تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
از بین سونی ها چی...

سلام

بستگی به چشم شما هم دارد، اگر فاصله مقداری بیشتر باشد _مثلاً با نصب آن بر دیوار_ نمایشگری چِل و شش اینچ مناسب هر سلیقه ای خواهد بود.

ck5mk4vdxullzkc3z9n2.jpg
yx7nt637v8f63y8zxaiz.jpg
kgp00leh4ezyz7wxfunj.jpg

این محصول شرکت ژاپنی* از تولیدات سال 2007 هست*. با عنایت به خدمات بهتر همتای کره ای و قیمت مناسب تر آن در سطح کشور، تفاوت های قابل ذکر دو محصول هم قیمت رقیب خواهد آمد.

vlpuvod4j0ogf2nqvc3m.gif

با توجه به خطّ تولید مشترک آن دو، محصولات رقیب با زمان عرضه یکسان غالباً با تخته نمایشگر (پَنِل) یکسان عرضه می شوند؛ تفاوت ها در پردازش رنگ ها و سفت افزارهای (فیرم وِر) تعبیه شده خواهد بود، و بزعم بعضی سلیقه ایست. از نقاط قوت محصولات چند ساله این شرکت کره ای به پخش وضوح معمولی _دی وی دی_ برتر آن نسبت به دیگر تولیدات بوده و به محصولاتی از سونی نیز بدلیل صدای مناسب امتیاز مناسبی داده شد. محصولات جدید رقیب کره ای این نقیصه را نیز برطرف کرده، پس در غالب کاربردها نیازی به چیدمان(سامانه) صدای قوی تر نخواهد بود.

احتمالاً نسل جدید نمایشگرهای کریستال مایع مجهّز به نور پشت زمینه اِل ای دی را قبل از عید بتوانید تهیه کنید، و توضیحی بنقل از سی نت در مورد نمایشگر نوظهور سامسونگ:
While this isn't the first LED-backlit TV, the Series 9 is one of the few of its kind in the market besides the latest Sony Bravia KLV-46X4500. But it's an exciting feature as it allows better colors as well as blacks at the same time.

We'll put this out there: If you're looking for a plasma-like picture without the associated burn-in problems, then the Series 9 Samsung is the king. In fact, because this TV doesn't have the light bleed or off-axis discoloration problems of other LCDs, we think you could fool most people--experts included--into believing this is a plasma TV.

شرحی بر محصول ژاپنی در مقایسه با نسل قبل الجی از سی نت:

LG did a very good introduction in the media for the new LG Scarlet the TV looks new and decorated in red body, I got Sony 46" X series few month ago and I got chance last week to see the new LG Scarlet beside Sony X series, the contrast ratio for LG is higher than Sony but still Sony picture and color feel more deep and true than the LG, Sony will be more expensive than LG but this is because it is made in Japan, plus the number of technology Sony made in color and sound effects with X series is higher than any other till now. You need to ask the shop seller to turn the two models in front of you and run the same programe on the both models so you can see the difference. I would recommend to not buy or judge on any TV watching their introduction DVD about their models you must see a normal TV signal as your home.

*در امریکای شمالی با نام اِکس بی آر 4 شناخته می شود و در آسیا به اِکس350.

*محصول نام برده اخیر این شرکت با نور پشت زمینه اِل ای دی تنها در اندازه ها ی 46 و 55 عرضه خواهد شد و اندازه چِلِ آن 100 هرتز خواهد بود _ اِکس450.

آخرین ویرایش:

CR

کاربر سایت
Jan 6, 2008
113
]
بی زحمت یه چند تا مدل غول با مشخصات بده.یکیشو انتخاب کنم.
تو همین قیمتا حالا 100ت بالا پایین مورد نداره.(1.500.000ت)
رو نظراتون حساب میکنما.:love:

آخرین ویرایش:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
@desprado
سری اسکارلت الجی نسبتا خوبن ولی هنوز جای کار داره الجی. برای بودجه های کم خوبه
@CR
غول زیاد داریم. تو چه سایزی؟ چه قیمتی؟
اگه شما هم فقط گیر بدبد به سامسونگ و سونی که غولهاشون X450 و تازگیا A750 هستن
ولی یه مدل از فیلیپس دیدم خدا. آخر TVیه. فوق العاده
47PFL9703

CR

کاربر سایت
Jan 6, 2008
113
@desprado
سری اسکارلت الجی نسبتا خوبن ولی هنوز جای کار داره الجی. برای بودجه های کم خوبه
@CR
غول زیاد داریم. تو چه سایزی؟ چه قیمتی؟
اگه شما هم فقط گیر بدبد به سامسونگ و سونی که غولهاشون X450 و تازگیا A750 هستن
ولی یه مدل از فیلیپس دیدم خدا. آخر TVیه. فوق العاده
47PFL9703
قیمت و مشخصاتشو نگفتیا.
(سرمایمم) 1500000 تا 1700000

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
سلام

]
بی زحمت یه چند تا مدل غول با مشخصات بده.یکیشو انتخاب کنم.
تو همین قیمتا حالا 100ت بالا پایین مورد نداره.(1.500.000ت)
رو نظراتون حساب میکنما.:love:

در حال حاظر غالب بازی های کنسول مایکروسافت بیش از 720پی نیست، پس 330 و 450 چِل اینچ می تونه گزینه خوبی باشه بترتیب حدود 1290 و 1390، 550 با وضوح بالای کامل حدود 260 بیشتر از بودجه شماست.

قیمت و مشخصاتشو نگفتیا.

چِلِ 550 منهای سینما، چند ده تومن بیشتر از بودجه شماست.

بچه ها نظرتون درباره مدل های 37 اینچ سامسونگ چیه به درد بازی کردن میخورن؟ارزش دارن ؟
http://www.lcd-tv.ir/shop/product_info.php?products_id=126

گزینه های دیگه ای هم داری __^

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام

در حال حاظر غالب بازی های کنسول مایکروسافت بیش از 720پی نیست، پس 330 و 450 چِل اینچ می تونه گزینه خوبی باشه بترتیب حدود 1290 و 1390، 550 با وضوح بالای کامل حدود 260 بیشتر از بودجه شماست.
ببخشید
ولی بازیا در حال حاظر اکثرا 1080I هستن و بازیای 720 محدود ترن :-"

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
قیمت و مشخصاتشو نگفتیا.
بیخیال فیلیپس بشو چون قیمتش حدودا 4 تومنه!!!
m645 راهنمایی کردن
بچه ها نظرتون درباره مدل های 37 اینچ سامسونگ چیه به درد بازی کردن میخورن؟ارزش دارن ؟
من لینکو ندیدم ولی مطمئنا یا A450 یا A550ست
کلا زیر سری 5رو بیخیال بشد که واقعا مضخرفه. سری 5 هم خوبه، بدک نیست
ولی بازیا در حال حاظر اکثرا 1080I هستن و بازیای 720 محدود ترن
فرق به خصوصی با هم نمیکنن
حالا شما چی پیشنهاد میکنید بین w400 sony
W400
من داداشم 37A550 داره بعضی مواقع که 360 میبرم خونش توی بعضی صحنه ها(بیشتر فیفا) تصویر به شدت میلرزه(یه چیزی فراتر تر از افت فریم). دیگه کسایی که میخوان سری 5 یاپائینتر بگیرن باید تحمل کنند.نمیدونم سری 6 هم اینطوریه یا نه

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
دوستان خواهشا اول ببینید در مورد TV که میخواید تحقیق کنید توی تاپیک بحث شده یا نه بعد بپرسید
CR جان توی پست بالائیتوضیح دادم که A550 توی چه شرایطی به سر میبره!!!
در ضمن باید به پولت اضافه کنی اگه بخوای 40اینچشو بخری

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
چند سوال از دوستان
من به دنبال خرید یک مونیتور 20 تا 22 اینچ و یا یه ال سی دی 26 اینچ هستم
استفاده من هم فقط برای کامپیوتر هست و چون زیاد اهل بازی هستو دنبال موردی هستم که کیفیت خوبی توی بازیها به من بده ضمن اینکه ماهواره هم یکی از گزینه های استفاده من میتونه باشه
ضمن اینکه چون اسفاده کامپیوتری من زیاد هست ایا مونیتور بگیرم بهتر هست یا ال سی دی چون احساس میکنم 26 اینچ برای استفاده کامپیوتری کمی برای چشم ضرر داشته باشه
پیشنهاد دوستان در این مورد چی هست
ضمن اینکه دنبال موردی هستم که خروجی هم زیاد داشته باشه و رزولوشن خوبی رو هم ساپورت کنه و کنتراست خوبی داشته باشه و جدید هم باشه حالا به اعتقاد دوستان چه مدلی برای من میتونه مناسب باشه
لطفا نام مدل و قیمت هم ذکر بشه
محدوده قیمت هم برای مونیتور زیر 400 باشه خیلی خوب هست و برای ال سی دی که احتمالش کم هست بگیرم هم زیر 600
ضمنا مدل ال جی پیشنهاد ندید که اهل ال جی نیستم و فقط مدلهای سونی سامسونگ و توشیبا و فیلیپس و پاناسونیک رو میپسندم
در ضمن به 2 سوال پایین هم در صورت امکان پاسخ دهید
1. یکسری از مدلهای سونی نوشته 2 تیونر هست ایا همزمان میشه 2 کانال ایران رو دید یا اینکه تیونر در حال کامپیوتر یا دی وی دی داره؟ کمی در این مورد توضیح بدید
2. و اینکه یکسری روی مدلهاشون زده که میشه رادیو رو هم گرفت ایا این مدلها در ایران هم یافت میشه؟
منتظر کمک دوستان هستم

پیرو مطالب بالا
من امروز یه تحقیقی کردم
دو مدل از سامسونگ رو مد نظر قرار دادم
یه مدل بود که ال سی دی 22 اینچ بود با خروجی اچ دی ام ای و کنتراست بالا که قیمتش 350 هزار تومن بود و کلا مورد خیلی مناسبی هست
یک مدل هم مونیتور 22 اینچ بود که حدودا 300 قیمتش بود
حالا موندم برای کار با کامپیوتر مونیتور 20 بهتره یا ال سی دی 22 اینچ
چون برای بازی هم میخوام احساس میکنم ال سی دی بهتر باشه چون هم خروجی اچ دی ام ای داره و هم کنتراست بالا ولی نمیدونم ایا برای کار با کامپیوتر مونیتور بهتر هست یا ال سی دی
ضمن اینکه رزولوشن مونیتور تا 1600 بود ولی رزولوشن ال سی دی تا 1376 بود
کلا پیشنهاد دوستان چی هست
کلا احساس من اینه که با این قیمیت که ال سی دی داره خریدش به صرفه تر باشه چون امکانات ال سی دی خیلی بیشتر از مونیتور هست
خدانگهدار همه دوستان

CR

کاربر سایت
Jan 6, 2008
113
چند سوال از دوستان
من به دنبال خرید یک مونیتور 20 تا 22 اینچ و یا یه ال سی دی 26 اینچ هستم
استفاده من هم فقط برای کامپیوتر هست و چون زیاد اهل بازی هستو دنبال موردی هستم که کیفیت خوبی توی بازیها به من بده ضمن اینکه ماهواره هم یکی از گزینه های استفاده من میتونه باشه
ضمن اینکه چون اسفاده کامپیوتری من زیاد هست ایا مونیتور بگیرم بهتر هست یا ال سی دی چون احساس میکنم 26 اینچ برای استفاده کامپیوتری کمی برای چشم ضرر داشته باشه
پیشنهاد دوستان در این مورد چی هست
ضمن اینکه دنبال موردی هستم که خروجی هم زیاد داشته باشه و رزولوشن خوبی رو هم ساپورت کنه و کنتراست خوبی داشته باشه و جدید هم باشه حالا به اعتقاد دوستان چه مدلی برای من میتونه مناسب باشه
لطفا نام مدل و قیمت هم ذکر بشه
محدوده قیمت هم برای مونیتور زیر 400 باشه خیلی خوب هست و برای ال سی دی که احتمالش کم هست بگیرم هم زیر 600
ضمنا مدل ال جی پیشنهاد ندید که اهل ال جی نیستم و فقط مدلهای سونی سامسونگ و توشیبا و فیلیپس و پاناسونیک رو میپسندم
در ضمن به 2 سوال پایین هم در صورت امکان پاسخ دهید
1. یکسری از مدلهای سونی نوشته 2 تیونر هست ایا همزمان میشه 2 کانال ایران رو دید یا اینکه تیونر در حال کامپیوتر یا دی وی دی داره؟ کمی در این مورد توضیح بدید
2. و اینکه یکسری روی مدلهاشون زده که میشه رادیو رو هم گرفت ایا این مدلها در ایران هم یافت میشه؟
منتظر کمک دوستان هستم

پیرو مطالب بالا
من امروز یه تحقیقی کردم
دو مدل از سامسونگ رو مد نظر قرار دادم
یه مدل بود که ال سی دی 22 اینچ بود با خروجی اچ دی ام ای و کنتراست بالا که قیمتش 350 هزار تومن بود و کلا مورد خیلی مناسبی هست
یک مدل هم مونیتور 22 اینچ بود که حدودا 300 قیمتش بود
حالا موندم برای کار با کامپیوتر مونیتور 20 بهتره یا ال سی دی 22 اینچ
چون برای بازی هم میخوام احساس میکنم ال سی دی بهتر باشه چون هم خروجی اچ دی ام ای داره و هم کنتراست بالا ولی نمیدونم ایا برای کار با کامپیوتر مونیتور بهتر هست یا ال سی دی
ضمن اینکه رزولوشن مونیتور تا 1600 بود ولی رزولوشن ال سی دی تا 1376 بود
کلا پیشنهاد دوستان چی هست
کلا احساس من اینه که با این قیمیت که ال سی دی داره خریدش به صرفه تر باشه چون امکانات ال سی دی خیلی بیشتر از مونیتور هست
خدانگهدار همه دوستان
برادر انشا نوشتی خلاصش میکردی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر