تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
نه خارج از کشور زندگی میکنم تو مشخصاتم هست کجا. خوب منم تو خونه adsl دارم ولی تو خیابان که ندارم. اونا داشتن تو خیابان میرفتن اینترنت رو پله نشسته بودن راحت هم میرفتن اینترنت و بازیه انلاین که خودمم دارمش داشتن بازی میکردن طوری که من بدون وایرلس تست کردم نشد برم تو بازیه انلاینه. درضمن مطمئنم ایپاد بود چون بالاش دوربین داشت و یه خروجی داشت دو تا خروجی نبودن یعنی عین ایپاد خودم بود.

این شکلی بود---->
ipod_2Btouch_2B32gb_2B4th_0.jpg

مطمئنی اونجایی که بودی وایرلسی نبوده ؟! ممکنه تو خیابون هم بگیره ـها !!!
آیپادفقط از طریق وایرلس به نت وصل میشه !

• Like
Reactions: koorosh sh

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
سلام دوستان من این گزینه رو داشتم : battery percentage.اما بعد از این که ریستور کردم و دادم بیرون برام جلبریک و انلاک کرده دیگه اون گزینه رو ندارم کسی میتونه کمکم کنه؟
iphone 3g 4.2.1

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام دوستان من این گزینه رو داشتم : battery percentage.اما بعد از این که ریستور کردم و دادم بیرون برام جلبریک و انلاک کرده دیگه اون گزینه رو ندارم کسی میتونه کمکم کنه؟
iphone 3g 4.2.1

يا با سيديا battery percentage رو دانلود كن يا با رد اسنو بتري پرسنتيج رو بريز

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
اخی تو خونه نبود که تو خیابان بود.

نه خارج از کشور زندگی میکنم تو مشخصاتم هست کجا. خوب منم تو خونه adsl دارم ولی تو خیابان که ندارم. اونا داشتن تو خیابان میرفتن اینترنت رو پله نشسته بودن راحت هم میرفتن اینترنت و بازیه انلاین که خودمم دارمش داشتن بازی میکردن طوری که من بدون وایرلس تست کردم نشد برم تو بازیه انلاینه. درضمن مطمئنم ایپاد بود چون بالاش دوربین داشت و یه خروجی داشت دو تا خروجی نبودن یعنی عین ایپاد خودم بود.

این شکلی بود---->
ipod_2Btouch_2B32gb_2B4th_0.jpg
شاید داشته با یکی دیگه با بلوتوث بازی میکرده شما فکر کردی با اینترنت بازی میکنه

---------- نوشته در 11:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 PM ارسال شده بود ----------

iphone 3g 4.2.1

البته فکر کنم واسه 4.2.1 کار نکنه. واسه من که کار نکرد. حالا شاید واسه شما کار کنه

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
برنامه کار را اندازی بود اما اون نبود که کنار باتری اون بالا میومد این به صورت تم هست فقط هم وقتی تو شارژی نشون میده جالبه 1دونه 400 کیلوبایتی بود 1دونه 2مگی ولی هیچ فرقی نداشت شکلش غقط مدلشون فرق داشت اون رو که مال خود iphone بود رو نمیتونم بیارم؟چرا قبلا بود الان نیست؟

آخرین ویرایش:

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
من ورژنم 4.3.4 هست ! ;)
خوب دیگه.واسه من 4.2.1 ه:)
برنامه کار را اندازی بود اما اون نبود که کنار باتری اون بالا میومد این به صورت تم هست فقط هم وقتی تو شارژی نشون میده جالبه 1دونه 400 کیلوبایتی بود 1دونه 2مگی ولی هیچ فرقی نداشت شکلش غقط مدلشون فرق داشت اون رو که مال خود iphone بود رو نمیتونم بیارم؟چرا قبلا بود الان نیست؟
هم برنامش هست هم تمش.بگردی پیدا میشه.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
شاید داشته با یکی دیگه با بلوتوث بازی میکرده شما فکر کردی با اینترنت بازی میکنه

اخی بازی انلاینه قسمت بلوتوث نداره.
یه ایپاد هم بود مشترک بازی میکردن به هم میدادن هرکدومشون با یه نفر بازی میکرد که تو یه کشور دیگست یا تو این کشوره.
مطمئنی اونجایی که بودی وایرلسی نبوده ؟! ممکنه تو خیابون هم بگیره ـها !!!
آیپادفقط از طریق وایرلس به نت وصل میشه !

راستشو بخوای رو راه پله ی حسینیه داشتن بازی میکردن که یه ایپاد هم بود مشترک بازی میکردن به هم میدادن هرکدومشون با یه نفر بازی میکرد.من هروقت میرم حسینیه ایپاد دارم ولی نمیدونم چطوری عین اونا برم اینترنت. درضمن بعضی وقت ها هم میرفتن خیابان جلویی حسینیه.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,689
نام
iMAN
قیمتش به اون صورت فرق نداره شاید 40 - 50 تومن به پول ما ارزون تر باشه . البته بستگی به نرخ دلار هم داره که با این اوضاع هی بالا پایین میشه و نوسان زیاد داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر