تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
سلام
من به کمک فوری نیاز دارم لطفا کمک کنید
سلام
دوستان من یه برنامه skype نص کردم رو گوشیم که وقتی بازش کردم یهو پرید بیرون بعد گوشیم رفت رو حالت سخنگو:
رو هر چی می رم اون زن اسمش رو می گه
نمی شه صفحه رو بالا پایین ببرم
بایید رو هر چیزی دبل کلیلک کنم تا باز بشه
حتی استن بای هم که می ره سخنگوش می شگه

خلاصه منون می شم راهنمایی کنید از این وضعیت خارج بشم

گوشیمم جلبریک 4.3.3

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,723
نام
iMAN
دوستان من ایفون 4 4.3.3 جیلبریک دارم یه مدت احساس میکنم کند شده چ کار کنم ؟ راهی جر رستور داره ؟ رستور دردسر داره دهن ادم ... میشه...!:d

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام
من به کمک فوری نیاز دارم لطفا کمک کنید
سلام
دوستان من یه برنامه skype نص کردم رو گوشیم که وقتی بازش کردم یهو پرید بیرون بعد گوشیم رفت رو حالت سخنگو:
رو هر چی می رم اون زن اسمش رو می گه
نمی شه صفحه رو بالا پایین ببرم
بایید رو هر چیزی دبل کلیلک کنم تا باز بشه
حتی استن بای هم که می ره سخنگوش می شگه

خلاصه منون می شم راهنمایی کنید از این وضعیت خارج بشم

گوشیمم جلبریک 4.3.3
3 بار دکمه ی پایین گوشیتو بزن درست میشه.

---------- نوشته در 12:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:41 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من خیلی وقته میخوتم یه اهنگ از تو کاپیوترم بریزم تو ایپادم نمیشه؟وصل میکنم میرم تو ایتونز یه گزینه هست بنام restor ( درست نوشتم ) اونو میزنم میره اپدیت میکنه ایپادم رو میخام ریست کنم ببینم درست میشه یا نه ولی میخوام ریستش کنم رمز میخوا اون رمز چیه؟ریست کنم درست میشه؟​

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
هر چی گشتم تاپیکی برای مشاوره پیدا نکردم !!! بچه ها یه سوال ! الان از لحاظ امکانات توی ایران و اینا ، در حد 800-900 تومن ، HTC Sensation بهتر هست یا IPHONE 4 ؟ ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنن چون می خوام گوشی بگیرم :D

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
هر چی گشتم تاپیکی برای مشاوره پیدا نکردم !!! بچه ها یه سوال ! الان از لحاظ امکانات توی ایران و اینا ، در حد 800-900 تومن ، HTC Sensation بهتر هست یا IPHONE 4 ؟ ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنن چون می خوام گوشی بگیرم :D
دوست عزیز من خودم آیفون 4 دارم ولی اگه برات خیلی فرق نمیکنه که چی بگیری به نظر من Galaxy S2 بگیر....ببین آیفون یه سری برنامه های انحصاری داره که اندروید نداره ولی باید ببینی که چه چیزهایی برات مهمه...Sensation هم گوشی خوبیه ولی Galaxy S2 از اون بهتره....

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,723
نام
iMAN
دوست عزیز اگه به صفحه نمایش بزرگ علاقه داری سراغ ایفون نرو . GS2 هم نمیگم بد نیست اما خیلی شاخ هم نیست . از نظر match بودن سیستم عامل با سخت افزار ، کیفیت بدنه و طراحی و نرم افزار آیفون اول لیسته ولی اگه سخت افزار قوی میخوای و صفحه نمایش با کیفیت تر و بزرگتر GS2 برات خوبه . سنسیشن هم خوبه ولی به پای GS2 نمیرسه .
یه چیز دیگه هم هست الان آیفون شدید قیمتش کشیده بالا . مثلا من مرداد ماه 16 گیگ مشکی با برچسب و کیف خریدم 820 الان خود گوشی نزدیک 1030000 تومن البته با گارانتی الان دیگه بدون گارانتی کم گیر میاد . تازه باید بری ورژن 4.3.3 بگیری که جیل دائم شه . اینایی که تو بازار هست اکثرا 4.3.5 هستن .
نظر من رو میخوای صبر کن تا تکلیف جیلبریک دائم iOS 5 روشن شه بعد اقدام کن .

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,723
نام
iMAN
کیفیت دوربین آیفون با خود دوربین گوشی خداست...!!! اگه نرم افزار نصب کنی که دیگه نور علی نوره ...!!!! ببین :
1 - اگه ساپورت نرم افزاری عالی میخوای == آیفون 4 یا 4 اس .
2 - بدنه عالی و طراحی کلاسیک جذاب == آیفون 4 یا 4 اس .
3 - کلاس کاری بالا :d
4* اس فقط رو 5 عرضه شده .
در ضمن باید با دنگ و فنگ های آیفون هم بسازی ها ...!!!( رستور کردن - جیل کردن و... که به نسبت گوشی های دیگه یه ذره پیچیده هست ) یه چیزی بگم اگه الان 4.3.3 گیر نیاوردی اصلا نگیر . چون اصل لذت آیفون به نرم افزارهای کرک شده و cydia هست . رو 4.3.5 و 5 جیل شده منتها تتر یعنی یه ریبوت یا خاموش روشن کنی گوشی رو جیل پریده...!!! ببین از این اول بسم الله حقیقت رو گفتم نیاید بگید داره اغراق میکنه و... . من خودم فن دو آتیشه اپل هستم . :d

• Like
Reactions: .:Pouria:.

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
این پیغام واسه چیه که موقع دانلود از app store میاد ؟
من بدون وی پی ان میرم از وقتی باز شده appstore واسه ایران

a7zp8091veenoq59rkm.png

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
من یه سوال داشتم:
سایتی, وبلاگی جایی هست که تمام برنامه ها و بازی های و تمهای که برای ایفون و ایپاد اومده رو داشته باشه از سال 2007 به اینور که ایفون 2g اومد
راستی چه جوری میشه فهمید یه برنامه یا بازی یا تم برای ایفون هست یا ایپاد؟؟؟(البته میدونم بیشترشون یکی هست)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
این پیغام واسه چیه که موقع دانلود از app store میاد ؟
من بدون وی پی ان میرم از وقتی باز شده appstore واسه ایران
این ارور به دلیل تحریم آی پی ایران هست ، آی پی ایران فقط برای دیدن سایز آیتونز و محصولات باز شده ولی برای دانلود حتما باید V^P^N رو روشن کنید .

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
سلام
من تغریبا دو ماهه که آیپادم سینک نمیشه
هیچ آهنگ،فیلم،برنامه،عکس،کتاب نمی تونم بریزم داخل آیپادم
restore setting کردم،itunes رو آپدیت کردم،ویندوز عوض کردم
اما اصلا جواب نداد
دیگه نمی دونم چی کار کنم
کسی می دونه مشکل چیه؟
درست شد
اونایی که این مشکل رو دارن
هرچی توی iTunes هست پاک کنین
iTunes رو هم پاک کنین از اول نصب کنین
بعد هرچی که می خواید وارد iTunes کنید و بعدش هم سینک کنید،همه چی درست میشه

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
من یه سوال داشتم:
سایتی, وبلاگی جایی هست که تمام برنامه ها و بازی های و تمهای که برای ایفون و ایپاد اومده رو داشته باشه از سال 2007 به اینور که ایفون 2g اومد
راستی چه جوری میشه فهمید یه برنامه یا بازی یا تم برای ایفون هست یا ایپاد؟؟؟(البته میدونم بیشترشون یکی هست)

ممنون از همه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
206
نام
Ali
میتونید تو سایت Apptracker.org همه ی برنامه هایی که برای دیوایس های اپل اومده رو پیداکنید
درمورد سوال دومتون هم اگه به سربرگ آیتیونز(زیر عکس اون برنامه در App store) نگاه کنید تو قسمت توضیحات نوشته شده که برنامه برای چه دیوایس هایی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر