تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,689
نام
iMAN
دوستان برنامه ای هست که بشه با اثر انگشت رو آیفون 4 قفل گذاشت ؟ ( همون قفل اولیه ) ؟ قابلیت فینگر پرینت رو میشه نرم افزاری عملی کرد ؟

LADY GAGA

کاربر سایت
Jun 1, 2011
90
نام
پوریا
پس نگران نباش.
سایتش که کاری نداره عزیز!
اول سایت از قسمت جندر باید male رو انتخواب کنی.
بقیه هم بذار امریکن و ایالات متحده باشه! روی دکمه قرمز جنریت کلیک کن تا مشخصات کامل یک فرد آمریکایی رو بهت بده!
زیر اسم اون یارو که اومد آدرس نوشته شده! + کل مشخصات دیگه! اینهارو توی آیتونز وارد کن! تمام!
دادا بهت 100 تا اعتبار میدم فقط بگو چیکار کنم :(
باو این که همش قد و وزن و این چیزا زده
خودت بگو خواهش میکنم :x

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوست عزیز اعتبار این سایت به هیچ درد من نمیخوره! کلا این اعتبار های مجازی توی زندگی واقعیم تاثیری ندران. منم برای اعتبار و... به کسی کمک نمیکنم.
شما اینهارو نیاز دارید:
1. اسم: Robert
2. نام خانوادگی: T. Crimmins
3. آدرس: 1159 Hardesty Street
North Greenbush

4. شهر: new york
5.ایالت: NY
6: تلفن: 518-469-9735
7. شماره مستر کارد: 5557 1677 8882 2776
موفق باشین.

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام دوستان. من داشتم الان چند تا برنامه sync می کردم وقتی رفتم توی صفحات خود آیپاد تمام آیکون ها سفیده!!!!! چرا این طوری شده؟؟؟؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
ریستور کنم....... jailbreak اش از بین میره؟؟؟؟؟
منظورش Restore from backup هست !

--------------------

راستی مسعود از دیشب تا حالا گوشیم به وایرلس وصل نمیشه ! اون موقعی که پس داشت مودمم میگفت incorrect ، حالا هم که برداشتم وصل میشه ولی انگار نه انگار !!!
چیکار کنم !؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
منظورش Restore from backup هست !

--------------------

راستی مسعود از دیشب تا حالا گوشیم به وایرلس وصل نمیشه ! اون موقعی که پس داشت مودمم میگفت incorrect ، حالا هم که برداشتم وصل میشه ولی انگار نه انگار !!!
چیکار کنم !؟
سلام یه دوروزیه تو گوشیم هیچی Password سیو نمیشه ! تو MobileMe و YahooMail و V-P*N ... هیچ کدوم هی هر سری Password میخواد آخرش هم وصل نمیشه !!! چیکار کنم ؟! تو V*Pn که این پیغامو میده !
No Vp-N Shared secret was provided.
ماله بقیه ی آیدی ها رو هم میزدنه The User Name or pass for "apple.imap.mail.yahoo.com" is incorrect ! ولی پسوردم مطمئنم درسته !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من موندم تو چه بلایی سر آیفونت میاری که اینهمه مشکل داره! جدی بهت میگم بفروشش خودتو مارو راحت کن! :d یدونه نوکیا بگیر آسوده و راحت بدون گیر های مسخره آیفون! ;)

اگر اینهمه مشکل ریخته تو آیفونت خود خدا هم نمیتونه درستش کنه! باید ریستور کنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر