تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
این قضیه ی کامپوننت رو من نفهمیدم...یعنی ps2 رو نمیشه بهش وصل کرد(ps2 3 تا فیش قرمز و زرد و سفید داره)؟
نه! PS2 رو نمیشه وصل کرد بهش.اون کابل AV هست که قرمز و سفیدش برای استریو ساند هست و زرد برای ویدیو.باید یه کابل کامپوننت PS2 تهیه کنی.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان منم می خوام تلویزیون hd بخرم...

سامسونگ رو انتخاب کردم و بودجه ای که می خوام بدم به اندازه ی 32 اینچ هست...یعنی نزدیک 1 تومن...

بین 2 مدل گیر کردم....یکی led 32 مدل b6000 هست:

Code:
http://www.samsungcenter.ir/shop/product_info.php?cPath=45_100&products_id=390
دیگری lcd 32 مدل LA32B690 هست :

Code:
http://www.samsungcenter.ir/shop/product_info.php?cPath=42_50&products_id=315
لطفا" منو راهنمایی کنید....تنها تفاوت بارز این 2 تا که من متوجه شدم اینه که اون led کنتراست 1:30000000 داره و اون lcd کنتراست 1:100000 بقیه چیزها تقریبا یکسان بود....قیمت ها هم تقریبا" نزدیک به هم هست.....ولی اون led فقط کامپوننت داره....یعنی نمیشه فیش های 3 تایی (قرمز - زرد - سفید) رو بهش وصل کرد...ولی اون lcd هم av و هم کامپوننت داره و از این لحاظ بهتره....

کلا" حسابی گیج شدم :eek:
دوست عزیز منم دیقا مشکل شما رو دارم- ولی دستگاهی ندارم که AVبخوره همه component ساپورتن-
-من موندم به هوای باریکی و مصرف برق کمتر- کنتراست بهتر LED بخرم-
یا به هوای 200 تومن کمتر-داشتن ورودی AV -برم LCD بخرم!

-تا الان چند نفر بهم گفتن همون LCD رو بخر- یکی هم گفته LED !خودم موندم!:-"200تومن رو میتونم تو جیبم نگه دارم!میتونمLED بخرم:blushing:الان منم این وسط موندم!اگه به نتیجه رسیدی به ما هم خبری بده

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
مرسی
پس در کل راضی ازش دیگه؟

گزینه ی خوبیه :cool: فکر نمیکنم توی این سایز و این قیمت چیز بهتری وجود داشته باشه
درکل هم عالیه :love:
=============================

درمورد پلاسما باید بگم مدلهایی که دیدم (میگم دیدم شاید مدلهایی باشن که بهتر باشن) از نظر کنترست از lcd کمی پایین تر بودن ولی مهمترین مزیتی که دارن اینه که اگه میخاید سایز بزرگی انتخاب کنید قیمت خیلی کمتری دارن و صرفه جویی قابل توجهی توی هزینه میتونید بکنید و تصویر خیلی خوبی هم دارن

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
دوست عزیز منم دیقا مشکل شما رو دارم- ولی دستگاهی ندارم که AVبخوره همه component ساپورتن-
-من موندم به هوای باریکی و مصرف برق کمتر- کنتراست بهتر LED بخرم-
یا به هوای 200 تومن کمتر-داشتن ورودی AV -برم LCD بخرم!

-تا الان چند نفر بهم گفتن همون LCD رو بخر- یکی هم گفته LED !خودم موندم!:-"200تومن رو میتونم تو جیبم نگه دارم!میتونمLED بخرم:blushing:الان منم این وسط موندم!اگه به نتیجه رسیدی به ما هم خبری بده

داداش امروز خودم رفتم تحقیق....بذار خیالت رو راحت کنم....هیچ تفاوت زیادی بین led و lcd احساس نخواهی کرد...اون کنتراست هم اون قدرها به چشم نمیاد....تازه نازکی هم که باعث گرم شدن زیاد و همچنین کم تر شدن قدرت اسپیکرها میشه که تو فروم های خارجی هم بهش اشاره شده...تازه led ورودی av هم که نداره....یعنی ps2 و م ا ه و ا ر ه و dvd player و .... رو باید بیخیال شی یا بری براشون کابل کامپوننت بخری که دردسر داره....قیمتش هم که گرون تره...می تونی با اون قیمت یک dvd پلیر سامسونگ برا اتاقت بخری....یا به قول دوستمون میز بخری و یا .....

خلاصه همون lcd رو بخر و حالش رو ببر....دارم میرم امروز بخرم.....البته تا خودت نری و این 2 تا رو در حالی که هر 2 روشن هستند و کنار هم دارن کار می کنن نبینی متوجه نمیشی من چی میگم....

میتونین 200 تومن رو افزایش بدید و یه سیستم صوتی خوب بخرید:D یا حتی میز تلویزیون.

دمت گرم داداش...خیلی راهنمایی های خوبی کردی:love:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حالا ميتونم بپرسم چرا چسبيدين به سامسونگ
امروز رفتم تحقیقات-تو جمهوری!
X-vision بود- گفتن- نمیخواد بگیری!گفتم برای چی؟؟؟گفتن میگم ولش کن:biggrin1:
نمیدونم -مگه باهاش پدر کشتگی دارن؟:biggrin1:
LG هم-SONY -SAMSUNG هم- رفتم پرسیدم- گفتن SONY توی سایزهای بالای 42 واقعا عالیه ولی تو سایز های کمتر از اون سامسونگ بهترین برند هست که میتونی انتخاب کنی!
LG هم زیاد ادم حساب نمیکردن!نمیدونم چرآ؟؟؟؟؟؟:confused:

-خلاصه حتما چیزی توش بوده!
-LED رو هم دیدیم LCD رو هم دیدیم- گفتن تو Full HD رو هم نمیتونی تو 32 خیلی حس کنی:cheesygri

فقط در همین حد که اندازه تصویرت بهم نمیخوره مناسبه!منم گفتم باشه -همین خوبه!
یارو گفت میخوای- گفتم نه میخوام از چند جایی قیمت بگیرم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:(پیچیدمش الکی رفته بودم بگردم:D شانس اوردیم کادوش نکرده بود:D)

در کل B690 میگیرم! زمان پاسخ گویی LED و این مدل در 32 اینچ یکی بود 4 میلی!:smile:
تازه یارو میگفت سفید به سفید(درست نمیدونم شاید خاکستری به خاکستریشون )6 میلی ثانیه هست!اون فقط بای سفید به سفید هستش!!!

-من دیدم بحث زیادی فنی شده- یارو رو بردمش سمت گیم(خودم که از TV سر در نمیارم که- یدونه گوشه خنه داریم!تا الان تو منو هاشم نرفتم -فقط میزنم کانال عوض میکنم- یاPS3 میزنم روش یا 360:D )در کل سر گیم بحث شد- یارو میگفت من فقط Tekken
PS2 بازی میکنم!گفتم 360 بخر گفت گرونه:biggrin1::cheesygri(صاحب مغازه بود مثلا):biggrin1:

Bretta_1994

کاربر سایت
Apr 27, 2009
323
نام
Sodomy Hussain
تا الان چند نفر بهم گفتن همون LCD رو بخر- یکی هم گفته LED !خودم موندم!:-"200تومن رو میتونم تو جیبم نگه دارم!میتونمLED بخرم:blushing:الان منم این وسط موندم!اگه به نتیجه رسیدی به ما هم خبری بده
داداش يكي از رفقاي ما رفت يه LED گرفت 2.5 ! اون همه پول داد ديد بدرد نميخورهو يه هفته نشد با زيره قيمت فروختش!
الانم يه LCD Samsung سريه 6 گرفته ، هم پوله بيشتري پس انداز كرده و هم الان داره لذتشو ميبره.
ديگه خود داني!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
دوستان سامسونگ سری 6 ایا 22 یا 26 اینچ هست؟
کسی در مورد سونی T500 26 اینچ اطلاعاتی داره از لحاظ کیفیت در چه حدی هستش؟
ممنون میشم مشخصاتش رو بزارید.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان می خواستم یک LCD برند سامسونگ بخرم.
والا خودم دوست دارم 26 بخرم چون به اتاقم بهتر می خوره ولی تو سایت سامسونگ مدل 26 اینچی خوبی پیدا نکردم. حالا بین این دو مدل موندم
LA32B470 و LA26A450
فقط سایز 26 اینچ مدل های بهتری نسبت به این داره یا نه؟
اگر می شه راهنماییم کنید :praying:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان می خواستم یک LCD برند سامسونگ بخرم.
والا خودم دوست دارم 26 بخرم چون به اتاقم بهتر می خوره ولی تو سایت سامسونگ مدل 26 اینچی خوبی پیدا نکردم. حالا بین این دو مدل موندم
LA32B470 و LA26A450
فقط سایز 26 اینچ مدل های بهتری نسبت به این داره یا نه؟
اگر می شه راهنماییم کنید :praying:
بهترین 26ـی که از سام میتونی بگیری همینه

حالا چرا میگی مدل خوبی پیدا نکردی ؟! مشخصه خاصی مدنظرت بود ؟!!

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
درود بر دوستان گرامی

یه LCD TV مناسب و خوب معرفی کنید لطفاً تو سایز 40 یا 37 - Full HD - با قیمت حدود 900.000 تومن
برند برام مهم نیست هرچی بود معرفی کنید
برای استفاده خونگی دیدن ماهواره + 2 ساعت بازی در هفته با 360

سپاس فراوان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر