تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

jahadigit

کاربر سایت
Jun 19, 2007
98
والا قیمتش از 2 هفته پیش تا حالا حدودا 100 تومن اومده پایین (1500000) من خودم صبر می کنم باز شاید اومد پایین

من فکر می کنم دو یا سه سال دیگه دیره.الان قیمت فیلماش تو ایران 1500 تومن بشتر نیست همون قیمتی که DVD رو می خرین فقط میگم یه مقدار قیمت PLAYER اش بالائه.که اونم طبیعیه چون تازه اومده که اگه اون بیاد پایین همه گیر میشه

آخرین ویرایش:

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
جدآ فیلمهای Blu-Ray قیمتش 1500 تومان هستش:eek:. من که شنیدم دیسک خام Blu-Ray بالای 10000 تومانه.
حالا به نظر شما من کدام یک رو انتخاب کنم .پاناسونیک TC-32LX700 با مشخصات فنی عالی-کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب(1150000)- یا - سونی KLV-32D300A با کیفیت عالی - مشخصات فنی خوب و قابلیت ساپورت پخش سیگنال فیلم بلو ری ( 24P True Cinema ) و قیمت نامعقول 1600000 :mad:
:confused::confused::confused:
لطفآ راهنمایی کنید.
در ضمن 500000 تومان هم برای من خیلی پوله;)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
والا قیمتش از 2 هفته پیش تا حالا حدودا 100 تومن اومده پایین (1500000) من خودم صبر می کنم باز شاید اومد پایین

من فکر می کنم دو یا سه سال دیگه دیره.الان قیمت فیلماش تو ایران 1500 تومن بشتر نیست همون قیمتی که DVD رو می خرین فقط میگم یه مقدار قیمت PLAYER اش بالائه.که اونم طبیعیه چون تازه اومده که اگه اون بیاد پایین همه گیر میشه

واقعا فیلم بلوری 1500 تومن؟آدرس می دی؟

jahadigit

کاربر سایت
Jun 19, 2007
98
خالی بست رفت چیه؟ یه سرچ بزن تو گوگل . اینم لینک

http://forum.persia-cms.com/hd-dvd-blu-ray-vt1418.html

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=65905

من رو حساب این سایتها اینو گفتم.معمولا یه Blu-Ray DvD رو میشه رو 2 یا 3 تا DVD معمولی رایت

کرد که من خودم دزدان دریایی رو همین جور دارم.اینارو از اینترنت دانلود می کنن بعد رو چند تا DVD رایت می کنن.من دقیقا فکر کردم خود Blu-Ray DVD رو میدن 1500 تومن

آخرین ویرایش:

jahadigit

کاربر سایت
Jun 19, 2007
98
جدآ فیلمهای Blu-Ray قیمتش 1500 تومان هستش:eek:. من که شنیدم دیسک خام Blu-Ray بالای 10000 تومانه.
حالا به نظر شما من کدام یک رو انتخاب کنم .پاناسونیک TC-32LX700 با مشخصات فنی عالی-کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب(1150000)- یا - سونی KLV-32D300A با کیفیت عالی - مشخصات فنی خوب و قابلیت ساپورت پخش سیگنال فیلم بلو ری ( 24P True Cinema ) و قیمت نامعقول 1600000 :mad:
:confused::confused::confused:
لطفآ راهنمایی کنید.
در ضمن 500000 تومان هم برای من خیلی پوله;)

به نظر من برو پاناسونیک رو بگیر چون قیمتش خوبه.

آخرین ویرایش:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
منم بالاخره بعد کلی بالا پایین به جای مانیتور یه hdtv گرفتم.نمی دونم امروز بابام چش شده بود که گفت برو hdtv بخر.samsung 26r71 گرفتم.چطوره به نظرتون خوبه؟راستی برای بازی xbox رو به پورت vga بزنم یا component؟به نظرم vga بهتر نشون میده

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
یک سوال هم من داشتم
امروز که این مطالب رو خوندم دیدم که براویا چندین مدل هم داده که جدید هستند مثل سری U و سری G و سری D
در ضمن من پاییز یک ال سی دی براویا سری S گرفتم البته مدل
KLV 32 S200A
و با قیمت 1.350.000 تومن
امروز تو این سایت خوندم که یک مدل سونی داده بیرون همون مدل D یا U که میگن مال پخش فیلم بلوری هست
سوال من اینه که ما دوستانی که براویا داریم تکلیفمون چیه ایا برای پخش فیلم بلوری به مشکل میخوریم یا نه
یا اینکه فقط اون مدل 1.600.000 تومنی میتونه بلوری پخش کنه
به عبارت دیگر کسانی که سامسونگ سری R یا سونی دارن چطور؟
ایا این قضیه سونی چیز جدیدی هست یا اینکه نگرانی در مورد اون نیست
کسانی که یک دستگاه پلی استیشن 3 دارن و مدل براویا یا سامسونگ چی ایا اونها میتونن فیلم بلوری ببینن
یا فقط این مدل جدید سونی میتونه بلوری 24F پخش کنه؟
کمی بیشتر در این مورد توضیح بدید

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
این samsung 26r71 رو چرا وقتی وصل می کنم به کامپیوتر چشمو داغون میکنه؟از دیشب تا حالا انگار دوتا گردو تو چشام رفته
eyecrazy.gif
.
bgrfreak.gif
هیچ راهی نداره بهتر شه؟من اینو گرفتم که جای مانیتور بزارم.راستی بهترین تنظیمات این tv برای بازی چیه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این samsung 26r71 رو چرا وقتی وصل می کنم به کامپیوتر چشمو داغون میکنه؟از دیشب تا حالا انگار دوتا گردو تو چشام رفته
eyecrazy.gif
.
bgrfreak.gif
هیچ راهی نداره بهتر شه؟من اینو گرفتم که جای مانیتور بزارم.راستی بهترین تنظیمات این tv برای بازی چیه؟

عزیز اگر نزدیکشی باید چشمات درد بگیره.سعی کن با فاصله زیادی ازش بشینی.چون کیفیت تصاویر بالا هست برای همین روی چشم تاثیر میذاره بخاطر نوری که از خودش خارج می کنه.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
eyecrazy.gif
.
bgrfreak.gif

بهتره بری تو تنظیمات کارت گرافیک ؛ Refresh rate رو زیاد کنی ؛ البته تا اونجایی که HDTV ساپورت میکنه. توی manual تلویزیون باید رزولوشن ها و refresh rate های مناسب رو نوشته باشه...

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
بهتره بری تو تنظیمات کارت گرافیک ؛ Refresh rate رو زیاد کنی ؛ البته تا اونجایی که HDTV ساپورت میکنه. توی manual تلویزیون باید رزولوشن ها و refresh rate های مناسب رو نوشته باشه...

تو manualش نوشته فقط روی 60 hz بزارین.بهترین تنظیمات این tv برای بازی چیه؟درضمن به نظرم vga بهتر از component عمل می کنه

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
خیلی عجیبه! واقعآ VGA بهتر از component عمل میکنه و تصویر باکیفیت تری رو نشون میده.
من در حال حاضر از طریق component تصویر رو از مانیتورم دریافت میکنم و تصمیم هم دارم یک HDTV بگیرم .خب اگه کیفیت تصویر از طریق کابل تبدیل VGA بهتره من برم یه کابل تبدیل بگیرم و با همین مانیتورم (215TW) بسازم.
لطفآ دوستانی که در این زمینه سررشته و تجربه دارن حتمآ من رو در این زمینه راهنمایی کنن تا بهترین گزینه رو انتخاب کنم و ضرر نکنم.

jahadigit

کاربر سایت
Jun 19, 2007
98
یک سوال هم من داشتم
امروز که این مطالب رو خوندم دیدم که براویا چندین مدل هم داده که جدید هستند مثل سری U و سری G و سری D
در ضمن من پاییز یک ال سی دی براویا سری S گرفتم البته مدل
KLV 32 S200A
و با قیمت 1.350.000 تومن
امروز تو این سایت خوندم که یک مدل سونی داده بیرون همون مدل D یا U که میگن مال پخش فیلم بلوری هست
سوال من اینه که ما دوستانی که براویا داریم تکلیفمون چیه ایا برای پخش فیلم بلوری به مشکل میخوریم یا نه
یا اینکه فقط اون مدل 1.600.000 تومنی میتونه بلوری پخش کنه
به عبارت دیگر کسانی که سامسونگ سری R یا سونی دارن چطور؟
ایا این قضیه سونی چیز جدیدی هست یا اینکه نگرانی در مورد اون نیست
کسانی که یک دستگاه پلی استیشن 3 دارن و مدل براویا یا سامسونگ چی ایا اونها میتونن فیلم بلوری ببینن
یا فقط این مدل جدید سونی میتونه بلوری 24F پخش کنه؟
کمی بیشتر در این مورد توضیح بدید

کلا این سیستم 24P برای LCD های فول اچ دی سونی هست (از 37 اینچ به بالا) که قیمتش 2 تومن به بالاست.ولی سونی اومد یه مدل 32 اینچ (همون مدلی که معرفی شد و فول اچ دی نیست) داد بیرون که این سیگنال هم ساپورت می کنه که تنها همین تفاوت باعث بالا بودن قیمتش نسبت به LCD های 32 اینچ دیگرش شد و LCD های دیگش این سیگنال رو ساپورت نمی کنه.معمولا LCD های دیگر 30P یا 60P است که روی کیفیت فیلمهای Blu-Ray تاثیر می ذاره که باید تنظیمات player را رو 30 یا 60 تنظیم کنید که کیفیت 24 را نمی ده

دوستان زیاد نگران این مسئله نباشند چون این مشخصه الان کاربردی ندارد و روی بازی و فیلمهای که الان می بینید تاثیری نذارد

آخرین ویرایش:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوست عزیز
اگر بخواهی از ال سی دی به جای مونیتور استفاده کنی بدلیل اینکه شفافیت در تلویزیونهای ال سی دی بسیار بیشتر از مونیتورهای معمولی هست پس باید انتظار داشت که به چشمان شما بیشتر فشار بیاد ضمن اینکه یکی دیگر از دلایلش اینه که شما به نسبت تلویزیون نزدیک تر به ال سی دی هستی
من هم وقتی داشتم از ال سی دی به جای مونیتور استفاده میکردم به چشمام فشار زیادی میومد البته روز اول به دلیل اینکه تازه بار اول بود این مسئله بیشتر بود ولی به مرور زمان چشمان ما هم به شرایط عادت میکنند در مورد شفافیت ال سی دی فقط همین رو بگم که انصافا از نظر نور و شفافیت ال سی دی ها عالی هستند اما برای داشتن کیفیت عالی از ال سی دی باید شما فاصله مناسب رو هم در نظر بگیری که بستگی به اندازه ال سی دی هم داره که معمولا بین 2 تا 4 متر هست
خود من وقتی از فاصله نزدیک به ال سی دی نگاه میکنم کیفیت افت پیدا میکنه اما از فاصله دورتر کمتر میشه البته در مورد تصاویر اچ دی این مسئله کمتر دیده میشه
من وقتی شبکه اچ دی سوئیس رو با ال سی دی دیدم اونوقت بود که به ال سی دی و تکنولوژی اون ایمان اوردم واقعا دیدن مناظر طبیعی سوییس با ال سی دی دیدنی و لذت بخش هست
دوست عزیز شما که مدل R71 سامسونگ رو گرفتی چه بهتر بود مدل R81 سامسونگ رو میگرفتی که هم جدیدتر بود و هم 100 هرتز بود و هم مدل جدیدتر با کنتراست بیشتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر