تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
آقا من با آیپاد وصل شدم به نت.......اما نه Safari نه Yahoo باز نمیشه و میگه وصل نیستی :(....اما وصلم و بالا سمت چپ آیپاد 3 تا موج آبی رنگ پره.......................اگه کاری باید بکنم کمکم کنید :(

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
بچه ها کی میدونه از طریق PCSUit یا installous چجوری برنامه یا بازی میشه ریخت تو IPOD TOUCH NEW ؟
برنامه instalous رو که ریختی بعدش باید برنامه مثل ifun box رو دانلود و اجرا کنی ، وقتی شناخت آیپاد رو از اون کنار قسمت instalous رو انتخاب کنی و برنامه هارو بندازی توش ، و از تو گوشی بری و میبینی اون برنامه که drag and drop کردی تو بخش Downloads هست ، بعد روش کلیک و نصب کن .

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
برنامه instalous رو که ریختی بعدش باید برنامه مثل ifun box رو دانلود و اجرا کنی ، وقتی شناخت آیپاد رو از اون کنار قسمت instalous رو انتخاب کنی و برنامه هارو بندازی توش ، و از تو گوشی بری و میبینی اون برنامه که drag and drop کردی تو بخش Downloads هست ، بعد روش کلیک و نصب کن .

حالا مشکل شد دو تا این downloads کجاست؟ درضمن چجوری installous رو انتخاب کنم؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
حالا مشکل شد دو تا این downloads کجاست؟ درضمن چجوری installous رو انتخاب کنم؟
درضمن چجوری installous رو انتخاب کنم؟
یعنی چی انتخاب کنم ؟!
شما Cydia رو حتما رو گوشیتون دارید اگه پیدا نمیکنید سرچش کنید تو گوشی ! بعد که رفتید توش به قسمت Manage برید و گذینه ی Source رو انتخاب کنید واز اون بالا گذینه ی Edit رو انتخاب کنید و بقلش یه Add ظاهر میشه ! add رو بزنید ولی این رو تو کادرش بزنید repo.i-os.ir بعد یه سری لودینگ میاد اونا که تموم شد به قسمت Search برید و Installous 4 رو سرچ کنید و دانلودش کنید !

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
یعنی چی انتخاب کنم ؟!
شما Cydia رو حتما رو گوشیتون دارید اگه پیدا نمیکنید سرچش کنید تو گوشی ! بعد که رفتید توش به قسمت Manage برید و گذینه ی Source رو انتخاب کنید واز اون بالا گذینه ی Edit رو انتخاب کنید و بقلش یه Add ظاهر میشه ! add رو بزنید ولی این رو تو کادرش بزنید repo.i-os.ir بعد یه سری لودینگ میاد اونا که تموم شد به قسمت Search برید و Installous 4 رو سرچ کنید و دانلودش کنید !

ipod هست ها گوشی iphone نیست.

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام یک سری از بازی هام رو با آیپاد دانلود کردم ( app cake , installous و یک سری دیگه رو با کامپیوتر اما وقتی می خوام برنامه هایی رو که با کامی دانلود کردم رو نصب کنم (وقتی تیک گزینه ی سینک ا پ پ رو می زنم ) کل برنامه هایی که از آیپاد دانلود کردم پاک میشه . اگر ممکنه راهنمایی کنید .

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
قیمت 32 : 370
قیمت 8 : 265
16 گیگ هم آیپاد نداره .
==========
تفاوت هم حدود 300 بار تو همین تاپیک گفته شده ....

nima masiha

کاربر سایت
Jul 8, 2008
92
سلام . راست میگن آیپاد تاچ 32 گیگ کمیاب شده و قیمتش نجومی شده؟ دیگه اینکه میشه قیمت به روز آیپاد تاچ 8 گیگ رو بدید در 8 تیر چون فردا می خوام برم یه هشت بخرم.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام . راست میگن آیپاد تاچ 32 گیگ کمیاب شده و قیمتش نجومی شده؟ دیگه اینکه میشه قیمت به روز آیپاد تاچ 8 گیگ رو بدید در 8 تیر چون فردا می خوام برم یه هشت بخرم.
آیپاد تاچ 8 گیگ به کجات میرسه ؟ ! :D درضمن خیلی قدیمیه فک نکنم 4G پیداشه ! یعنی اصلا8 نداره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر