تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Deidara

کاربر سایت
Jun 22, 2011
21
سلام بچه ها

من يه مشكلي برام پيش امد من برنامه androidlock XT را نسب كردم و براش يه رمز گذاشتم امتحاني بعد خواستم عوضش كنم كه بعد از عوض كردن امدم كه باز كنم گوشي را زمز انگار يه رمز ديگه است و الان نميتوانم بازش كنم ميدنيد چي كار ميشه كرد ؟‌

Deidara

کاربر سایت
Jun 22, 2011
21
چطوري ميشه رفت ؟‌
اگه ميشه توضيح بده

---------- نوشته در 11:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 PM ارسال شده بود ----------

دمت گرم ياد امد خودم چطوري ميشه رفت
درست شد مرسي D:

Deidara

کاربر سایت
Jun 22, 2011
21
يه سوال در مورد winterboard داشتم

من يك تم دانلود كردم كه هم ايكون داره هم برا اسپرينگ بورد هم هوم اسكرين ( springboard - homescreen -icon ) ولي فقط home screen تغيير ميكنه چيكار بايد بكنم ؟‌
فقط همين يك تم نبوده كلا ايكون نتونستم عوض كنم

مشكل از winterboard e ? يك بار پاك كردم دوباره ريختم حتي بازم نشده

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
تو ایتونز من این کنار apple's ipod نمیاره که بخوام برنامه و موزیک و این ها رو سینک کنم ؟؟

چه کنم که بیاد ؟؟
iqx14kiz14erfsxkgh6.jpg

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
جه جوري ميشه با iphone موزيك دانلود كرد؟. وقتي رو لينك دانلود كليك ميكنم با quick time بازش ميكنه. جه جوري ميشه دانلود كرد؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
جه جوري ميشه با iphone موزيك دانلود كرد؟. وقتي رو لينك دانلود كليك ميكنم با quick time بازش ميكنه. جه جوري ميشه دانلود كرد؟

با برنامه میتونید دانلود کنید ! ولی تو لیست موزیکاتون نمیره ! برنامه ی Downloads خوبه !

• Like
Reactions: BehzaDG

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
اگر از جلبریک خارج بشم مثلا" الان 4.3.3هستم بعد از تنظیمات اولیه باز هم همین ورژن هستم؟
و بهترین روش برای خارج شدن از جلبریک چه راهی؟من پاک شدن نرم افزار و...برام مهم نیست چون یه بار کلا پاک شدن

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
تو ایتونز من این کنار apple's ipod نمیاره که بخوام برنامه و موزیک و این ها رو سینک کنم ؟؟

چه کنم که بیاد ؟؟
iqx14kiz14erfsxkgh6.jpg
واسه منم اینجوری شده قبلش هم میومد اسم ایپادم میومد ولی هرچی سعی میکردم اهنگ بریزم نمیشد الان به کل اون اسم ایپادم هم رفته یه بازی هم با i-funbox هم نمیتونم بریزم ایپادم رو پیدا نمیکنه؟لطفا کمک کنید

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
اگر از جلبریک خارج بشم مثلا" الان 4.3.3هستم بعد از تنظیمات اولیه باز هم همین ورژن هستم؟
و بهترین روش برای خارج شدن از جلبریک چه راهی؟من پاک شدن نرم افزار و...برام مهم نیست چون یه بار کلا پاک شدن

یکی جواب ما رو بده

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
یکی جواب ما رو بده

الان كه جيلبريك هستي اگه ريست فكتوري بزني ديگه بالا نمياد و روي لوگو اپل ميمونه.
براي اين كار بايد ريستور كني.كه اين كار چن تا چيز ميخواد.اول ببين وقتي سيديا رو باز ميكني اون بالا با رنگ سبز چه فريمور هايي رو نوشته .اگه كه ٤.٣.٣ رو نوشته كه عاليه ولي اگه ننوشته بازم مشكلي نيست.فقط يكم كارمون متفاوت ميشه.
ببين نوشته يا نه تا بقيشو بگم.
فعلا اگر فريمور ٤.٣.٣ رو نداري دانلود كن كه لازمه.
-------—------—-------------------
شرمنده با آيپاد اومدم.نميتونم كامل لينك و توضيحات بدم.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
واسه منم اینجوری شده قبلش هم میومد اسم ایپادم میومد ولی هرچی سعی میکردم اهنگ بریزم نمیشد الان به کل اون اسم ایپادم هم رفته یه بازی هم با i-funbox هم نمیتونم بریزم ایپادم رو پیدا نمیکنه؟لطفا کمک کنید

از اون بالاي آيتونز گزينه دوم فكر كنم editرو بزنيد .بعد به قسمت آخري كه اسمش perfrances يا يه چيزي تو همين مايه هست بريد.توي صفحه اي كه باز ميشه به قسمت آخري يا يكي مونده به آخري بريد و دنبال قسمتي به نام devices بگرديد و هر چي هست رو پاك كنيد و دستگاهتون رو به pc وصل كنيد به عنوان يك دستگاه جديد.ايشاللا كه درست ميشه.

ببخشيد كه دست و پا شكسته گفتم.با آيپاد اومدم و حفظ هم نيستم دقيق.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

• Like
Reactions: baba shah

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستانی که قصد خریدم محصولات Apple رو دارن :

خدمتتون عرض کنم که بنده دارم یه Apple Store تو شهرمون میزنم و خواستم بگم که دوستان اگه قصد خرید محصولات دارن میتونن دست نگه دارن چون قیمت های ما نسبت به تهران و شهر های دیگه ارزون تر خواهد بود و قطعا برای دوستان به صرفست که از ما خرید کنن تا از تهران ! علی الخصوص کسانی که قصد خرید iPhone 4S دارند !‌ دوستانی هم که سفارش خاصی دارن میتونن به بنده پیغام خصوصی بدن
در ضمن این رو هم اطلاع بدم که به زودی تبلیغات سایت فروشگاه تو همین سایت گذاشته میشه و ما خرید آنلاین رو هم داریم و در پی این هستیم که نماد اعتماد الکترونیک رو هم بگیریم که دوستان بتونن با خیال راحت بدون هیچ دغ دغه ای از ما خرید کنن

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستانی که قصد خریدم محصولات Apple رو دارن :

خدمتتون عرض کنم که بنده دارم یه Apple Store تو شهرمون میزنم و خواستم بگم که دوستان اگه قصد خرید محصولات دارن میتونن دست نگه دارن چون قیمت های ما نسبت به تهران و شهر های دیگه ارزون تر خواهد بود و قطعا برای دوستان به صرفست که از ما خرید کنن تا از تهران ! علی الخصوص کسانی که قصد خرید iPhone 4S دارند !‌ دوستانی هم که سفارش خاصی دارن میتونن به بنده پیغام خصوصی بدن
در ضمن این رو هم اطلاع بدم که به زودی تبلیغات سایت فروشگاه تو همین سایت گذاشته میشه و ما خرید آنلاین رو هم داریم و در پی این هستیم که نماد اعتماد الکترونیک رو هم بگیریم که دوستان بتونن با خیال راحت بدون هیچ دغ دغه ای از ما خرید کنن
آخه چجوری میشه !؟ :( apple که ایران رو تحریم کرده ! تو کشوراش هم ایران نیست بعد چجوری Apple Store هست ؟! :-? :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر