تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
دوستان کسی با iTunes مشکل پیدا نکرده اخیرآ؟ من چند وقته وقتی میخوام برم iTunes Store با این ارور روبرو میشم:
We Could not complete your iTunes Store Request. you do not have permission to access the requested resource
من هیچ نظیماتی رو دست کاری نکردم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان کسی با iTunes مشکل پیدا نکرده اخیرآ؟ من چند وقته وقتی میخوام برم iTunes Store با این ارور روبرو میشم:
We Could not complete your iTunes Store Request. you do not have permission to access the requested resource

درسته دوست عزیز ، این مشکل رو همه دارن ! به سلامتی iTunes کمپلت تحریممون کرد !!!
IP رو عوض کن تا مشکلت حل شه.

• Like
Reactions: .:Metallica:.

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
سلام دوستان
من امروز یه آیپاد 8 گیگ جدید گرفتم . بعد الان داشتم باهاش فیلم می گرفتم ، نمی دونم چی شد یه دفعه خاموش شد حالا هر کاریش می کنم دیگه روشن نمی شه . کسی می دونه مشکلش چیه ؟!

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423

درسته دوست عزیز ، این مشکل رو همه دارن ! به سلامتی iTunes کمپلت تحریممون کرد !!!
IP رو عوض کن تا مشکلت حل شه.

http://itunes.apple.com

فیـلتر شده. :)

• Like
Reactions: .:Metallica:.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان
من امروز یه آیپاد 8 گیگ جدید گرفتم . بعد الان داشتم باهاش فیلم می گرفتم ، نمی دونم چی شد یه دفعه خاموش شد حالا هر کاریش می کنم دیگه روشن نمی شه . کسی می دونه مشکلش چیه ؟!

یعنی کلا روشن نمیشه یا سیستم عامل بالا نمیاد ؟
جیلبریک کرده بودی ؟ بیشتر توضیح بده.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
حتما کسی که برات جیلبریک کرده ، نوع جیلبریک ـش unthered بوده ، باید با redsnow از طریق کامپیوتر روشن ـش کنی .

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان مشکلم حل شد . رفتم تو گوگل گشتم دیدم خیلیا این مشکل را دارند. بعد یک سری گفته بودن که دکمه Home و دکمه Power را با هم نکه دارید تا لوگوی اپل پیدا بشه . منم این کار را کردم و مشکلم حل شد. مثل اینکه این کار واسه ریستارت دستگاه هست.

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من میخوام ویدیو کیلیپ بریزم رو آیپاد اما با هر فرمتی میزنم هی میگه نمیشه یا صدا با تصویر هماهنگ نیست......شماها با چه فرمتی میریزین ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
ام پي 4
MP4
کورش اون برای آیفونه ! آیپاد ایناس !
H.264 video, up to 1.5 Mbps, 640 by 480 pixels, 30 frames per second, Low-Complexity version of the H.264 Baseline Profile with AAC-LC audio up to 160 Kbps, 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, and .mov file formats; H.264 video, up to 2.5 Mbps, 640 by 480 pixels, 30 frames per second, Baseline Profile up to Level 3.0 with AAC-LC audio up to 160 Kbps, 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, and .mov file formats; MPEG-4 video, up to 2.5 Mbps, 640 by 480 pixels, 30 frames per second, Simple Profile with AAC-LC audio up to 160 Kbps, 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, and .mov file formats

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من هیچی رو از روی آیفون نمیتونم آپلود کنم
هر سایتی واسه آپلود میرم آپلود کردن فایل بسته و نمیذاره از طریق آیفون فایل رو روی نت آپ کرد
کمک لطفا

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
دوستان یه آیفون 4 16 با گارانتی پارس کامتل بود فکر کنم دیدم 1,150,000 فروشنده گفت گارانتی دارا 100 % آنلاک فکتوری هستن.حرفش درست بوده ؟ واقعا گارانتی داره مطمئن هست ؟

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان یه آیفون 4 16 با گارانتی پارس کامتل بود فکر کنم دیدم 1,150,000 فروشنده گفت گارانتی دارا 100 % آنلاک فکتوری هستن.حرفش درست بوده ؟ واقعا گارانتی داره مطمئن هست ؟
گارانتي كه داره ولي هيچ كاري نميكنن واسش !
من گفتم اگه ال سي ديش ترك بخوره درستش ميكنيد؟ گفت ال سي دي جزو گارانتي نيس!!! من گفتم خداوكيلي چي جزو گارانتي ـه ؟ جواب نداد!!!!
من فكر ميكنم بدون گارانتي بگيري بهتره! چون خود آيفون گارانتي خارجي داره!
من هیچی رو از روی آیفون نمیتونم آپلود کنم
هر سایتی واسه آپلود میرم آپلود کردن فایل بسته و نمیذاره از طریق آیفون فایل رو روی نت آپ کرد
کمک لطفا
يه سري برنامه هست براي آپ كردن من هيچي بدرد بخور تا الان پيدا نكردم ! پيدا كردم ميذارم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر