تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام.من یهlcd -braviaمدلklv-40w-400a گرفتم . چطوره بدرد بازی میخوره . چون رو بقلش game modeننوشته میگم ها.اخه من فقط برا بازی نگرفتم

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
ببینید !
من با pc بازی نمیکنم !
فقط واسه کارای معمولی !
فیلم دیدن ! کلا هر چی غیر از بازی !
واسه بازی 360 و پلی 3 کافیه ! حالا با این احوالات چی پیشنهاد میدین ؟

ممنون ...

الجی ابعاد و کیفیت قابل قبولی داره و خدماتی مناسب، انتخواب خوبیه.

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
... یهlcd -braviaمدلklv-40w-400a گرفتم. چطوره ...

علیکِ سلام

نمایشگرهای این چند ساله سام سرویس در وضوح معمولی _استاندارد_ خروجی بهتری دارد و برای کاربردهایی که غالباً زیر 480پی هستند _محتوای فیلم های متداول،غالب شبکه های تلویزیون_، و اکثر انتخواب های احتمالی کاربرای ایرانی مناسب تر است.

از محصولات جدید این شرکت کره ای فعلاً 40آ750 _به قیمت حدود 2700_ و تولیداتی بالاتر در ایران موجود است.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام

بودجه، کاربرد، انواع محصولات بهمراه قیمتِ در دسترستون، فاصله از نمایشگر، درگاههای مورد نیاز و وجود یا عدم لزوم امکاناتی نظیر پایه دیواری الکترونیکی را نیز بیان کنید.

حدود 3 ملیون!
بازی و فیلم!
فاصله هم 2-3 متر....

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
سلام

گلدیران 707 گزینه قابل قبول و سام سرویس 750 گزینه ایده آلیه(اگر کف منعکس کننده نباشه بیشتر توصیه میشه)، ببین با چِل اینچ در این فاصله مشگلی نداری؟ احتمالاً چند ماه دیگه اُفت قابل توجهی خواهد داشت.

اگر چند ماه صبر کنی شاید بتونی 780 _دارای نور پشت زمینه اِل ای دی_ رو تهیّه کنی.

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
به نظر من 2794 ال جی مناسب شماست هم تیوی وهم مانیتور قیمتشم 540000 هست وfull hd

http://maadiran.com/Persian/Products...ht=1024&ID=128
ممنونم ازت.

سلام

وضوح بالای کامل(فول اچ دی) نوعی از وضوح بالاست و معادل 1080×1920 نقطه هست.

تقریباً همه نمایشگرهای تخت رو میزی امکان پخش تصاویر وضوح بالا را دارند و ورودی هایی نیز برای این وضوح تعبیه شده.

اظافه می شود که وضوح 1080آی و پی یکسان است و حجم اطّلاعات دومی دو برابر است و خروجی بهتری دارد با عنایت به اینکه نمایشگرهایی که تنها قادر به نمایش 1080آی هستند، این عمل را بخوبی انجام نمی دهند.
دوست عزیزم از راهنماییت ممنونم..
یه مورد دیگه اونم اینکه من تلوزیونی می خوام که بتونم آویزونش کنم نه اینکه روی میز بذارمش.. با این اوصاف می تونی یه چیز خوب و ایده آل مخصوص 360 معرفی کنی..
بازم ممنونم.

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
سلام

گلدیران 707 گزینه قابل قبول و سام سرویس 750 گزینه ایده آلیه(اگر کف منعکس کننده نباشه بیشتر توصیه میشه)، ببین با چِل اینچ در این فاصله مشگلی نداری؟ احتمالاً چند ماه دیگه اُفت قابل توجهی خواهد داشت.

اگر چند ماه صبر کنی شاید بتونی 780 _دارای نور پشت زمینه اِل ای دی_ رو تهیّه کنی.

و شاید حتّی چِل و شش های جدید باین قیمت.

... یه مورد دیگه اونم اینکه من تلوزیونی می خوام که بتونم آویزونش کنم نه اینکه روی میز بذارمش.. با این اوصاف می تونی یه چیز خوب و ایده آل مخصوص 360 معرفی کنی ...

با سلام

نمایشگر رایانه 16:9 سراغ ندارم که متصل به دیوار بشه(براکت)[یافتی بگیر]، پس اگر فقط واسه 20-25 اینچ می خوای به دیوار هم وصل بشه[!] غیر از تلویزیون های 450 سامسرویس گزینه ای نمی شناسم، تنها دو گزینه 16:10 یکی الجی 228دبِلیو اِی و دیگری گزینه ای با قیمت مناسب_ اِی اُ سی 2230_، و در صورتی که کار با رایانه و محتوای وضوح بالا بر بازی کنسول ترجیح دارد، انتخواب قابل قبولیست(با این وجود گاهاً در مقابل نقد های خوب پاسخگویی آن را برای بازی رقابتی نمی دانند; با این حال اینجانب به انتخوابهای فعلی آنها که ساخت هند هستند خوشبینم) و اگر حتماً میخوای مستقل از رایانه هم باشه میتونی گیرنده ای مخصوص نمایشگر واسش تهیه کنی یا روی نمایشگر الجی فکر کنی.
اگر میخوای با رایانه همزمان کار کنی و تلویزیون رو انتخواب کردی بهتره یه تبدیل هم بگیری.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام

از بین سونی ها چی پیشنهاد میکنی؟!

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام
میشه یه مدل jvc به من معرفی کنید ؟ شنیدم یه مدل هست که قیمتش حدود
1وخورده ای هست 32 اینچ و کانتراست 1:15000 ! میشه این مدل رو به من معرفی کنید ؟

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
با سلام

نمایشگر رایانه 16:9 سراغ ندارم که متصل به دیوار بشه(براکت)[یافتی بگیر]، پس اگر فقط واسه 20-25 اینچ می خوای به دیوار هم وصل بشه[!] غیر از تلویزیون های 450 سامسرویس گزینه ای نمی شناسم، تنها دو گزینه 16:10 یکی الجی 228دبِلیو اِی و دیگری گزینه ای با قیمت مناسب_ اِی اُ سی 2230_، و در صورتی که کار با رایانه و محتوای وضوح بالا بر بازی کنسول ترجیح دارد، انتخواب قابل قبولیست(با این وجود گاهاً در مقابل نقد های خوب پاسخگویی آن را برای بازی رقابتی نمی دانند; با این حال اینجانب به انتخوابهای فعلی آنها که ساخت هند هستند خوشبینم) و اگر حتماً میخوای مستقل از رایانه هم باشه میتونی گیرنده ای مخصوص نمایشگر واسش تهیه کنی یا روی نمایشگر الجی فکر کنی.
اگر میخوای با رایانه همزمان کار کنی و تلویزیون رو انتخواب کردی بهتره یه تبدیل هم بگیری.

از راهنماییت ممنونم.

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
بدون شک با بودجه 3تومن 40X350 البته باید یه خورده اضافه کنی پولتو. ممکنه تا 2-3 هفته دیگه که X450 اومد تو بازار قیمت X350 کاهش پیدا کنه
بی زحمت یه 32 اینچ سامسونگ معرفی کنید.(بهترین مدل)
xbox 360خوشگل ساپورت کنه.
بودجه 1.5 ملیون ت.
با بودجه 1.5 میشه از سامسونگ 32A650 و از سونی 32W400 گرفت
هر دو عالین.من باشم W میگیرم
1.5 برای 32 اینچ زیاده
[/QUOTE]شنیدم یه مدل هست که قیمتش حدود
1وخورده ای هست 32 اینچ[/QUOTE]
همه 32 اینچ ها 1و خورده این. JVC فقط مدلهای High-endش خوبن. پیشنهاد میکنم از برندای دیگه خرید کنید

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ببین امین من خودم A650 سام دارم 40 اینچ خیلی راضیم(باید بگم بهترینه ) و داییم هم X350 سونی داره رفتم 360 رو مقایسه کردم رو این 2تا Tv (با FIFA09 ) خود داییم اعتراف کرد که رو سامسونگ یه چیز دیگست کیفیت تصویر و شفافیت
ولی اگه میخوای سونی بگیری همین X350 بگیر چون سری W اصلا قشنگ نیست در کل سری X در سونی همیشه بهترین هست تو خود محصولات سونی ;)
بدون شک با بودجه 3تومن 40X350 البته باید یه خورده اضافه کنی پولتو. ممکنه تا 2-3 هفته دیگه که X450 اومد تو بازار قیمت X350 کاهش پیدا کنه
البته تا وقتی غولی مثل A650 با این قیمت مناسب و کیفیت به این توپی هست خرید X350 کمی غیر معقول هست ولی خوب هر جور سلیقه دوستان هست ;)

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
این الجی ها ... سری اسکارلت چجورن ؟ از تلوزیون های lg خبر ندارم ولی
مانیتور هاشو به عنوان بهترین مانیتور ها قبول دارم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر