تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
مسعود جان ، الان من رفتم ورژن جدید آیتونز رو دانلود کنم آخرین ورژن سایت اپل 10.3 هست ، !!!! ،
عکس :
fev392ixhisxmq91teht.jpg
بکاپ هایی که آیتونز میگیره تو ویندوز کجا ذخیره میشه ؟ (نمیخوام پاک کنم ، میخوام کپی کنم تا داشته باشم)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
اقا یکی از دوستان بهم گفته که آیپاد دسته دوم من رو 180 تا 200 میخره........بهش گفتم 200 ؟ گفت آره از دوستم که تو این کاره پرسیدم گفته دسته دومش 180 تا 200 میارزه................آره ؟ یعنی باید 180 تا 200 بدم بره ؟ مگه میشه ؟
خواهشا خیلی زیبا جواب بدید چون میخوام از جوابتون عکس بگیرم و بهش نشون بدم..........

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
اقا یکی از دوستان بهم گفته که آیپاد دسته دوم من رو 180 تا 200 میخره........بهش گفتم 200 ؟ گفت آره از دوستم که تو این کاره پرسیدم گفته دسته دومش 180 تا 200 میارزه................آره ؟ یعنی باید 180 تا 200 بدم بره ؟ مگه میشه ؟
خواهشا خیلی زیبا جواب بدید چون میخوام از جوابتون عکس بگیرم و بهش نشون بدم..........

اگه 4g هست خیر بنده تمیزشو ۳۰۰ فروختم اگه زیر این مدله نسبتا خوبه ۲۰۰ بخره

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
اگر نسل 4 هست زیر 300 به هیچ عنوان نفروش و اگر نسل 3 هست میارزه ، به میزان حجم ـشم بستگی داره .
اگه 32 گیگ هست اصلا این قیمت نده ، اگه 8 هست تا 220 خوبه .

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
یک سوال:
من تازه ipod touch 4g 32gig خریدم.وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر یک فولدر به اسم apple aipod هست که وقتی بازش میکنم فقط توش فولدری هست که میتونم توش عکس بزارم.میخوام ببینم از کجا میتونم آهنگ و بازی و ویدیو و برنامه ها رو بزارم...
من تازه کارم!:D
ممنون

Deidara

کاربر سایت
Jun 22, 2011
21
دستتون درد نکنه درست شد

فقط یه چیز
من همه برنامه هامو ÷اک کردم ولی تو ایتونز 2 گیگ others نشون میده چطوری اینو پاک کنم ؟

کاری که کردم را میگم یه وقت کسی مشابه مشکل من برخورد بدونه چی کار کنه

" کاری که اقا مسعود گفت را کردم یعنی ایتونز را پاک کردم هر فایلی که مربوط بهش بود را هم پاک کردم بعد از سایت اپل ایتونز 10.3 را دنلود کردم ( 10.5 را پیدا نکردم ) و نصب کردم
همون اول که نصب شد گوشیم وصل کردم و همون موقع اهنگ هامو و غیره ریختم ولی کامل نمیریخت و تو حافظه ایتونز نمیامد ولی تو گوشی مثلا از 500 تا 300 تا اهنگ میریخت
بعد گوشی را قطع کردم از pc بعد فایل به ایتونز که ریختم درست شد "

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
یک سوال:
من تازه ipod touch 4g 32gig خریدم.وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر یک فولدر به اسم apple aipod هست که وقتی بازش میکنم فقط توش فولدری هست که میتونم توش عکس بزارم.میخوام ببینم از کجا میتونم آهنگ و بازی و ویدیو و برنامه ها رو بزارم...
من تازه کارم!:D
ممنون

itunes !
دانلود کن همه چی دستت میاد

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
iTUNES رو دانلود کردم اما نمی دونم چطوری بازی ها و موسیقی ها و فیلم ها رو تو IPOD TOUCH بریزم؟
منظورم اینه که روششو بلد نیستم.
دستگاهت رو خودت جیلبریک کردی ؟! یا بازی رو خریدی ؟!
بزن رو اسم آیپادت تو آیتونز از اون صفحه ی سمت چپ ! بعد آهنگ رو از رو فلدرت بکش بیار رو اسمت !

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دستگاهت رو خودت جیلبریک کردی ؟! یا بازی رو خریدی ؟!
بزن رو اسم آیپادت تو آیتونز از اون صفحه ی سمت چپ ! بعد آهنگ رو از رو فلدرت بکش بیار رو اسمت !

من تازه واردم،خوب به خاطر همین جیلبریک کردن دستگاه یعنی چی اخی پدرم دیروز بیرون بود برام خریدش بعدم گفت نزدیک 1:30 ساعت طول داده که بازی و برنامه هارو بریز تو ipod touch.

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
مي خواستم ببينم با آيپاد حدود چند دقيقه ميشه بازي fruit ninja رو بازي كرد چون من حدود نيم ساعت الي40 دقيقه بازي كردم شارژ از حد ود 80 به 27 رسيد . آيا بايد باتري رو عوض كنم ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من تازه واردم،خوب به خاطر همین جیلبریک کردن دستگاه یعنی چی اخی پدرم دیروز بیرون بود برام خریدش بعدم گفت نزدیک 1:30 ساعت طول داده که بازی و برنامه هارو بریز تو ipod touch.
خب اگه بیرون دادی هک کردن به همونجا بده بازی برات بریزن چون دیگه خودت نمیتونی بازی و برنامه بریزی مگر با برنامه ی Installous یا PCSUit !!! ولی آهنگ و کلیپ رو میتونی با آیتونز و همون روشی که بهت گفتم بریزی !

----------------------------

بچه ها یه چندوقتیه نمیتونم با آیتونز روی گوشی چیزی بریزم (بازی و برنامه ) همش این پیغامو میده
(0xe8008001)

چیکار کنم !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر