تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آقا من الان SpringBoard رو ریستارت کردم رو لودینگش مونده !!! الان 5 دقیقس بالا نمیاد !!! چیکار کنم ؟!
هنوز که هنوزه درست نشده باو یکی بگه چیکار کنــــــــــــــــــــــم ! :(( من حوصله ی ریستور کردن ندارم ! :((

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
هنوز که هنوزه درست نشده باو یکی بگه چیکار کنــــــــــــــــــــــم ! :(( من حوصله ی ریستور کردن ندارم ! :((
گوشی رو ببر به ریکاور بعدش در بیار درست میشه! ریستور لازم نیست!
بعدشم زود برو آیفونتو بفروش یدونه نوکیا بگیر! هم مارو راحت کن هم خودتو! :d#:-s

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
گوشی رو ببر به ریکاور بعدش در بیار درست میشه! ریستور لازم نیست!
بعدشم زود برو آیفونتو بفروش یدونه نوکیا بگیر! هم مارو راحت کن هم خودتو! :d#:-s
چجوری درش بیارم ؟! :D ریکاوری همون بود که 10 ثانیه دست رو رو Home و Power میذاشتی ؟! :D
اگه این کارو بکنم که میگه گوشیو باید ریستور کنی !!!

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
ریکاور تا اونجایی که من میدونم با خاموش کنی بعد home رو نگه داری و همزمان بزنی به کامپیوتر و itunes .

Deidara

کاربر سایت
Jun 22, 2011
21
سلام
من گوشی ایفون 4 ios 4.2.1 دارم
من ویندوز کامپیوترم را پاک کردم دوباره ریختم و ایتونز قبلی ام هم باهاش پاک شد
الان که ایتونز جدید نصب کردم گوشی ام را که وصل میکنم برای ریختن اهنگ و کلیپ ایتونز نمیریزه انها را
موزیک تو library وارد میکنم سینک میکنم ولی چیزی نمیریزه اهنگ های قبلی ام رو هم پاک کرد یه چند تا برنامه هم پاک شد فقط عکس هام هیچ تغییری نکرده

الان هم دارم به ios 4.3.3 اپدیت میکنم شاید درست بشه ولی فکر نمکنم باز ربطی داشته باشه امدم اینجا از شما کمک بگیرم

راستی اگه به iso 4.3.3. که دارم اپدیت میکنم برای cydia و انلاک بودن ایفون مشکلی پیش میاد ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام
من گوشی ایفون 4 ios 4.2.1 دارم
من ویندوز کامپیوترم را پاک کردم دوباره ریختم و ایتونز قبلی ام هم باهاش پاک شد
الان که ایتونز جدید نصب کردم گوشی ام را که وصل میکنم برای ریختن اهنگ و کلیپ ایتونز نمیریزه انها را
موزیک تو library وارد میکنم سینک میکنم ولی چیزی نمیریزه اهنگ های قبلی ام رو هم پاک کرد یه چند تا برنامه هم پاک شد فقط عکس هام هیچ تغییری نکرده

الان هم دارم به ios 4.3.3 اپدیت میکنم شاید درست بشه ولی فکر نمکنم باز ربطی داشته باشه امدم اینجا از شما کمک بگیرم

راستی اگه به iso 4.3.3. که دارم اپدیت میکنم برای cydia و انلاک بودن ایفون مشکلی پیش میاد ؟

علی عزیز درست راهنمایی کردن.
احتمال زیاد اتورایز نکردین!
آیتونز رو نصب کنید و از بالا store رو باز کنید و Authorize This Computer رو بزنید...

Deidara

کاربر سایت
Jun 22, 2011
21
اون کارو کردم چون قبله اینکه پست بدم چندین صفحه از راهنمیای هاتون به دیگران استفاده کردم ولی مشکل حل نشد

الان به 4.3.3 اپدیت هم کردم باز نشد
سایدیا و اینستالیوس هم پاک شد با اپدیت D:
باز مرسی از راهنمایتون

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اون کارو کردم چون قبله اینکه پست بدم چندین صفحه از راهنمیای هاتون به دیگران استفاده کردم ولی مشکل حل نشد

الان به 4.3.3 اپدیت هم کردم باز نشد
سایدیا و اینستالیوس هم پاک شد با اپدیت D:
باز مرسی از راهنمایتون
مطمئنید اینکارو درست انجام دادین؟ apple id رو که وارد کردین بعدش پیغام موفقیت آمیز بودنش اومد؟
یبار بهرته
deAuthorize کنید و مجددا Authorize کنید!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کلا این Authorize کلا هم جریانی داره واسه خودش. این دفعه آخری که ویندوز عوض کردم با اینکه 1 دونه از دفعات Authorize ام رو ازم کم کرد اما هیچ تغییری ایجاد نشد و همرو پاک کرد :D تعویض ویندوز برای کاربران آپل یه کابوس محسوب میشه :D

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
کلا آیتونز رو حذف کنید! و اینبار آخرین ورژنش که 10.5 هست رو نصب کنید و دوباره امتحان کنید!
چاره ای جز این ندارین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر