تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
دوستان من ناچارن یکیشو خریدم به قیمت 1.200 ولی یه مشکلی که داره توی منوی خود TV خیلی کند عمل میکنه و یه مشکل دیگه تو اکثر بازیها در حالت 1080p نورهای سفید روی درو دیوار میلرزن. فاصه دور هم بریده بریده نشون میده. کلا تصویر کنده
یه مشکل دیگه هم که رویت شد توی صحنه های پر تحرک لرزش شدید داره و توی فوتبال توی صحنه سریع تصویر کشیده میشه و مات میشه.. کلا خورد تو ذوقم
LCD SONY KDL-46V5500

مشکل رو فهمیدم چی هستش
به خاطر 50 هرتز بودنشه.

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان من ناچارن یکیشو خریدم به قیمت 1.200 ولی یه مشکلی که داره توی منوی خود TV خیلی کند عمل میکنه و یه مشکل دیگه تو اکثر بازیها در حالت 1080p نورهای سفید روی درو دیوار میلرزن. فاصه دور هم بریده بریده نشون میده. کلا تصویر کنده
یه مشکل دیگه هم که رویت شد توی صحنه های پر تحرک لرزش شدید داره و توی فوتبال توی صحنه سریع تصویر کشیده میشه و مات میشه.. کلا خورد تو ذوقم
LCD SONY KDL-46V5500

مشکل رو فهمیدم چی هستش
به خاطر 50 هرتز بودنشه.
یعنی -100 HZ ها همچین مشکلی ندارند؟؟؟؟؟؟مطمئنید؟

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
یعنی -100 HZ ها همچین مشکلی ندارند؟؟؟؟؟؟مطمئنید؟

نمیدونم روی پاناسونیک G10 که 600 هرتزه اینجوری نبود..
فریمورش رو هم آپدیت کردم کیفیت تصویرش خیلی نازه فقط تو صحنه های سریع یه حالت نقاشی مانند داره توی EVIL5 دوربینو که تکون میدم تصویر بریده بریده میشه . میگین TV رو پس بدم؟
بچه ها روی LCD شما هم تصویر کشیده میشه؟

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
سلام !
دوستان يه لينک يا سايتی معرفی کنيد که قيمتهای روز LCD TV های LG رو درج کرده باشه .
اين سايت رو پيدا کردم که سايت رسمی هستش ولی دنبال سايتی هستم که قيمت رو درج کرده باشه که بتونم با توجّه به بودجم انتخاب کنم .

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نمیدونم روی پاناسونیک G10 که 600 هرتزه اینجوری نبود..
فریمورش رو هم آپدیت کردم کیفیت تصویرش خیلی نازه فقط تو صحنه های سریع یه حالت نقاشی مانند داره توی EVIL5 دوربینو که تکون میدم تصویر بریده بریده میشه . میگین TV رو پس بدم؟
بچه ها روی LCD شما هم تصویر کشیده میشه؟
قضیه پلاسما که فرق میکنه1اونا چیزی به نام زمان پاسخگویی ندارن!
همین 600Hz رو میگن!
ولی روی LCD -100Hz طبق حرف شما بهتره!تعداد دوره Fresh ها هستش!

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
سلام !
دوستان يه لينک يا سايتی معرفی کنيد که قيمتهای روز LCD TV های LG رو درج کرده باشه .
اين سايت رو پيدا کردم که سايت رسمی هستش ولی دنبال سايتی هستم که قيمت رو درج کرده باشه که بتونم با توجّه به بودجم انتخاب کنم .

کيست مرا ياری کند !؟؟
بابا يه سؤال کرديما .

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
کيست مرا ياری کند !؟؟
بابا يه سؤال کرديما .

این سایت تقریبا یه سری قیمت داره
www.chare.ir
اینم یه سایت که فقط قیمت سامسونگ داره
WWW.SAMSUNGCENTER.IR

یه سری مارک پیشنهاد دارم برای خرید دوستان.....
سونی که فقط سری x بدرد میخوره که اونم قیمت بالاست بقیه مدلها همه ایرانیه و اصل نیست....
ال جی که اصلا به گرد پای مارک های دیگه نمیرسه فقط از xvision بهتره و بس.....
قیلیپس مدل های خوبی داره ولی زیاد تو ایران طرفدار نداره ولی کیفیت خوبی داره.......
سامسونگ بهترین کیفیت رو میده هم تو led وهم تو lcd قیمت مناسبی هم داره.......یه نکته که خیلی به کنتراست توجه نکنید ! 1.50000 با 1.2000000 زیاد تو بازی فرق نمیکنه حتی میتونید تو نمایندگی ها هم مقایسه کنید و ببینید که تفاوتی با هم ندارند البته توی فیلم و بازی ولی توی عکس فرق اونا مشخص میشه........
پاناسونیک پلاسما قابل قبولی داره ولی به پای lcd نمیرسه
اگه کسی میخواد پلاسما بگیره و با قیمت مشکلی نداره پایونیر بگیره
جی وی سی هم خیلی مارک معمولی و حرفی برای گفتن نداره...

یه چیزی در مورد فرق led با lcd بگم که از نظر تصویر هیچ فرقی با هم ندارند فقط در کنتراست و زاویه دید تفاوت دارند که زاویه دی led کمتره و led کنتراست بالاتری میده که اون هم در حالت عادی قابل تشخیص نیست........توی lcd از لامپ برای نور دهی استفاده شده ولی تو led از دیودهای led استفاده شده وهر دوی آنها با کریستال مایع تصویر میدهند.....

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان من میخوام یه LCD مناسب با X360 بخرم با مارک SAMSUNG میشه راهنمایی کنین

40b570 یا 40b580
هر دو 1080p هستند
قیمت حدود 1.200 و 1.300
البته برای عید جشنواره بود و سینمای مدل tz-225 رو مجانی میداد اگه زود اقدام کنی شاید هنوز جشنواره ادامه داشته باشه........اگر هم سینمای خانگی رو نخواستی ازت 300 تومن خود نمایندگی میخره

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
40b570 یا 40b580
هر دو 1080p هستند
قیمت حدود 1.200 و 1.300
البته برای عید جشنواره بود و سینمای مدل tz-225 رو مجانی میداد اگه زود اقدام کنی شاید هنوز جشنواره ادامه داشته باشه........اگر هم سینمای خانگی رو نخواستی ازت 300 تومن خود نمایندگی میخره
اون که همیشگیه!الکی بازار داغ کردن!
سر کاگر -جمهوری رفیق بابام نمایندگی داره -اینم سایتشه!
http://www.samsungcenter.ir/

همیشه براه هست جایزه ها!

-ما که ازش نخریدیم!بابام میگه دزده:D(کلا از رفیق جنس نمیخره!بهونش اینه:D)

آخرین ویرایش:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من 40b570 رو خریدم ولی توصیه میکنم سینمای خانگیش رو بر ندارید چون آشغاله و میتونید 300 تومن صرفه جویی کنید
یه سوال!
مثلا میشه بجای سینما خانگیش میز ازشون برداشت!
یا اینکهه پول بزاریم و یه با کیفیت ترش رو برداریم؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,955
یه سوال!
مثلا میشه بجای سینما خانگیش میز ازشون برداشت!
یا اینکهه پول بزاریم و یه با کیفیت ترش رو برداریم؟؟؟؟؟؟؟؟
راستش نمیدونم چون فقط طرف گفت اگه نمیخوای 300 کم میشه.ولی احتمالا میشه یه پول بذاری و یه مدل بهتر بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر