تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
سلام

دوستان من یه ایپاد 3جی 32 دارم جیل شده همون جیلیریک اخریه هست ولی داخلش برنامه اضافی به غیر

بازی و cyda نصب نداره که نمی تونم باهاش جنگولگ بازی در بیارم اول که زدم اهنگاشو با فیلمارو پروندم :((

مونده بازیا اینام که بپرن که دیگر فایده نداره بزنم تو سرم !!! :d حالا می خوام بازی جدید یا برنامه ی

بریزم که همشون می گن بیسیم وصل بشید برید سورس اد کنید قاطی شد ولی نمی دونم

برای نصب برنامه صدرصد حتما باید کارت شبکه ی بیسیم داشته باشم چون خودم adsl دارم

به گمانم نمیشه همینجوری استفاده کرد نمی دونم این چه قرطی بازیه که باید بری وصلشی نمی دونم

سورسه چیه چه کوفتیه بزنی اد کنی نصب می شه می ری پی کارت خوب گیر منم همینجاست لیلی

مرد بود یازن سورسو کمی پی بردیم :-/ این شبکه رو چه جوری راه بندازم قطعه ای که مورد نیازه

رو بگید خدایش وضعم خرابه البته فعلا یه ارزون به در بخورشو معرفی کنید تا کارمو راه بندازه .

بعد که شبکه وصل شد اولین برنامه که بگیرم کدومو بگیرم چون من یه چند تاییبرنامه با فرمت deb دارم

اینار می گن ifile بریز شاخه var / media اینا کجا بود گشتم نبود. برنامه نصب بشه میاد این var میاد..

مسرقه نکنید خدایش یاد ندارم .

اون کارت شبکه بیسیم هم کسی سراغ داره اروزون مرزونی معرفی کنه ؟

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
چجوری برنامه هایی که بازه رو باید ببندم؟!:d

:)) :)) نمیدونستم خو!:d

بعید بود ازت :D

ببینم این 4.3 رو کسی ریخته ؟ من دیگه حوصله آپدیت و انلاک ندارم فقط میخواستم بدونم :D

این جیلبریک 4.2 ام هم خرابه موقع سوییچ کردن برنامه ها کرش می کنه باید یه حالی بدم بهش :D بعد من اگر جیلبرک جدید تر رو همین جیلبرک بریزم برنامه های سایدیا و گوشی پاک نمیشن ؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
سلام

دوستان من یه ایپاد 3جی 32 دارم جیل شده همون جیلیریک اخریه هست ولی داخلش برنامه اضافی به غیر

بازی و cyda نصب نداره که نمی تونم باهاش جنگولگ بازی در بیارم اول که زدم اهنگاشو با فیلمارو پروندم :((

مونده بازیا اینام که بپرن که دیگر فایده نداره بزنم تو سرم !!! :d حالا می خوام بازی جدید یا برنامه ی

بریزم که همشون می گن بیسیم وصل بشید برید سورس اد کنید قاطی شد ولی نمی دونم

برای نصب برنامه صدرصد حتما باید کارت شبکه ی بیسیم داشته باشم چون خودم adsl دارم

به گمانم نمیشه همینجوری استفاده کرد نمی دونم این چه قرطی بازیه که باید بری وصلشی نمی دونم

سورسه چیه چه کوفتیه بزنی اد کنی نصب می شه می ری پی کارت خوب گیر منم همینجاست لیلی

مرد بود یازن سورسو کمی پی بردیم :-/ این شبکه رو چه جوری راه بندازم قطعه ای که مورد نیازه

رو بگید خدایش وضعم خرابه البته فعلا یه ارزون به در بخورشو معرفی کنید تا کارمو راه بندازه .

بعد که شبکه وصل شد اولین برنامه که بگیرم کدومو بگیرم چون من یه چند تاییبرنامه با فرمت deb دارم

اینار می گن ifile بریز شاخه var / media اینا کجا بود گشتم نبود. برنامه نصب بشه میاد این var میاد..

مسرقه نکنید خدایش یاد ندارم .

اون کارت شبکه بیسیم هم کسی سراغ داره اروزون مرزونی معرفی کنه ؟

زیاد متوجه نشدم چی گفتید !

ولی خب شما لپ تاپ هم ندارید که با استفاده از کارت شبکه اون ADSLتون رو بصورت وایرلس پخش کنید !؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بعید بود ازت :D

این جیلبریک 4.2 ام هم خرابه موقع سوییچ کردن برنامه ها کرش می کنه باید یه حالی بدم بهش :D بعد من اگر جیلبرک جدید تر رو همین جیلبرک بریزم برنامه های سایدیا و گوشی پاک نمیشن ؟
جيلبريك جديد رو نميشه رو جيلبريك قديم ريخت !!
بعد ربطي نداره
تا ورژن بالا نبردي جيلبريك به چه دردي ميخوره؟ :d

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام، هیچ راهی نیست که بشه بین pc و آیپاد ایترنت share کرد؟؟؟؟ یعنی از اینترنت pc روی آیپاد استفاده کرد...
بعد بعضی laptop ها access point میشن (نمی دونم اصطلاحش رو درس گفتم یا نه ولی منظورم اینه که یه جوری مودم وایر لس میشه)..... میشه آموزش اون رو هم بزارین... مرسی

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
سلام، هیچ راهی نیست که بشه بین pc و آیپاد ایترنت share کرد؟؟؟؟ یعنی از اینترنت pc روی آیپاد استفاده کرد...
بعد بعضی laptop ها access point میشن (نمی دونم اصطلاحش رو درس گفتم یا نه ولی منظورم اینه که یه جوری مودم وایر لس میشه)..... میشه آموزش اون رو هم بزارین... مرسی
بعضی از لپ تاپ های خودشون نرم افزار اینکارو دارن (گوشه کنار ساعت یه آیکون هست که روش باید کلیک راست کنی و Stat Peer Network رو بزنی) ولی با نرم افزار connectify میتونید روی همه لپ تاپ ها اینکارو بکنید !

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
بعضی از لپ تاپ های خودشون نرم افزار اینکارو دارن (گوشه کنار ساعت یه آیکون هست که روش باید کلیک راست کنی و Stat Peer Network رو بزنی) ولی با نرم افزار connectify میتونید روی همه لپ تاپ ها اینکارو بکنید !
آها!!!! حالا این برنامه ی connectify رو از کجا دانلود کنم؟؟؟ لینکشو داری؟؟؟؟؟؟؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ببینید نمیشه گفت یه لپتاپ کامل کوچیک هست ، شما اگه لپتاپ کوچیک میخوای باید Pocket PC بخری که بهترینش هم HTC هست ...
اما واقعا کامل هست همه جور برنامه داره !
(باید دید از لپتاپ چی میخواید)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر