تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام دوسه عزیز r88 من دارم کنتراست خوبی داره به نظر من r88 خوبه اما حتما با گارانتی سام سرویس بگیر چون ممکنه مشکلی پیش بیاد اخه واسه من مشکل پیش اومد و فرستادم گارانتی x-vision زیاد جالب نبیست واسه بازی s88 هم کنتراستش نسبت به r88 کمتره!!! پس r88 بهترین گزینه هست واسه شما 32 رو با این 1 میلیون می تونی بخری!!

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
سلام دوسه عزیز r88 من دارم کنتراست خوبی داره به نظر من r88 خوبه اما حتما با گارانتی سام سرویس بگیر چون ممکنه مشکلی پیش بیاد اخه واسه من مشکل پیش اومد و فرستادم گارانتی x-vision زیاد جالب نبیست واسه بازی s88 هم کنتراستش نسبت به r88 کمتره!!! پس r88 بهترین گزینه هست واسه شما 32 رو با این 1 میلیون می تونی بخری!!
چه مشکلی پیش اومد ؟
من می خوام بدون گارانتیش رو بگیرم.تقریبا 300 اختلاف قیمت هست.
می شه راهنمایی کنید.ممنون

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
چه مشکلی پیش اومد ؟
من می خوام بدون گارانتیش رو بگیرم.تقریبا 300 اختلاف قیمت هست.
می شه راهنمایی کنید.ممنون

ببین دوسته عزیز از من تصویرش رفت بعد دیگه خاموش کردم روشن هم نمی شد دیگه فرستادم گارانتی سام سرویس 1 هفته درستش کرد فرستادش اخه من شهرستان هستم آره من عید بندرعباس بودم 850 می فروختن که من 1.90 گرفتم اما عرضش داشت چون همون ماه اول از شانس بد من مشکل پیدا کرد من زیاد باهاش بازی نمی کردم خیلی کم روزی 2 ساعت !!! در هر صورت توصیه من هست که با گاراتنی بگیری

behzad_ps2

کاربر سایت
Nov 10, 2007
56
چند تا سوال داشتم اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم
من یک تلویزیون ال سی دی سامسونگ r81 -32 گرفتم و میخوام یک الایت با ریجن uc
بگیرم 1-ایا کابل hdmi موجود در جعبه الایت رو میتونم به پشت tv زده وتصویر -p720یا 1080i
روبگیرم یا احتیاج به کابل دیگه ای هم هست 2-در ضمن میخوام سیستم سینمای خانگی
سامسونگ رو بدون درگاه hdmi بگیرم ایا میتونم صدا رو از این سیستم داشته باشم
چه جوری و با استفاده از چه کابلی میتونم این کار رو بکنم که تصویر رو از tv وصدا رو
از سیستم خانگی بگیرم ببخشید اگه سوالهام خیلی مبتدی بود خیلی ممنون:blushing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چند تا سوال داشتم اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم
من یک تلویزیون ال سی دی سامسونگ r81 -32 گرفتم و میخوام یک الایت با ریجن uc
بگیرم 1-ایا کابل hdmi موجود در جعبه الایت رو میتونم به پشت tv زده وتصویر -p720یا 1080i
روبگیرم یا احتیاج به کابل دیگه ای هم هست 2-در ضمن میخوام سیستم سینمای خانگی
سامسونگ رو بدون درگاه hdmi بگیرم ایا میتونم صدا رو از این سیستم داشته باشم
چه جوری و با استفاده از چه کابلی میتونم این کار رو بکنم که تصویر رو از tv وصدا رو
از سیستم خانگی بگیرم ببخشید اگه سوالهام خیلی مبتدی بود خیلی ممنون:blushing:

بله می تونی استفاده کنی از کابل HDMI اما باید ببینی ورژن پورت HDMI تلویزیون چیه...اگر 1.2 باشه از همین می تونی استفاده کنی اگر 1.3 باشه فکر کنم باید یه کابل 1.2 به 1.3 بخری.
توی این پک یه تبدیل صدا هم برای HDMI گذاشته که باید یه سیم که 2 سرش سفید و قرمز باشه پیدا کنی...

behzad_ps2

کاربر سایت
Nov 10, 2007
56
با تشکر از شما این تبدیل اگه لازم بود کجا میتونم پیدا کنم وقیمتش چنده و این سیستم
سینمای خانگی سامسونگ بدون درگاه hdmi رو اگه بگیرم مشکلی از بابت گرفتن صدا
برام پیش نمیاد واین فیش رو که فرمودین اسمش چیه وچه شکلیه وقیمتش چنده ودر ضمن
این درگاه hdmi در سینمای خانگی به چه دردی میخوره با تشکر از شما که زحمت میکشین:blushing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با تشکر از شما این تبدیل اگه لازم بود کجا میتونم پیدا کنم وقیمتش چنده و این سیستم
سینمای خانگی سامسونگ بدون درگاه hdmi رو اگه بگیرم مشکلی از بابت گرفتن صدا
برام پیش نمیاد واین فیش رو که فرمودین اسمش چیه وچه شکلیه وقیمتش چنده ودر ضمن
این درگاه hdmi در سینمای خانگی به چه دردی میخوره با تشکر از شما که زحمت میکشین:blushing:

کامپیوتری ها دارن.توی همین سایت هم Reza-Sony می فروشه این کابل رو که توی فروشگاه مجازی هم تاپیک داره.
شما سینمای خانگی اگر اشتباه نکنم وقتی با TV می خری یه سری بلنگو هست با یه DVD Player که پشت این DVD Player اینطور که گفتید درگاه HDMI نیست.این پورت برای این هست که یه کابل HDMI از این DVD Player وصل کنید به TV و تصویر رو با کیفیت بالا داشته باشید.
این فیش صدا هم که در تصویر زیر می بینید راحت پیدا میشه و الکتریکی ها و کامپیوتری ها همه دارن.فقط این تصویر یک طرفش فیش مشکی 3.5mm هست ولی شما باید فیشی بخرید که 2 طرفش از همین فیش های قرمز و سفید باشه که یه سرش به تبدیل صدای الایت وصل بشه و یه سر دیگش به TV.

25_xlarge.jpg

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوسته عزیز تبدیل 1.2 یا 1.3 نمی خواهد من خودم همین تلویزیون رو دارم یه کابل از آقا طاهر نکست جن گرفتم که مال Ps3 بود به راحتی به tv وصل شد و 1080i هم دارم بازی می کنم واسه صدا هم که پدرام جان توضیح دادن!!! در ضمن توصیه به همه دوستان r81 رو حتما با گارانتی سام سرویس بگیرین!!!

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من می خوام یه tv بگیرم در حد 2 تومن یا یکم بیشتر شما چهtv پیشنهاد میکنید lcd وپلاسما .زیر 40 اینچ هم نباشه این 2 تومن با همه چیز نه tv خالی بعد سامسونگ بگیرم یا lg .کدوم بهتره و کیفیت بالا داره?????

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
سوالات بنده

سلام دوستان.
ابتداي تاپيك رو مي خوندم يكي از دوستان نوشته بود كه CRT هاي خوبي هم وجود داره كه HDTV رو ساپورت مي كنند.
يكي از بچه ها هم سامسونگ 29600 رو توصيه كرده بود كه 550 تومن بوده اون موقع.
البته يه كم قديمي بود اون پست ها.
2 عدد سوال:
1. يكي از بچه ها مي تونه يه CRT خوب براي XBOX360 با ساپورت HDTV درست و حسابي كه توي بازار ايران هم باشه معرفي كنه؟ مي دونيد بهترين جا براي خريدش كجاست؟
2. تلويزيون سامسونگ d22s81 كه 22 اينچ است در حال حاضر با قيمت حدود 420 ارزون ترين LCD بازاره كه روش ننوشته HDTV ولي نوشته HD Ready. مي خواستم ببينم به نظر شما اين تلويزيون به درد XBOX360 مي خوره؟
پيشاپيش ممنون. :blushing:

Alireza-SAMSUNG

کاربر سایت
May 10, 2008
34
نام
Alireza
من می خوام یه tv بگیرم در حد 2 تومن یا یکم بیشتر شما چهtv پیشنهاد میکنید lcd وپلاسما .زیر 40 اینچ هم نباشه این 2 تومن با همه چیز نه tv خالی بعد سامسونگ بگیرم یا lg .کدوم بهتره و کیفیت بالا داره?????
با همه چیز یعنی چه چیز هایی ؟

Alireza-SAMSUNG

کاربر سایت
May 10, 2008
34
نام
Alireza
سلام دوستان.
ابتداي تاپيك رو مي خوندم يكي از دوستان نوشته بود كه CRT هاي خوبي هم وجود داره كه HDTV رو ساپورت مي كنند.
يكي از بچه ها هم سامسونگ 29600 رو توصيه كرده بود كه 550 تومن بوده اون موقع.
البته يه كم قديمي بود اون پست ها.
2 عدد سوال:
1. يكي از بچه ها مي تونه يه CRT خوب براي XBOX360 با ساپورت HDTV درست و حسابي كه توي بازار ايران هم باشه معرفي كنه؟ مي دونيد بهترين جا براي خريدش كجاست؟
2. تلويزيون سامسونگ d22s81 كه 22 اينچ است در حال حاضر با قيمت حدود 420 ارزون ترين LCD بازاره كه روش ننوشته HDTV ولي نوشته HD Ready. مي خواستم ببينم به نظر شما اين تلويزيون به درد XBOX360 مي خوره؟
پيشاپيش ممنون. :blushing:
شما اگر 500-600 تومن بودجه داری چرا می خوای CRT بخری ؟
خوب LCD TV سامسونگ مدل LA26R71BX رو بخر چون اصلا با CRT قابل مقایسه نیست و 100% هم به درد X360 می خوره.:cheesygri
اینم مشخصاتش : http://www.lcd-tv.ir/shop/product_info.php?cPath=6&products_id=33
البته مدل LA22S81B هم به درد X360 می خوره ولی اون بالایی که گفتم خیلی بهتره;)
خودت هم یه سر به این سایت بزن : http://www.lcd-tv.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر