تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
شركت سامسونگ الكترونيك پيشرو در تكنولوژي توليد تلويزيون هاي تمام HD ، اقدام به عرضه نمونه هاي جديد و پيشرفته تلويزيون هاي LCD مجهز به مجموعه اي از تكنولوژي هاي نوين و برخوردار از ويژگي هاي خاص براي دوستداران فيلم و طرفدران ورزش كرده است. مدل F8 در ابعاد 40 و 46 اينچ از تكنولوژي پيشرفته 100HZMOTION براي تقويت تصاویر با سرعت زياد استفاده شده است. این پردازشگر قادر است حركت تصاوير را به صورتي هوشمندانه با تصاوير بعدي منطبق ساخته و به صورتی كاملاً طبيعي و آرامش بخش به بيننده ارائه دهد.
آنچه كه بيش از همه F8 را از ديگر تلويزيون هاي داراي تكنولوژي 100HZ متمايز مي سازد جايگزين ساختن پانل هاي جديد LCD و تكنولوژي تمام HD مدل 108OP بوده است كه با مجموعه تلاش هاي صورت گرفته تلويزيون هاي مدل F8S با مشكي ترين رنگ ممكن و درجه كانتراست 17,/000 تا 1 و با وضوح و شفافيتي تا دو برابر شفافيت تصوير در تلويزيون هاي متفاوت تمام HD (1080×1920) ، در دسترس علاقه مندان قرارگرفته است. مدل F8 تلويزيون هاي LCD سامسونگ داراي قاب جعبه اي به رنگ مشكي براق و بسيار زیبا می باشد كه با نوار تزيين حاشيه صفحه و نور ملايم آبي رنگ و كليه دكمه هاي جانبي خود به پديده اي كاملاً استثنايي در ميان مدل هاي گوناگون تلويزيونهاي LCD مبدل شده است . يكي از مديران ارشد بخش توليدات تصويري سامسونگ ميگويد: ما به قدري نسبت به ارزش و كيفيت تلويزيون هاي نوع 100HZ MOTION PLUS خود اطمينان داريم كه قادر هستیم آن را همراه با يك محافظ صفحه مخصوص به مشتريان عرضه كنيم تا آنها از اين طريق امكان مقايسه كيفيت تصاوير را با چشم خود داشته باشند. همچنين در اين تلويزيون ها سيستم ارتقاء دهنده كيفيت رنگ تصاوير با هدف ايجاد وضوح و شفافيت بيشتري براي رنگ هاي سبز و آبي ایجاد شده است . مدل F8S تلويزيون هاي سامسونگ به سيستم ورودي HDMI مجهز است كه به كاربران امكان مي دهد جديدترين سيستمهاي HD را از قبيل كنسول هاي BLUE-RAY USB2.0 , WISELINK, HD, DVD, و همچنين دوربين هاي ديجيتال و سيستم پخش MP3 را به آن وصل كنند.

f8lcdtv.jpg

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
دوست عزیز فکر کنم کنتراست این مدل 1:25000 هست و من بیچاره که m81 گرفتم مقموم شدم

کاشکی یه 6 ماه صبر میکردم تا این اف 8 میآمد

در هر صورت واقعا این مدل توپه

منم سعی میکنم عوضش کنم

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوست عزیز فکر کنم کنتراست این مدل 1:25000 هست و من بیچاره که m81 گرفتم مقموم شدم

کاشکی یه 6 ماه صبر میکردم تا این اف 8 میآمد

در هر صورت واقعا این مدل توپه

منم سعی میکنم عوضش کنم
من این مطلب رو از تو سایت سامسونگ گرفتم. {یه نگاه باید به خود سایت انگلیش سامسونگ بندازم.}. در کل اگه بخوای با تکنولوژی پیش بری باید هر روز وسیله رو عوض کنی.

خوب یه نگاه انداختم که همون 1/25000 درست هست. راستی این مدل سامسونگ رو دیدین.؟؟؟

لینک

آخرین ویرایش:

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
من این مطلب رو از تو سایت سامسونگ گرفتم. {یه نگاه باید به خود سایت انگلیش سامسونگ بندازم.}. در کل اگه بخوای با تکنولوژی پیش بری باید هر روز وسیله رو عوض کنی.

خوب یه نگاه انداختم که همون 1/25000 درست هست. راستی این مدل سامسونگ رو دیدین.؟؟؟

لینک

البته شما درست میگید

در ضمن باید بگم برای بازی کردن 360و سونی 3 تلوزیون من هم عالی هستش

ولی این اف 8 برای فیلم و تلوزیون و ماهواره عالی هست چون 120HZ هستش

من با این ام 81 واقعا با گیم حال کردم

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
X-vision Lcd's

سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان و اساتید..دوستان من تقریبا تمام صفحات این تاپیک رو مطالعه کردم ولی پستی در مورد تلوزیون های LCD مادیران ندیدم:-" چند وقت پیش تبلیغات این تلوزیونها رو دیدم که قیمت خیلی مناسبی داشت و الانم داره البته:cheesygri
32 اینچ با امکاناتی که از سایر LCD هایی که اینجا بحث شده چیزی کم نداره! 800000 تومان فکر کنم خیلی مناسبه با 5 سال خدمات و 2 سال گارانتی!
میخواستم بدونم کسی از دوستان خبری داره از کیفیت این LCD ها و اینکه ارزش خریدن داره یا نه
اینم لینک حتما نگاه کنین:
http://www.maadiran.com/Persian/Products/TV/TVDetails.asp?Height=768&ID=27
:blushing:
در ضمن همه ی ورودی ها و خروجی ها رو هم داره!!!!:horse:
آقا HDMI و HDCP هم داره
کنتراست 1:6000
زمان پاسخگویی 8ms
ساپورت 1080i
روشنایي تصوير 600 cd/m² :-":-"
نسبت تصوير 16:9
مجهز به موتور پردازش تصویر M-Star
مجهز به پنل PhiliPS&LG +A
ممنون میشم اساتید جواب بدن که بالاخره من چه کنم؟؟؟:cheesygri:eek::p:blushing:

TV_32Silver_SmallImg.GIF

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان و اساتید..دوستان من تقریبا تمام صفحات این تاپیک رو مطالعه کردم ولی پستی در مورد تلوزیون های LCD مادیران ندیدم:-" چند وقت پیش تبلیغات این تلوزیونها رو دیدم که قیمت خیلی مناسبی داشت و الانم داره البته:cheesygri
32 اینچ با امکاناتی که از سایر LCD هایی که اینجا بحث شده چیزی کم نداره! 800000 تومان فکر کنم خیلی مناسبه با 5 سال خدمات و 2 سال گارانتی!
میخواستم بدونم کسی از دوستان خبری داره از کیفیت این LCD ها و اینکه ارزش خریدن داره یا نه
اینم لینک حتما نگاه کنین:
http://www.maadiran.com/Persian/Products/TV/TVDetails.asp?Height=768&ID=27
:blushing:
در ضمن همه ی ورودی ها و خروجی ها رو هم داره!!!!:horse:
آقا HDMI و HDCP هم داره
کنتراست 1:6000
زمان پاسخگویی 8ms
ساپورت 1080i
روشنایي تصوير 600 cd/m² :-":-"
نسبت تصوير 16:9
مجهز به موتور پردازش تصویر M-Star
مجهز به پنل PhiliPS&LG +A
ممنون میشم اساتید جواب بدن که بالاخره من چه کنم؟؟؟:cheesygri:eek::p:blushing:

TV_32Silver_SmallImg.GIF
سلام میکنم خدمت شما دوست گرامی.

در مورده مادیران و گلدیران بگم که محصولات مربوط به کامپیوتر و وسایل جانبی توسط مادیران و لوازم خانگی و صوتی تصویری و... مربوط میشه به گلدیران. طی تجربه ای که من از محصولات ال جی دارم. شامل MP3 Player سینمای خانوادگی. تلویزیون ضبط و.... کلا محصولات این شرکت راضی کننده نیست و حتی گوشی های موبایل این سازنده.{بحث سایر لوازم جداست.} میرسیم به تلویزیون مورده بحث که این کالا در داخل تولید میشه خوب بالطبع قیمت اون باید پایین تر باشه که هست. اما باید دید که چه تفاوتی بین این تلویزیون با سایر وجود داره که قیمتش کمتره؟؟؟ یه موقع شما میبینی که یه کالایی رو میخری اما خوب اون کیفیت و کارایی رو که ازش انتظار داری رو بهت ارائه نمیده. امروزه باید برای تکنولوژی پول پرداخت کرد اما به گونه ای صحیح. نباید گول فروشنده و شرکت رو خورد. به چشم هات اعتماد کن. تازه این جا ایران میباشد و هزار و یک دلیل برای اینکه دستگاه شما به دلیل استفاده ناصحیح خودتون از کار افتاده میارن. پس یه چیزی بخر که بدونی حالا حالا ها خراب نمیشه. در مورده خرید هم بهتون بگم که اول بودجتون رو تعیین کن. بعد دنبال گزینه مورده نظر بگرد. بچه ها این جا هستن و کمکتون میکنن. در مورده تلویزیون مورده بحث هم من باشم به هیچ وجه طرفش نمیرم و یکم صبر میکنم تا مدل های جدید تر بیان تا قیمت ها کاهش پیدا کنه سپس اقدام میکنم.{من خوده تلویزیون های ال جی رو تا این لحظه قبول ندارم چه برسه به مادیران!!!}

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
ممنون دوست عزیز به خاطر پاسخت ولی من هنوز یه چیز رو متوجه نشدم! آخه چرا میگین که کیفیت پایینتری داره؟؟؟ در ضمن این LCDها واسه مادیران هستش نه گلدیران! حالا نمیدونم شاید تغییر نام داده! ولی خوب پانل LCD واسه PHILIPS هم هست فکر نمیکنم که چیزی کم داشته باشه!
در ضمن بودجه من حدود 1 میلیون هستش! اگه چیز بهتر و با کیفیت تری سراغ دارین لطفا بگین البته با مشخصات کامل که من بدونم چی باید بگیرم ممنون...نظر در مورد LCD های مادیران هم فراموش نشه!:blushing::cheesygri

mohsen_raptor

کاربر سایت
Jun 28, 2007
2
سلام ميخواستم از اون هايي كه اطلاع دارن بپرسم كه lcd mafco 40 چه جور چيزي هست
2 سال پيش خريديم فقط به نظرم كمي وضوح تصويرش كم هست :confused: شما نظرتون چيه

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
ببحشید من میخواستم بدونم در 360 کیفیت 1080i با1080p چقدر فرقشونه ممنون:blushing:

عزیزم اینطور که من تو ال سی دی سامسونگ ام 81 امتحان کردم البته با 360 پریمیوم

روی 1080پی بعد از چند دقیقه با مشکل مواجه میشیم

خوب نمیشه توضیح داد چون تلوزیون مثل اینکه دچار نوسان برق شده باشه

خاموش و روشن میشه

فکر میکنم این مشکل تو الیت ها و پریمیوم هایی که دارای پورت HDMI هستن حل شده باشه

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر