تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
هر کی میدونه جواب بده/یک ایفون 4 انلاک از امریکا به قیمت 650$ سفارش دادم بیارن/گمرگ ایران مشکلی پیش نمیاد؟/اصلا خود امریکا انلاک داره که؟

توی آمریکا اکثرا توسط دو اپراطور اصلی یعنی AT&T و جدیدا Version فقط آیفون لاک عرضه میشه.
اما میشه آنلاک هم پیدا کرد اما با قمیت نمیشه مشخص کرد که آیفون نامبرده ، آیفون لاک هست و قرداد رو فسخ کردن یا آنلاک هست.
برای فهمیدن و اطمینان ۱۰۰٪ پارت نامبر رو بگو.

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
آیفون هر سال نزدیک اول تابستان معرفی میشه و بعد از اومدن چند ماهی طول میکشه که قیمتش از حالت نجومی به حالت خیلی گرون برسه :d از این پائین تر هم سابقه نداشته بیاد :))

پس زمان ، زمان مناسبیست.

خوب پدرم با خرید آیفون موافقت نکرد و مجبوریم حالا حالا ها با NOKIA 0000 سر کنیم
چقدر من زهد و تقوا دارم D;

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
خوب پدرم با خرید آیفون موافقت نکرد و مجبوریم حالا حالا ها با NOKIA 0000 سر کنیم
چقدر من زهد و تقوا دارم D;
نوکیا 0000 جدیده ؟!
----------------------------

بجه من اومدم آیپد ِ پدرم رو Sync کنم گفت اگه Syncـش کنم تمام Appـاش میپره !!! یعنی نمیشه چیزی از رو PC ریخت روش ؟!

یه مشکل دیگه ! الان صفحه ی آیپد رو یه حالت قفل شده ، به سمت راست ، چجوری میشه این lockـش رو برداشت که هر جهتی بگیریم همون جهتی بشه صفحش ؟!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نوکیا 0000 جدیده ؟!
----------------------------

بجه من اومدم آیپد ِ پدرم رو Sync کنم گفت اگه Syncـش کنم تمام Appـاش میپره !!! یعنی نمیشه چیزی از رو PC ریخت روش ؟!

یه مشکل دیگه ! الان صفحه ی آیپد رو یه حالت قفل شده ، به سمت راست ، چجوری میشه این lockـش رو برداشت که هر جهتی بگیریم همون جهتی بشه صفحش ؟!

سينك كني برنامه ها پاك نميشه
اهنگ ها و ويديو ها و عكس ها پاك ميشه !
--------------------------------------------------
home رو دوبار سريع مورد عنايت قرار بده ( باز شدن مولتي تسكينگ)
يكي بيا چپ مياد بخش صدا و مديا پلاير !!
سمت چپش يك فلش هست كه مثل علامت ميدان هست ( دور زده)
اون رو خاموش كن تا rotate ايپد فعال بشه

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سينك كني برنامه ها پاك نميشه
اهنگ ها و ويديو ها و عكس ها پاك ميشه !
مطمئنی ؟! :D
اگه پاک شد چی ؟! اون وقت خودت باید جواب بابامو بدیا ! :D

ahmadking

کاربر سایت
Nov 14, 2010
13
سلام

من از آلمان سفارش iphone 4 دادم میخواستم بدونم برای آنلاک کردن باید چی کار کرد و اگر هزینه ای داره لطفا حدودش رو بنویسید

ممنون:|

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان یه سوال: من یه ایپاد تاچ 3G دارم که قبلا روش فریمور 3.1.3 نصب بود و باهاش راحت بازی های مثل گیتارهیرو یا راک بند رو انجام می دادم. ولی بعدا روش فریمور 4.1 رو نصب کردم و جیلبریکش کردم ولی از اون بعد بازی هایی مثل بازی های بالا رو با یه مقدار تاخیر صفحه اش حس می کنه و اصلا نمیشه راحت بازی رو انجام داد. مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟ :-/

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان یه سوال: من یه ایپاد تاچ 3G دارم که قبلا روش فریمور 3.1.3 نصب بود و باهاش راحت بازی های مثل گیتارهیرو یا راک بند رو انجام می دادم. ولی بعدا روش فریمور 4.1 رو نصب کردم و جیلبریکش کردم ولی از اون بعد بازی هایی مثل بازی های بالا رو با یه مقدار تاخیر صفحه اش حس می کنه و اصلا نمیشه راحت بازی رو انجام داد. مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟ :-/

خب مشكل اينجاست كه ايپاد هاي نسل سه و گوشي هاي 3جي و اين حرفا از ورژن 4 به بالا با مشكل فجيعي در زمينه ي اُفت سرعت مواجه شدن و هر چقدر جلو رفت و اپديت هاي جديدي براش اودم بازم اين مشكل كاملا حل نشد و به قوت خودش باقي موند
طوريك ه نرم افزارها روي 3.1.3 خوب بود روي 4 مثلا افت فريم داشت
مشكل از مدل هست تا حدودي كه پشتيباني درستي نميكنه از ورژن 4 به بعد و از طرفي هم اپل زورش نميرسه اون مدل هارو با 4 هماهنگ كنه اما اينه كه نميتونه ;)
براي اون نسل بهترين ورژن همون 3.1.3 هست
من به وضوح با ايفون 3جي خودم با اين مسائل سر و كله زدم !

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مطمئنی ؟! :D
اگه پاک شد چی ؟! اون وقت خودت باید جواب بابامو بدیا ! :D

عليرضا امتحان كردي؟
پريد؟ :d
اگه نكردي دست نگه دار
طبق چيزي كه من ديدم نميپره
اما طبق نظر عده اي از دوستان كه اونها هم ديدن گويا نرم افزارها هم ميپره !!!!
پس به نظر من فعلا اين كارو نكن تا مطمئن نشدي ميپره يا نه ! ;)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام خدمت دوستان.

تا اونجا که من اطلاع دارم ،‌ آیتونز به گونه ای عمل میکنه که شما حق داری هر بخشی رو (موزیک ،‌ عکس ، اپلیکیشن و ...) رو فقط با یک آیتونز سینک کنی.
مثلا اگه شما گوشی رو به بیرون بدید تا براتون با آیتونزی (توجه داشته باشید با آیتونز ، ممکنه نرم افزارهای نصب شده توسط نرم افزارهای غیر از آیتونز اینگونه نباشن) نرم افزار نصب کنه دیگه خودتون اگه نرم افزار نصب کنید (با آیتونز خودتون)‌ ، نرم افزارهایی که قبلا نصب شده بوده ، پاک میشه ! اما مثلا شما میتونید خودتون موسیقی و عکس بدون دخالت در بخش نرم افزارها بدون مشکلی سینک کنید و اگر باز از آیتونز دیگری موسیقی براتون به درون دیوایس ریخته باشن باز داستان پاک شدن قبلی ها تکرار میشه.

من ۱۰۰٪ مطمئن نیستم چون همیشه خودم کارام رو انجام دادم :d حالا اگه کسی مردش (نکن آقا نکن) بود و تست کرد جواب قطعی رو بده.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام خدمت دوستان.

تا اونجا که من اطلاع دارم ،‌ آیتونز به گونه ای عمل میکنه که شما حق داری هر بخشی رو (موزیک ،‌ عکس ، اپلیکیشن و ...) رو فقط با یک آیتونز سینک کنی.
مثلا اگه شما گوشی رو به بیرون بدید تا براتون با آیتونزی (توجه داشته باشید با آیتونز ، ممکنه نرم افزارهای نصب شده توسط نرم افزارهای غیر از آیتونز اینگونه نباشن) نرم افزار نصب کنه دیگه خودتون اگه نرم افزار نصب کنید (با آیتونز خودتون)‌ ، نرم افزارهایی که قبلا نصب شده بوده ، پاک میشه ! اما مثلا شما میتونید خودتون موسیقی و عکس بدون دخالت در بخش نرم افزارها بدون مشکلی سینک کنید و اگر باز از آیتونز دیگری موسیقی براتون به درون دیوایس ریخته باشن باز داستان پاک شدن قبلی ها تکرار میشه.

من ۱۰۰٪ مطمئن نیستم چون همیشه خودم کارام رو انجام دادم :d حالا اگه کسی مردش (نکن آقا نکن) بود و تست کرد جواب قطعی رو بده.
اگه یه وقت مثلا ما سیستم عوض کردیم چی ؟! :D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
به خاطر همين ميگم !!
من گوشي قبليم روي دستگاه فروشنده دستگاه دوستم و دستگاه خودم برنامه ريزي شد !!
هيچ كدوم هم از هيچ كدومه دستگاه ها پاك نشد !! :-/

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اگه یه وقت مثلا ما سیستم عوض کردیم چی ؟! :D

خوب دیگه :d اگه آیتونزت پر بشه معمولا همه چیز رو باید از اول ست کنی.
حد اقل تو موزیکها مطمئنم.

به خاطر همين ميگم !!
من گوشي قبليم روي دستگاه فروشنده دستگاه دوستم و دستگاه خودم برنامه ريزي شد !!
هيچ كدوم هم از هيچ كدومه دستگاه ها پاك نشد !! :-/

والا تنها چیزی که به فکرم میرسه اینه که شاید با یه نرم افزار دیگه ای غیر از آیتونز این کار رو کرده ! اما به هر حال باید مطمئن شیم شاید من دارم اشتباه میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر