنی الان مثلا یه آپدیت یا لول پک جدیدی واسه یه بازی میاد، من باید دوباره وصلش کنم به آیتونز؟ راه دیگه ای نداره؟

جدیدا بروبکس زرنگ شدن! :D

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دوست عزيز يه سري از ايفونا انلاك فكتوري هستن.يه سري هم لاك هستن كه با يكم دستكاري انلاك ميشن (البته اذيت ميكنه يه ذره!!)

اون لينك همه گوشيها لاك هستن.٩٩دلار پول گوشي و يه مبلغ ديگه اي بابت قرارداد اون شركت مخابراتي بايد بديد.

sent from my iPhone using tapatalk!!

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بچه ها یه چیزی ! اینکه مسعود جان گفت بعضی از ایفون های 4 انلاک می شه ، از کجا باید فهمید اون کدومه ؟ :D اینایی که توی خود سایت اپل هست چه جوریه ؟

اینهایی که خود سایت میفروشه آخرین بیس باند رو دارن و آنلاک نمیشن!
اما بیس باند قدیمی هارو میشه آنلاک کرد! که البته احتمال پیدا کردنشون بسی سخت هست بصورت آکبند! :D

amirrezanikpey

کاربر سایت
Nov 28, 2010
47
نام
امیررضا نیک پی
سلام به دوستان.
من میخوام یک آیفون 4 بگیرم با حافظه 8gb از دوستان میخواستم بپرسم که حافظه 8 کم نیست و میشه به تعداد مناسب روش برنامه و بازی نصب کرد؟یا به نظر شما 8gb کمه؟(دوستان فقط از لحاظ برنامه و بازی چون من روی گوشیم زیاد آهنگ و عکس و ... نمیریزم).مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر